Album UNIVERSUM - uBer!2016 - crowfunding kampaň

Novinky - Album UNIVERSUM - uBer!2016

Je to tam!!! Za dva týdny!!! Děkujeme všem, jste absolutní!!! Teď jedeme dál, podívejte se na novou odměnu a čtěte níže o velkém plánu. Zkusíme to??

Hudba
Podívejte se na novou odměnu s vínem a přečtěte si o fantastickém bonusu, který bychom Vám rádi přidali k tomu, co už máte nebo budete mít. Jo, a kdo už si koupil tričko, a chce místo něj raději víno, tak ho vyměníme, jen ale do vyprodání zásob (vína samozřejmě :-) ). Universum pokračuje!!! Letíme dál!!! S Vámi!!! Obrázek

Šli jste s námi do toho!!! Teď už víte, že se to podařilo. že jste přispěli na projekt, který se i díky Vám bude realizovat. Moc děkujeme a máme pro Vás návrh - pojďme to dostat na 49000,- Kč!!! Pokud se to podaří, máme pro Vás jeden fantastický bonus. A jako novou odměnu přidáváme limitovanou edici Universum vína Ryzlink Rýnský z vinařství Koníček.

První singl desky - píseň Motýl - pošleme po pořízení nahrávky ve studiu u Davida Kollera do studia Real World Studios v Anglii http://realworldstudios.com/, do studia, které koncipoval a založil sám Peter Gabriel a tam necháme udělat finální mastering/smíchání této písně. Objeví se potom jako bonus na mp3/FLAC a budete si moci srovnat, jak se to dělá v Česku a jak se to dělá u pana Gabriela. Zkusíme to spolu???

Máme ještě 15 dnů, pojďme je využít na maximum! Je to doma!!! A co dál??? Obrázek

UNIVERSUM uBer!2016 

Tak dnes jsme zůstali, jak se říká "štajf" - Startovač totiž hlásí "splněno"!!! Za 14 dní od startu kampaně jste nám poslali cílovou částku... To už není legrace, ale závazek!!! A my tu rukavici zvedneme,,,není totiž malých cílů. Pojďme do toho dál!!! My Vám ještě připravíme pořádnou motivaci. Přidáme exkluzivní dárek a jeden extra bonus. Sledujte nás,,,to be continued,,, už brzy!

DĚKUJEME MOC ZA VAŠI DŮVĚRU!!!