Album UNIVERSUM - uBer!2016 | crowdfunding kampaň

Novinky - Album UNIVERSUM - uBer!2016

Je to tam!!! Za dva týdny!!! Děkujeme všem, jste absolutní!!! Teď jedeme dál, podívejte se na novou odměnu a čtěte níže o velkém plánu. Zkusíme to??

Hudba

Podívejte se na novou odměnu s vínem a přečtěte si o fantastickém bonusu, který bychom Vám rádi přidali k tomu, co už máte nebo budete mít. Jo, a kdo už si koupil tričko, a chce místo něj raději víno, tak ho vyměníme, jen ale do vyprodání zásob (vína samozřejmě :-) ).
Universum pokračuje!!! Letíme dál!!! S Vámi!!! Obrázek

Šli jste s námi do toho!!! Teď už víte, že se to podařilo. že jste přispěli na projekt, který se i díky Vám bude realizovat. Moc děkujeme a máme pro Vás návrh - pojďme to dostat na 49000,- Kč!!! Pokud se to podaří, máme pro Vás jeden fantastický bonus. A jako novou odměnu přidáváme limitovanou edici Universum vína Ryzlink Rýnský z vinařství Koníček.

První singl desky - píseň Motýl - pošleme po pořízení nahrávky ve studiu u Davida Kollera do studia Real World Studios v Anglii http://realworldstudios.com/, do studia, které koncipoval a založil sám Peter Gabriel a tam necháme udělat finální mastering/smíchání této písně. Objeví se potom jako bonus na mp3/FLAC a budete si moci srovnat, jak se to dělá v Česku a jak se to dělá u pana Gabriela. Zkusíme to spolu???

Máme ještě 15 dnů, pojďme je využít na maximum!
Je to doma!!! A co dál??? Obrázek

UNIVERSUM uBer!2016 

Tak dnes jsme zůstali, jak se říká "štajf" - Startovač totiž hlásí "splněno"!!! Za 14 dní od startu kampaně jste nám poslali cílovou částku... To už není legrace, ale závazek!!! A my tu rukavici zvedneme,,,není totiž malých cílů. Pojďme do toho dál!!! My Vám ještě připravíme pořádnou motivaci. Přidáme exkluzivní dárek a jeden extra bonus. Sledujte nás,,,to be continued,,, už brzy!

DĚKUJEME MOC ZA VAŠI DŮVĚRU!!!

  • Splněno 42 630 Kč (147 %)
  • 147 %
  • 29 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 68 Startérů

Autor projektu

KABINET - Richard Lukes - obrázek
  • projekt od KABINET - Richard Lukes
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

mp3/FLAC Universum s digitálním bookletem

mp3/FLAC Universum s digitálním bookletem ke stažení

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Vstupenka + plakát + FLAC/mp3

Jeden volný vstup na kterýkoliv koncert roku 2016 a plakát uBer! s podpisy členů + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Tričko + FLAC/mp3

Tričko s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Víno "Universum" + FLAC/mp3 + vstupenka

Limitovaná edice vína Ryzlink Rýnský z vinařství Koníček http://www.vinokonicek.cz/ s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení + vstupenka na křest.

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
450 Kč

Tričko + FLAC/mp3 + vstupenka

Tričko s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Album Universum LP/CD/FLAC/mp3 + plakát + křest

Kompletní nosiče Universum s podpisy členů uBer! na obalu (CD, LP, FLAC/mp3) + plakát uBer! s podpisy členů + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
790 Kč

Tričko + Album Universum LP/CD/FLAC/mp3 +

Tričko s motivem Universum + kompletní nosiče Universum s podpisy členů uBer! na obalu (CD, LP, FLAC/mp3) + plakát uBer! s podpisy členů + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 190 Kč

Velký dárek pro Velké Fanouše

Dva volné vstupy na kterýkoliv koncert roku 2016 a plakát Universum s podpisy členů, dále tričko s motivem Universum a kompletní nosiče alba Universum s podpisy členů uBer! (CD, LP, FLAC/mp3). Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 990 Kč

Gramofon + Album Universum LP/CD/mp3/FLAC +

Nemáte gramec?? To nevadí, v této odměně ho dostanete ( Lenco L-3867) spolu s kompletním vydáním alba Universum a ještě přihodíme tričko, podepsaný plakát a dvě vstupenky na koncert v roce 2016, který si vyberete. Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
9 990 Kč

Megadárek - Universum živě!

Soukromý koncert kdekoliv v ČR v trvání 90 min včetně ozvučení a zvukaře a naší dopravy na místo. A samozřejmě + plakát Universum s podpisy členů, dále tričko s motivem Universum + kompletní nosiče alba Universum s podpisy členů uBer! (CD, LP, FLAC/mp3). Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit