Album UNIVERSUM - uBer!2016 | crowdfunding kampaň

Album UNIVERSUM - uBer!2016

Je to tam!!! Za dva týdny!!! Děkujeme všem, jste absolutní!!! Teď jedeme dál, podívejte se na novou odměnu a čtěte níže o velkém plánu. Zkusíme to??

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ALBUM UNIVERSUM - uBer!2016

Šli jste s námi do toho!!! Jsme uBer!, partička pohybující se žánrově v promíchaných vodách art-rocku, pop-rocku, progres-rocku a chceme pro Vás i sebe vydat na jaře 2016 krásné velké album v různých formátech, ale v jednom balení - LP (vinyl) pro puristy, CD pro sběratele a mp3/FLAC pro digilidi. Teď už víte, že se to podařilo. že jste přispěli na projekt, který se i díky Vám bude realizovat. Moc děkujeme a máme pro Vás návrh - pojďme to dostat na 49000,- Kč!!! Pokud se to podaří, máme pro Vás jeden fantastický bonus.

První singl desky - píseň Motýl - pošleme po pořízení nahrávky ve studiu u Davida Kollera do studia Real World Studios v Anglii http://realworldstudios.com/, do studia, které koncipoval a založil sám Peter Gabriel a tam necháme udělat finální mastering/smíchání této písně. Objeví se potom jako bonus na mp3/FLAC a budete si moci srovnat, jak se to dělá v Česku a jak se to dělá u pana Gabriela. Zkusíme to spolu???

Srdce startovač.jpg

Na to vše je však potřeba docela dost peněz... Zvolili jsme formu financování z více zdrojů a peníze z kolektivního financování tady na Startovači jsou jedním z nich - velmi důležitým. Nechceme ale Vaše peníze zadarmo. Připravili jsme pro Vás dárky v různé hodnotě tak, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe padne Vaší peněžence. A nenechte se odradit od příspěvku ani v případě, že cílové částky už bude dosaženo (kéž by!), každá Vaše koruna najde v projektu své nezastupitelné místo.

Tričko Universum.jpg

Podpořte nás! V současné době máme hotové demo všech skladeb, vybraná studia pro nahrávání a peníze na rozjezd. Věříme češtině a autorské hudbě - toto spojení je pro nás základ všeho snažení při psaní písní. Zdali vše dokončíme tak, jak chceme, záleží i na Vás! Pojďte s námi do toho a všechno si pak spolu užijeme na velkém křestu!!! 

uBer Sono 2014 - 18 web.jpg

DĚKUJEME za každý příspěvek, každý se počítá a je pro nás důležitý.

Váš uBer!

 

uBer plakat.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 42 630 Kč (147 %)
  • 147 %
  • 29 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 68 Startérů

Autor projektu

KABINET - Richard Lukes - obrázek
  • projekt od KABINET - Richard Lukes
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

mp3/FLAC Universum s digitálním bookletem

mp3/FLAC Universum s digitálním bookletem ke stažení

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Vstupenka + plakát + FLAC/mp3

Jeden volný vstup na kterýkoliv koncert roku 2016 a plakát uBer! s podpisy členů + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Tričko + FLAC/mp3

Tričko s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Víno "Universum" + FLAC/mp3 + vstupenka

Limitovaná edice vína Ryzlink Rýnský z vinařství Koníček http://www.vinokonicek.cz/ s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení + vstupenka na křest.

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
450 Kč

Tričko + FLAC/mp3 + vstupenka

Tričko s motivem alba Universum + FLAC/mp3 s digitálním bookletem ke stažení + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Album Universum LP/CD/FLAC/mp3 + plakát + křest

Kompletní nosiče Universum s podpisy členů uBer! na obalu (CD, LP, FLAC/mp3) + plakát uBer! s podpisy členů + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
790 Kč

Tričko + Album Universum LP/CD/FLAC/mp3 +

Tričko s motivem Universum + kompletní nosiče Universum s podpisy členů uBer! na obalu (CD, LP, FLAC/mp3) + plakát uBer! s podpisy členů + vstupenka na křest.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 190 Kč

Velký dárek pro Velké Fanouše

Dva volné vstupy na kterýkoliv koncert roku 2016 a plakát Universum s podpisy členů, dále tričko s motivem Universum a kompletní nosiče alba Universum s podpisy členů uBer! (CD, LP, FLAC/mp3). Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 990 Kč

Gramofon + Album Universum LP/CD/mp3/FLAC +

Nemáte gramec?? To nevadí, v této odměně ho dostanete ( Lenco L-3867) spolu s kompletním vydáním alba Universum a ještě přihodíme tričko, podepsaný plakát a dvě vstupenky na koncert v roce 2016, který si vyberete. Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
9 990 Kč

Megadárek - Universum živě!

Soukromý koncert kdekoliv v ČR v trvání 90 min včetně ozvučení a zvukaře a naší dopravy na místo. A samozřejmě + plakát Universum s podpisy členů, dále tričko s motivem Universum + kompletní nosiče alba Universum s podpisy členů uBer! (CD, LP, FLAC/mp3). Jako bonus - Vaše jméno bude uvedeno s poděkováním na bookletu alba v sekci "Velký fanouš" :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit