Album UNIVERSUM - uBer!2016 - crowfunding kampaň

Album UNIVERSUM - uBer!2016

Je to tam!!! Za dva týdny!!! Děkujeme všem, jste absolutní!!! Teď jedeme dál, podívejte se na novou odměnu a čtěte níže o velkém plánu. Zkusíme to??

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ALBUM UNIVERSUM - uBer!2016

Šli jste s námi do toho!!! Jsme uBer!, partička pohybující se žánrově v promíchaných vodách art-rocku, pop-rocku, progres-rocku a chceme pro Vás i sebe vydat na jaře 2016 krásné velké album v různých formátech, ale v jednom balení - LP (vinyl) pro puristy, CD pro sběratele a mp3/FLAC pro digilidi. Teď už víte, že se to podařilo. že jste přispěli na projekt, který se i díky Vám bude realizovat. Moc děkujeme a máme pro Vás návrh - pojďme to dostat na 49000,- Kč!!! Pokud se to podaří, máme pro Vás jeden fantastický bonus.

První singl desky - píseň Motýl - pošleme po pořízení nahrávky ve studiu u Davida Kollera do studia Real World Studios v Anglii http://realworldstudios.com/, do studia, které koncipoval a založil sám Peter Gabriel a tam necháme udělat finální mastering/smíchání této písně. Objeví se potom jako bonus na mp3/FLAC a budete si moci srovnat, jak se to dělá v Česku a jak se to dělá u pana Gabriela. Zkusíme to spolu???

Srdce startovač.jpg

Na to vše je však potřeba docela dost peněz... Zvolili jsme formu financování z více zdrojů a peníze z kolektivního financování tady na Startovači jsou jedním z nich - velmi důležitým. Nechceme ale Vaše peníze zadarmo. Připravili jsme pro Vás dárky v různé hodnotě tak, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe padne Vaší peněžence. A nenechte se odradit od příspěvku ani v případě, že cílové částky už bude dosaženo (kéž by!), každá Vaše koruna najde v projektu své nezastupitelné místo.

Tričko Universum.jpg

Podpořte nás! V současné době máme hotové demo všech skladeb, vybraná studia pro nahrávání a peníze na rozjezd. Věříme češtině a autorské hudbě - toto spojení je pro nás základ všeho snažení při psaní písní. Zdali vše dokončíme tak, jak chceme, záleží i na Vás! Pojďte s námi do toho a všechno si pak spolu užijeme na velkém křestu!!! 

uBer Sono 2014 - 18 web.jpg

DĚKUJEME za každý příspěvek, každý se počítá a je pro nás důležitý.

Váš uBer!

 

uBer plakat.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?