ALBUM PRO VŠECHNY NÁLADY - 4 ALL MOODZ Vol. 2 - crowfunding kampaň

ALBUM PRO VŠECHNY NÁLADY - 4 ALL MOODZ Vol. 2

Pomozte mladým umělcům nahrát pokračování unikátního alba 4 All Moodz, energického hudebního mixu nálad, žánrů a zvuků!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím!

V létě vydáváme pokračování našeho unikátního hudebního projektu 4 All Moodz, alba pro všechny nálady, mixu všemožných žánrů a zvuků. I když koncept zůstane stejný, chceme vytáhnout kvalitu alba o úroveň výš. 

Z vybraných desíti tisíc korun chceme alespoň z části zaplatit výdaje vzniklé během samotného nahrávání, nakoupit pluginy pro profesionální úpravu zvuku, zaplatit mix a mastering, natočit videoklipy pro minimálně dvě ze skladeb a uhradit náklady za propagaci. Také plánujeme letošní 4 All Moodz vydat mimo jiné i ve fyzické podobě, proto potřebujeme další prostředky na zafinancování výroby CD.

Při úspěšném splnění kampaně se můžete na EP těšit na přelomu sprna a září 2022!

Za příspěvky nabízíme spousty zajímavých odměn, proto předem děkujeme za jakoukoliv podporu a těšíme se, až naše skladby uslyšíte ve finální podobě!

 

Jak vypadalo 4 All Moodz (2021)

Původní úspěšné album 4 All Moodz se skládalo z dohromady 7 tracků, z toho 4 plnohodotných skladeb. Příběhem alba provázeli skitty - intro, interlude a outro. Samotné EP potom obsahovalo pop-punkovou pecku "17", nostalgickou skladbu o příchodu dospělosti a rozloučením se se spontánním mládím, boombap klasickou rapovou skladbu "Zpověď", ve které se prostřednictvím unikátního rýmového schématu sdělovaly názory autorů na štěstí a neštěstí za doprovodu  jedinečného instrumentálu sesemplovaného z neosoulových skladeb 70. let a baskytary od Lukáše Němečka, dále také baladu "stejný jako ty", v níž došlo na kritiku předsudků vůči utlačovaným menšinám a naposledy hype satirický rapovoý banger "DIP n DRIP", který přibližoval neohranou tématiku posuzování člověka podle jeho stylu oblékání. 

Jak bude vypadat 4 All Moodz Vol. 2

Budeme klást ještě větší důraz na originální zvuk a náměty skladeb, dodržení tvůrčího kreativního procesu a plánujeme kolaboraci s dalšími umělci. Zároveň se můžete těšit na ještě více skladeb než v roce 2021!

 

Kdo se na albu podílí?

Merci 

Vlastním jménem Jan Kopecký je královéhradecký mladý popový hudebník, songwriter a producent. Má za sebou roky v hudebním odvětví a produkci, nespočet spoluprácí s dalšími mladými umělci a více než 12 originálních singlů s profesionálními videoklipy. 

Mettem

Vlastním jménem Matěj Hladík je textař, zpěvák, rapper a především člověk, který se neobvykle moc orientuje v rapovém prostředí. Podílel se na vzniku mnoha rapových skladeb a především stojí za texty původního alba 4 All Moodz z roku 2021.

Lukáš Němeček

Mladý nesporně talentovaný multiinstrumentalista původem z Hradce Králové. Již několikátým rokem hraje v prestižním uskupení Safari, podílel se na množství větších i menších koncertů a je místním baskytarovým expertem. 

Jan Chmelík

Energický charismatický talentovaný bubeník dodává rytmus našim skladbám již déle než rok. 

 

Co si o tomto projektu myslíte?