Album kapely NASTY RATZ! - crowfunding kampaň

Album kapely NASTY RATZ!

Nasty Ratz chystají nové album v nové sestavě. Tak jest. Ani tentokrát to nedáme bez Vaší pomoci a ani tentokrát Vás nenecháme bez exkluzivních odměn.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CO CHYSTÁME?
Naše album má vyjít koncem tohoto roku. To bude možné pouze pokud nám v tom pomůžete. Za těch pár let existence jsme si splnili spoustu snů. Hráli jsme v zemích, o kterých se nám ani nesnilo a s kapelami, které posloucháme od puberty. WOW! 

To, co děláme, ale zdaleka neděláme jen pro sebe. Bez podpory a zájmu fanoušků bychom doteď hráli pod zemí (doslova). I proto zde, kromě žebrání o peníze, nabízíme možnost pořídit produkty a zážitky, které nikdy a nikde dostupné nebyly a nebudou. To všechno proto, že vydáváme nové album. Vydáme ho sice v zahraničí, ale s kvalitiní českou distribucí. Od Vás pro Vás!

ODMĚNY:

Ve hře je spoustu věcí. Od klasického merche, jako jsou trika, CD, LP, kondomy atd. až po lekce kytary nebo projíždku v Jaguaru a hraní na křestu s NASTY RATZ!

Jaguar XF

A KDYŽ SE VYBERE VÍC?

Máme, co nabídnout. Klipy, více pódiových efektů atd. Prioritní je, abyste se vy na našich koncertech bavili na maximum!

NEMÁTE PENÍZKY NA ÚČTĚ?

Pošlete smsku! Budeme rádi za každou pomoc. Pokud byste rádi přispěli, ale maminka Vám sms platby zablokovala, budeme rádi za sdílení a šíření dál! Samozřejmě pokud přispějete, vyberete si jednu z námi nabízených odměn. A že jich je!

 

Co si o tomto projektu myslíte?