Album, co má význam - crowfunding kampaň

Album, co má význam

Rozvod v ČR denně zasáhne 63 dětí. My mezi ně patříme také, a proto chceme pomocí nového alba upozornit na problematiku rozdělených rodin, přidej se.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Album, co má význam

Jsme kapela DCRadio a všichni pocházíme z rozdělené rodiny. Ano, primárně chceme vydat album, ale zároveň chceme, aby mělo význam. Nelíbí se nám, kolik dětí vyrůstá v neúplných rodinách a ani se o tomto tématu příliš nemluví. Proto na jeden ze songů vytvoříme klip odkazující na problematiku rozdělených rodin. V klipu budeme také odkazovat na nadaci Terezy Maxové dětem, která rodinám pomáhá a v myšlence nám fandí. Jakmile album vydáme, z každého prodaného CD této nadaci věnujeme 10 %. Pokud chceš pomoci rychleji, vytvořili jsme odměnu *Pomáhej s DCRadio*, kde 299 Kč nadaci putuje už nyní (po úspěšném skončení Startovače).

 

O nás

Spolu hrajeme teprve 4 roky, ale cíle máme vysoké a jdeme si za nimi. Možná proto jsme se během takto krátké doby dokázali dostat až na pódia největších festivalů v ČR jako jsou např. České Hrady.cz, Rock for People, Sázavafest a další.

Na pódiu jsme stáli i po boku tuzemských velikánů jako je Vypsaná Fixa, Zakázaný Ovoce nebo slovenských Zoči Voči. V hitparádách (např. RockZone) se naše songy drží na předních příčkách.

Jak pomůžeme my

Na konci listopadu 2019 vydáme naše druhé album na motivy srdce a dlaní, tedy dětí a rodičů. Upozorňovat na problematiku neúplných rodin bude i klip, kterým chceme odkazovat na nadaci Terezy Maxové dětem.

Naší vizí je rozšířit povědomí, jak moc se naší společnosti rozdělení rodin dotýká. Chceme, aby se mluvilo, kolik dětí v neúplných rodinách vyrůstá, aby se psalo, kolik dětí denně přihlíží dění kolem rozvodu. V případě dostatku finanční podpory budeme mít možnost pustit náš klip do televize a celkově získat větší mediální pozornost a to jen díky tobě.

Jak můžeš pomoci ty?

Jakékoliv sdílení již problematiku rozšíří. Bez finanční podpory to ale bohužel nezvládneme tak naplno, jak bychom mohli. Pomož nám a buď součástí šíření dobré myšlenky. :)

 

Tvoji

DCRadio

 

Ukázka minulé tvorby

Zdroje:

  • 2015: rozvod zasáhl 23 200 nezletilých dětí (Zdroj: ČSÚ)
  • 2016: 45% rozvodovost (Zdroj: ČSÚ)
  • 2016: 7 dětí denně svěřeno do střídavé péče (Vypočteno ze zdroje Justice.cz)
  • 2015: 70 rozvodů denně (Vypočteno ze zdroje ČSÚ)

 

ODMĚNY

Příklad merche (látková taška) DCRadio

Látková taška DCRadio

Příklad merche (minulé CD) DCRadio

Multifunkční šátek TeriBear

Multifunkční šátek TeriBearMultifunkční šátek TeriBear

Plyšový medvídek TeriBear (28 cm)

Co si o tomto projektu myslíte?