Startovač - financování projektů

Akvin - Druhá tvář - crowfunding kampaň

Novinky - Akvin - Druhá tvář

Čarodějný učedník Akvin musí opustit bezpečí Akademie. Vypravuje se na jih, aby očistil své jméno a odhalil zrádce, kterým může být jeho dávný přítel.

Knihy
Ahoj! Knížky by měly být nyní už doma na poličce, v horším případě na poště. Já bych chtěl všem startérům ještě jednou moc a moc poděkovat za podporu a těším se na reakce. Zatím se budu věnovat třetímu dílu. Včera jsem pokořil stranu 150. Ještě jednou díky a brzy nashledanou u třetího startování. Pavel

Odeslání knížek

Ahoj! Knížky budeme posílat poslední týden v září!

Pokud se od ukončení projektu změnila vaše adresa je třeba mi to dát vědět.

Jinak hlásím, že na facebookové stránce knížky bude v následujících dnech probíhat soutěž o knížky, sborníky povídek a další drobné odměny k oslavě vydání Druhé tváře. Chcete-li vyhrát, hlídejte facebook.  

Kniha je hotová

Vážení přátelé, knížka je konečně opravdu hotová.

Vše co chybělo k jejímu odeslání do světa je hotovo. Třetí a velmi důležitá korektura, jeden velmi důležitý obrázek a booklet. To vše je již hotovo. Dneškem startuji vyjednávání s vydavatelem, což snad nebude problém, nebož jsme již jednali hodně v červnu a předtím v březnu. 

Na navnazení posílám popis knihy:

 DRUHÁ TVÁŘ

 Uběhly dva roky od prvních kruhových zkoušek na čarodějné Akademii. Akvinovi je sladkých šestnáct let. Má svou lásku Trill, často vychází do ulic Attary a užívá si všech výhod studentského života v kouzelné Attarmii.

 Čeká ho poslední zkouška a bude mít před sebou téměř tři měsíce volna. Bude moci konečně splnit dávný slib a navštívit svého otce v Sarakeshi. Akvin je připraven, čeká na příchod zkoušejícího a pak je náhle vše jinak.

 Chlapec je obviněn z vraždy! Co víc, zjišťuje, že se zapletl do sítě intrik a že ve všem může hrát roli jeho dávný přítel z dětství. Akvin putuje na jih do Strážní Věže, aby podpořil tamní posádku v očekávaném útoku orků, ale hlavně aby odhalil zrádce, vrahy a vlastně všechny, kdo skrývají druhou tvář!