malý obrázek7.png

Akvin: Cesta čaroděje Knihy

První sen se mi splnil, když moje prvotina, Akvin - Cesta čaroděje, vyšla jako e-book. Pomozte převést e-book do papírové podoby.

Mapa5.png

 Akvina jsem začal psát před skoro deseti lety. Před rokem jsem začal jednotlivé kapitoly publikovat na stránkách http://akvindasarakesh.sweb.cz/, kde stále téměř polovina knížky visí a je volně k přečtení. Tak se alespoň můžete podívat, jestli vás knížka zaujme. 

Elfove.jpg

Obrázek 1 - Elfové

 V červnu jsem uzavřel dohodu s nakladatelstvím Nuridius a knížku jsme vydali jako e-book. Kniha je tedy venku a je možné si jí normálně koupit, ale kdo je stejně staromilský jako já, ten ví, že papír je prostě papír. A protože zafinancování takového tisku není levná záležitost, rozhodl jsem se obrátit se na vás.

Listak zuby2.jpg

Obrázek 2 - Lisťák pralesní

 Když se podíváte na odměny, můžete kromě knížky dostat i jeden či více z ukázaných obrázků. Mně samotnému doma na zdi visí originály a není to vůbec špatná dekorace. Obrázky samozřejmě budou i v knížce. Mapa tam bude také, ale vy ji můžete mít ve formátu A4 vytištěnou na speciálním papíře.

město2.jpg

Obrázek 3 - Attara

 Akvin je mojí literární prvotinou. Když všechno půjde dobře, druhý díl, který je už napsaný, může jít ven stejnou cestou. To nakonec záleží hlavně na vás. Takže pokud vás to zaujalo, uděláte mi velkou radost, když přispějete. A samozřejmě tím uděláte i velkou radost sobě, poté, co Akvin žuchne do vaší poštovní schránky. 

Sfery.jpg

Obrázek 4 - Astrální sféry

 Na závěr uvádím popis produktu tak, jak bude stát na zadní straně přebalu knížky Akvin - Cesta čaroděje:

 V dřevorubeckém srubu na samém okraji Attarmijského císařství se narodí chlapec Akvin. Vyrůstá pod bedlivým dohledem svého starostlivého otce, přátelí se s lesními tvory a s lesním lidem elfů. 

 Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a správně tuší, že nic už nebude jako dřív. 

 V kleci, jako zvíře, je pak vláčen od rodné Sarakeshe přes celé císařství až do Attary, hlavního města, aby tam rozvíjel talent, který tak náhle a nečekaně objevil.

 Vydejte se na cestu, ze které není návratu. Na cestu zodpovědnosti a vědění. Na cestu moci.

 Vydejte se na cestu čaroděje!

Vybráno30 420 Kč(169 %)

169 %
18 000 Kčpožadováno
51startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPavel Mareš

Odměny

120 KčMně stačí e-book

Za tuto částku obdržíte e-book knihy Akvin - Cesta čaroděje.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčKnihomol

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje, který vám zašlu poštou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčSběratel

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčPoděkování

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

777 KčZnalec

Číslo 7 je pro Akvinův svět velmi důležité. Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Navíc prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu dostanete s předstihem exkluzivně na váš e-mail.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčKartograf

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám zašlu e-mailem prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Navíc dostanete mapu Attarmie, vytištěnou na speciální podklad.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčMilovník obrazů

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám e-mailem zašlu prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Mapu Attarmie a jeden vámi vybraný obraz, který se vyskytuje v knížce, obdržíte vytištěné na speciálním podkladu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčVášnivý milovník obrazů

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám e-mailem zašlu prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Mapu Attarmie a všechny čtyři obrazy, které se vyskytují v knížce, obdržíte vytištěné na speciálním podkladu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 500 KčChci víííííc

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce, mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů, které se vyskytují v knížce, vytištěné na speciální podklad. Navíc obdržíte postupně všechny kapitoly připravované druhé knihy, hned jak projdou korekturou, na váš e-mail.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčSběratel umění - Lisťák Pralesní

Zašleme vám originál obrázku Lisťáka pralesního.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

3 000 KčSběratel umění - Astrální sféry

Zašleme vám originál obrázku Astrální sféry.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

3 000 KčSběratel umění - Attara

Zašleme vám originál obrázku Attara.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 KčMecenáš

Jste opravdovým mecenášem mého díla a já vám za to z celého srdce děkuji. Dostanete jeden podepsaný výtisk Akvina - Cesty čaroděje. Dále vám zašlu mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů vytištěné na speciální podklad. Všechny kapitoly připravované druhé knihy vám budou zaslány e-mailem, hned jak projdou korekturou. Navíc vám věnuji jednu stránku v knize pro vaši reklamu.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

20 000 KčPřestřelil

Nejen že jste zafinancoval celý projekt, ale dokonce jste ho přefinancoval. Za to vám patří můj nehynoucí dík. Odměnou vám bude dvojstránka v knížce věnovaná vaší reklamě. Navíc samozřejmě dostanete kopii knihy Akvin - Cesta čaroděje. Dále vám zašlu mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů vytištěné na speciální podklad. Všechny kapitoly připravované druhé knihy vám budou zaslány e-mailem, hned jak projdou korekturou.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná