Akvin: Cesta čaroděje - crowfunding kampaň

Akvin: Cesta čaroděje

První sen se mi splnil, když moje prvotina, Akvin - Cesta čaroděje, vyšla jako e-book. Pomozte převést e-book do papírové podoby.

Knihy
Akvin: Cesta čaroděje

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Akvina jsem začal psát před skoro deseti lety. Před rokem jsem začal jednotlivé kapitoly publikovat na stránkách http://akvindasarakesh.sweb.cz/, kde stále téměř polovina knížky visí a je volně k přečtení. Tak se alespoň můžete podívat, jestli vás knížka zaujme. 

Elfove.jpg

Obrázek 1 - Elfové

 V červnu jsem uzavřel dohodu s nakladatelstvím Nuridius a knížku jsme vydali jako e-book. Kniha je tedy venku a je možné si jí normálně koupit, ale kdo je stejně staromilský jako já, ten ví, že papír je prostě papír. A protože zafinancování takového tisku není levná záležitost, rozhodl jsem se obrátit se na vás.

Listak zuby2.jpg

Obrázek 2 - Lisťák pralesní

 Když se podíváte na odměny, můžete kromě knížky dostat i jeden či více z ukázaných obrázků. Mně samotnému doma na zdi visí originály a není to vůbec špatná dekorace. Obrázky samozřejmě budou i v knížce. Mapa tam bude také, ale vy ji můžete mít ve formátu A4 vytištěnou na speciálním papíře.

město2.jpg

Obrázek 3 - Attara

 Akvin je mojí literární prvotinou. Když všechno půjde dobře, druhý díl, který je už napsaný, může jít ven stejnou cestou. To nakonec záleží hlavně na vás. Takže pokud vás to zaujalo, uděláte mi velkou radost, když přispějete. A samozřejmě tím uděláte i velkou radost sobě, poté, co Akvin žuchne do vaší poštovní schránky. 

Sfery.jpg

Obrázek 4 - Astrální sféry

 Na závěr uvádím popis produktu tak, jak bude stát na zadní straně přebalu knížky Akvin - Cesta čaroděje:

 V dřevorubeckém srubu na samém okraji Attarmijského císařství se narodí chlapec Akvin. Vyrůstá pod bedlivým dohledem svého starostlivého otce, přátelí se s lesními tvory a s lesním lidem elfů. 

 Všemu je ale náhle konec, když se stane incident, který obrátí chlapcův život vzhůru nohama. Akvin je záhy odveden z rodného srubu a správně tuší, že nic už nebude jako dřív. 

 V kleci, jako zvíře, je pak vláčen od rodné Sarakeshe přes celé císařství až do Attary, hlavního města, aby tam rozvíjel talent, který tak náhle a nečekaně objevil.

 Vydejte se na cestu, ze které není návratu. Na cestu zodpovědnosti a vědění. Na cestu moci.

 Vydejte se na cestu čaroděje!

Co si o tomto projektu myslíte?