AK GIRLS - crowfunding kampaň

AK GIRLS

Jsme víc než jen PÁRTY!!! Podpoř AK GIRLS nejvíce sexy produkční a modelingovou agenturu z České a Slovenské republiky.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř AK GIRLS

Jsme produkční a modelingová agentura zaměřená na zachycení a prezentaci krásy a půvabu ženského těla. Pořádáme párty v klubech, spolupracujeme s nejlepšími českými fotografkami a chceme vyrábět vlastní značku oblečení. 

Pro spuštění kolekce oblečení a plné zprovoznění webových stránek včetně e-shopu ještě potřebujeme vynaložit 200 000 Kč. Vytvořili jsme proto pro vás tento STARTOVAČ, abyste nejenom pomohli nám, ale také mohli získat zajímavé produkty jako odměnu. 

 

Budeme velmi vděční za jakýkoliv příspěvěk, sdílení a podporu a všem AK startérům děkujeme za vaši pomoc při realizaci jedinečného projektu. Těšíme se na vás na živo na některé z naších akcí :)  

Vaše AK GIRLS :-*

 

 

AK ODMĚNY

AK Tričko 100% bavlna. Vyberte si z 6ti nejvíce oblíbených AK GIRLS, kterou chcete mít na svém tričku (velikosti S, M, L, XL a XXL).

Untitled-4.jpg

 Oficiální cena: 990 Kč 

Startovač cena: 790 Kč

 

AK Kšiltovka Snapback. Oproti dříve populárním Fitted caps má výhodu v možnosti upravitelné velikosti pomocí plastového zacvakávajícího pásku - jedna velikost sedí všem. Speciální BLACK&WHITE edice. 

 AK-KS.gif

  Oficiální cena: 990 Kč 

Startovač cena: 790

 

A3 plakát s věnováním poteší každého příznivce něžného pohlaví. Pokud se ti zdají tričko a kšiltovka málo osobní, můžeš si zde v AK startovači objednat jedinečný AK plakát s originálním věnováním a krátkým vzkazem pro tebe od tvé oblíbené AK Girl. Na výběr bude z 8mi plakátu s nejoblíbenějšími AK GIRLS.

 

Untitled-3.jpg

Startovač cena: 299 Kč

 

EXKLUZIVNĚ POUZE NA STARTOVAČI

Backstage vstup na focení s AK GIRLS. Jedinečný zážitek strávený při celém průběhu focení AK GIRL s naší fotografkou. Chceš být při tom, zjistit jak to probíhá? Vyber si termín,který ti bude vyhovovat a zúčastni se AK Girls focení.

Startovač cena: 2 990 Kč

 

Večeře při svíčkách s AK Girl Angel. Nech se pozvat od naší úplně první AK Girl - AK Girl Angel na večeři v naší partnerské luxusní restauraci. Můžeš se zeptat na cokoli ohledně projektu  a zpestřit si večer příjemným posezením u večeře a sklenky vína.

Untitled-1.jpg

Startovač cena: 5 990 Kč

 

PARTY KING (ideální jako narozeninový dárek). VIP vstup na AK Party + VIP příjezd limuzínou společně s našimi AK GIRLS + VIP odjezd limuzínou (max. 10 lidí). Přijeď společně s kamarády na naši párty jako KRÁL. Objednej si náš nejluxusnější balíček - zažij jaký je to pocit užít si noc jako známá celebrita - obklopen ženami a alkoholem na každém kroku.

V průběhu roku budeme měsíčně pořádat ve vybraných klubech po ČR naše AK PARTY. Každý druhý měsíc bude PARTY v Praze (6x do roka). Odměna AK KING se vztahuje pouze na akce v Praze. 

f3f2323grgdsg3445-1170x780.jpg

 

Startovač cena:  

LIMO pro 3 + 2 AK Girls: 9 990 Kč

(konzumace v ceně - 1x šampaňské, 2x Jägermeister , 10x energy drink)

LIMO pro 5 + 3 AK Girls: 12 990 Kč

 (konzumace v ceně - 2x šampaňské, 4x Jägermeister, 20x energy drink)

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O AKgirls.cz

AK GIRLS  je česko-slovenská lifestylová a umělecky orientovaná společnost se sídlem v Praze. Jsme parta nadšenců, modelek, hostesek, fotografů, kameramanů a grafiků, kteří projektu věnují svůj volný čas, úsilí, odhodlání, tvrdou dřinu i úspory ze svých prasátek.

kolaz.jpg

Připravujeme AK Fashion Week, kde budeme prezentovat novou kolekci pro nadcházející rok. Každoročně také fotíme exkluzivní kalendář v omezeném počtu výtisků, který je volně neprodejný a dá se získat pouze v dražbě. Výdělek z dražby je určený pro charitativní účely.

 

 3 ETAPY PROJEKTU NA STARTOVAČI

3etapy.jpg

 TIMELINE projektu na Startovači

timeline.jpg

  

 

Co si o tomto projektu myslíte?