Akční rodiče od A do Z - crowfunding kampaň

Akční rodiče od A do Z

Netradiční příručka pro rodiče, která vám krok za krokem pomůže být akční i s vašimi dětmi. Uvidíte, nemusí to být sci-fi ani stres.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CO JE NAŠÍM CÍLEM?

Naším dlouhodobým cílem je ukázat ostatním rodičům, že i po narození miminka mohou zůstat akční. Snažíme se jít příkladem a naše zážitky, zkušenosti, ale i tipy na výlety sdílíme už více než 2 roky na blogu www.akcnirodice.cz. Na základě pozitivních ohlasů a řady dotazů jsme se rozhodli pro vydání ucelené knížky. Její obsah už máme téměř hotový. Zbývají jen poslední drobnosti, jako jsou korektura, příprava grafiky, tisk a propagace knihy, na což potřebujeme alespoň zmíněných 30 tisíc korun. Právě proto jsme pro Vás připravili řadu zajímavých a akčních odměn - čtěte až do konce :)

 

CO V KNIZE NAJDETE?

Knížka na svých cca 120ti stránkách obsahuje celou řadu tipů a triků, jak být aktivní během těhotenství i po narození miminka. Jak od nejútlejšího věku dětí bez stresu a s klidem vyrazit do přírody, na kola, na vodu, pod stan či do zahraničí. Obsahuje "fígle" pro plánování výletů s dětmi a cestování různými dopravními prostředky. Součástí jsou i doporučení na vhodné vybavení a zajímavé výletní destinace. Dozvíte se, jak na cestách pečovat nejen o dítě, ale i o sebe - unavené rodiče. Díky přehledným seznamům kniha svým čtenářům pomůže rychleji a úsporněji zabalit pro každou příležitost, podchytit zbytečný dětský pláč, zbavit se stresu z cestování a naplno si užívat volné chvíle s rodinou.

 

Knížka je postavená na našich pozitivních zkušenostech, zážitcích, ale také chybách, které jsme udělali při našich cestách. Součástí jsou i názory odborníků a jiných nadšenců, kteří s dětmi cestují po světě a věnují se svým koníčkům.

Titulka.jpg

PRO KOHO JE KNÍŽKA URČENA?

Pro všechny budoucí i stávající rodiče malých dětí, kteří rádi sportují, cestují, chodí do přírody a hledají cestu, jak v tomto životním stylu pokračovat i po narození miminka. Pro všechny, kteří takoví nebyli, ale s novou rodinou to chtějí změnit a umožnit svým dětem objevovat svět, pěstovat lásku k přírodě a trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. V knížce najdou inspiraci jak začátečníci, tak otřelí sportovci a cestovatelé. Náš průvodce poslouží také jako originální dárek k narození miminka nebo jako svatební dar.

 

JAKÉ MŮŽETE ZÍSKAT ODMĚNY?

Pomáhá-li Vám náš blog, budeme rádi, když tentokrát pomůžete trošinku i Vy nám a pošlete nám touto cestou příspěvek ve výši 100 Kč. My Vám na oplátku slibujeme, že ani knížka není poslední aktivitou, kterou pro vás máme v plánu. Za 250 Kč Vám pak v knížce i jmenovitě poděkujeme, za 5 000 Kč Vám do ní dáme logo a reklamu.


Získat ale můžete i hmotné dárky a zážitky pro sebe či Vaše blízké. V první řadě si můžete předobjednat naší knížku - pro prvních 15 z Vás dokonce s 30% slevou. Vybrat si můžete z tištěné verze a e-knihy. A budete-li mít zájem, rádi Vám do ní napíšeme vlastnoruční věnování, či ji zabalíme jako svatební dar nebo dárek k  narození miminka, a to včetně osobního přání od Akčních rodičů. Cenově zajímavě vychází i balíček většího množství knížek nebo balíček kurz + kniha.

 

V nabídce odměn jsou i kurzy pro budoucí Akční rodiče, osobní konzultace u kávy, večeře s autorkou, nebo společná návštěva Sapy včetně degustace místních dobrot a prohlídky celého prostoru. Můžete s námi ale vyrazit i na akční víkend, nebo si pořídit akční výbavu v podobě kvalitních triček či dětských bodýček.

 

Tricka2.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?