Vytvoření airsoftového kroužku - crowfunding kampaň

Vytvoření airsoftového kroužku

Chtěli bychom nové generaci nabídnou vyzkoušení airsoftu , proto potřebujeme na vybavení a na zbraně k zapůjčování v Moravskoslezkém kraji .

Ostatní
Vytvoření airsoftového kroužku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tímto projektem bychom chtěli více mladých lidí získat do přírody na vzduch , vnímání okolí , lesa ale i úctě k druhým , respektu a osobní kondici (popobíhání po lese ) vnímáni lesa ale také pozorování okolí , manipulace se zbraní a komunikace. 

Většinu odradí koupě zbraňě aby si mohli zahrát a vyzkoušet , málo kde je možnost si zbraň zapůjčit na vyzkoušení našeho sportu.

Tento projekt by nám měl pokrýt náklady na zbraně , bio kuličky a ochranné prostředky pro osoby co by si to chtěli vyzkoušet.


Naše jednotka pořádá malé a střední akce v Moravskoslezkém kraji , Ostrava, Frýdek-místek , jezdíme na akce různých pořadatelů , různých oblastí jako je Olomouc, Brno ,Praha ale také Frýdek a zahraničí .Díky několikaleté zkušenosti našich týmových hráčů se snažíme předávat zkušenosti a znalosti novým a začínajícím hráčům různého věku bez omezení pohlaví , u nezletilých se souhlasem rodičů.

V současné době je veliká poptávka o zapůjčení a vyzkoušení si sportu ale z nedostatku prostředků si nemůžeme dovolit bez pomoci rozjet tento projekt a uskutečnit jej.

Něco o našem Týmovém logu.

Během častého hraní airsoftu jsme získaly název duchové , z důvodu eliminace nepřátel bez možnosti nás odhalit a tak vzniklo logo nášivky viz níže.
Jsme aktivní jednotka , která má airsoft jako sport ale i koníček , snažíme se chodit na co nejvíce různých akcí jako tým ale i s přáteli v airsoft komunitě.
Airsoft Shadow Ghost Ostrava Team (tým byl založen v Ostravě , proto Ostrava tým)
 

Pár rychlých fotozáběrů z akcí na jsme se zůčastnili  jako hráči.


Pro naše sponzory kteří vyberou balíček s nášivkou obdrží tuto týmovou nášivku sponzora 

Co si o tomto projektu myslíte?