Desková hra Agent - crowfunding kampaň

Desková hra Agent

Zapojte se do projektu tří studentů a získejte do své sbírky deskových her unikátní kousek s oslnivým příběhem!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

8. května 2024

Obavy se naplnily. Poslední summit osmi nejvyspělejších národů skončil katastrofou. OSN se marně snaží svolat představitele oněch osmi zemí k mírumilovným jednáním, je ignorována, její význam v posledních letech klesl na úplné dno, Evropská unie je už jen historií, NATO zažívá také těžké časy. Státy zbrojí, ovšem to, co se děje ve státech G8, je spíše mobilizace, než zbrojení. Na druhou stranu, všichni vědí, že válka by neměla smysl. Nikdo nemá navrch. V téměř bezvýchodné situaci problikne jiskřička naděje. Na veřejnost se dostává tajný projekt vyvíjený dnes zaniklou Visegradskou skupinou. Kdesi v Beskydech se ukrývá laboratoř se zbraní, schopnou na přesně daném území zlikvidovat to, co se jí poručí. Ano, programovatelné viry. Není jich mnoho, ale dost na to, aby zajistily státu, který je získá prakticky nedotknutelnost. Závod začíná. USA, Rusko, Německo, Francie, Itálie, Velká Británie, Kanada, Japonsko. Každá ze zemí vysílá svého nejlepšího agenta, aby zbraň získal. A v laboratoři se brzy odehraje souboj, který rozhodne o budoucnosti lidstva. Agenti se navzájem spolčují, aby zvýšili své šance, ale o tom kdo zvítězí, rozhodneš jen Ty a tvé schopnosti!

Agent je tahová desková hra z agentského prostředí pro 2 až 4 hráče. Cíl hry je jednoduchý, zabít nepřátelské agenty. Zakládá na novém principu soubojového systému a systému akcí, který jste ve světě deskových her ještě nezažili. Utkejte se s ostatními v režimu „Deathmatch" či dalších režimech. A jakých? To už záleží jen na Vás a na Vaší fantazii!

Grafika

Grafiku agentů delají sice amatérští, ale velmi šikovní ilustrátoři.

VŠICHNI AGENTI DOHROMADY.jpg

Proč to děláme?

Celý projekt vznikl z impulsu našeho učitele informatiky, vlastně Agent celkově je školní celoroční projekt. My jsme se ovšem nevydali cestou ostatních a jejich zbytečných průzkumů o tom, co Češi jedí a jestli radši jezdí do Bulharska, nebo do Chorvatska. Udělali jsme prostě to, co nás baví a doufáme, že to bude bavit i Vás.

STRANA 1 VÍKA -.jpg

K čemu potřebujeme finance?

Vývoj hry není zadarmo. Nejedná se sice o megalomanský projekt, který by se bez pomoci zvenčí nedal zaplatit, ale dávat několik tisíc za projekt nechceme. Našli jsme tedy řešení. Peníze dostaneme zpět, o svůj nápad se podělíme s Vámi, Vy si budete moci zahrát něco, co jste ještě nehráli a jen tak hrát nebudete a tým Startovače si udělá o kafe navíc.

Pokud Vám přijde cena za kompletní hru vysoká, tak nám také, ale zvolili jsme raději menší náklad hry, a tím pádem je výroba vskutku velice drahá. Cena hry zde na startovači odpovídá ceně za výrobu hry. Pokud bude zájem, pak se množství dosupných her může určitě ještě zvýšit a my následně snížíme cenu tak, aby opět přesně pokrývala náklady. Případné přeplatky pošleme následně v plné výši zpět na Váš účet.

STRANA 4 VÍKA -.jpg

Nezačne mě to nudit po třech hrách?

Člověka bez kreativity a alespoň trochy fantazie určitě ještě dříve. Agent je ale v jádru jednoduchá hra, brzy zjistíte, že ta pravidla nejsou vlastně vůbec k nepochopení. Potom nastupuje jen Vaše fantazie a kreativní myšlení. Co když skupina agentů již zbraň našla? A co když se zničeho nic objevila druhá a nyní je třeba zbraň ochránit? Co když se nedostali všichni do laboratoře a každý hráč má k dispozici méně agentů? Co když strany nejsou vyrovnané a co když se jim rozbily střelné zbraně a oni mají jen nože, takže mohou bojovat jen na blízko? Je to jen na Vás!

PLACKY.jpg

Oceníme každou pomoc

Pokud jste dočetlli až sem, tak Vám s radostí můžeme říct, že kromě poslání financí na náš projekt, o které nepopiratelně především jde, nám můžete pomoci i jinak. Jak už jsme psali výše: Hru je možno lehce modifikovat. Určité typy jsme Vám popsali, ale možností je mnoho. Od drobností až po kompletní změnu konceptu hry. Pokud Vás napadne něco velmi zajímavého, určitě napište na náš e-mail: agent.deskovahra@gmail.com. Zároveň budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu ohledně hry. Všechny názory, rady a návrhy pečlivě pročteme a nevylučujeme, že některé z nich mohou být v určité formě i zrealizovány.

 

Děkujeme za podporu,

tým Agent.

HORNÍ POTISK VÍKA KRABICE -.jpg

SPODNÍ POTISK KRABICE -.jpg

PLAKÁT1.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?