Aerobik na MS | crowdfunding kampaň

Aerobik na MS

Pomozte nám prosím uskutečnit náš dětský sen, reprezentovat Českou republiku na MS v interpretačním umění (kategorie open dance) v Hollywoodu.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Krásný den všem,

na začátku bychom se vám rády představily, jmenujeme se Anna Bednářová a Barbora Novotná, patříme k závodnímu aerobikovému týmu, který má zázamí v Blansku.

jeden_team.jpg

Už od malička jezdíme po nejrůznějších republikových soutěžích, na kterých získáváme vždy pěkná umístění, avšak nikdy se nám nenaskytla příležitost jako teď. V listopadu 2016 jsme postoupily na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu. Zúčastnit se nějaké soutěže v zahraničí byl vždycky náš velký sen, který se nám nyní částečně splnil.

Naším největším problémem jsou peníze. Jelikož si veškeré věci musíme hradit samy, tak bychom vás rády touto cestou požádaly o pomoc.

 

Náš sen a cíl:

Naším velkým snem je odjet do Hollywoodu a zúčastnit se soutěže WCOPA (The world championship of performing arts). Soutěžit bychom chtěly konkrétně v disciplíně open dance, kde předvedeme aerobik. Je to šance, která se vyskytne jednou za život, a proto bychom této příležitosti moc rády využily. 

cvicime.jpg

Proč byste nás měli podpořit?

Kromě toho, že nám pomůžete uskutečnit náš celoživotní sen, za což vám budeme velice vděčné, tak věříme, že i vy z vaší podpory budete mít dobrý pocit. Zároveň se stanete součástí celého našeho projektu. Je to poprvé, co se nám naskytla taková příležitost a vy nám můžete pomoci dojít až do cíle. Moc by pro nás znamenalo a velice nás potěšilo, kdybychom mohly reprezentovat Českou republiku v zahraničí, a to především díky vám. Současně bychom tímto projektem chtěly motivovat a inspirovat ostatní. Ukázat lidem, že je možné si v živote splnit všechny sny, pokud jim člověk věří, věnuje tomu nějaké úsilí a opravdu za ně bojuje. Víme, že to není vždycky jednoduché, důležité však je naopak více zabrat a udělat pro to maximum.

Za vyšší finanční odměnu od nás dostanete dárek formou např. zábavného dnu nebo vstup na různé lekce. Samozřejmě pokud nás budete chtít podpořit bez jakéhokoliv bonusu, budeme moc rády. 

image (4).jpeg

 

Budeme vám upřímně vděčné za jakýkoliv váš příspěvek. Každá koruna nám pomáhá se našemu snu přiblížit, proto nás potěší opravdu jakýkoliv částka. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko ,,Podpořte projekt‘‘. V případě, že se daná částka nevybere, se vám veškeré finance vrátí v plné částce.

Vybraná částka bude sloužit na zaplacení registrace, ubytování a letenek.

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na email cestazanasimsnem@email.cz a my vám moc rády odpovíme.

Mockrát vám děkujeme za jakoukoliv vaši podporu. 

17505800_1658714797490265_1401091560_n.jpg

Je pravděpodobné, že někteří o nás slyší poprvé. Z toho důvodu vám zde ukážeme několik videí a fotek celého našeho týmu a zde je odkaz na naše webové stránky, kde je popsán celý projekt ,,Cesta za našim snem.‘‘ -  http://www.anetakuklinkova.cz/cestazanasimsnem/.

Zde je na ukázku několik videí ze závodů.

Choreografie s názvem Má vlast (2014).

Choreografie se kterou jsme postoupily do finále soutěže WCOPA (2016).

Naše letošní choreografie (2017).

V případě, že čtete náš web (odkaz uveden v předchozím odstavci) nebo nás sledujete na facebooku, již víte, že nejedeme jako celá skupina, ale pouze dvě dívky. Je to z toho důvodu, že ačkoliv postoupil celý tým, tak některé z nás jsou moc mladé nebo mají spoustu jiných aktivit (škola, trénují svoje děti, apod.), takže by se nestihly tomuto snu a projektu naplno věnovat. Každá z nás si proto sama vybrala, jestli chce i nadále bojovat nebo dopředu věděla, že to stíhat nebude. Na soutěž bude proto aerobiková sestava upravena. I přes tohle všechno jsme nadále jeden tým, který si se vším pomáhá a vzájemně se podporuje. Naše heslo je ,,Jsme jedna rodina.‘‘, které platí v každé situaci. 

  

Den, kdy se náš sen stal částečnou skutečností.Olomouc_Amerika.jpg

 

Zde je fotografie a ukázka videí, na kterých nás podporují i známé osobnosti. Tímto bychom jim chtěly upřímně poděkovat jak za samotné natočení videa, tak za jejich podporu, které si velmi vážíme a moc nás těší. 

 

 

podpora_klus.jpg

 

Věříme, že se nám podaří náš sen splnit.

image (3).jpeg

 

Děkujeme vám všem upřímně za podporu! 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 5 750 Kč (11 %)
  • 11 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Cvicsnami - obrázek
  • projekt od Cvicsnami
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Vstup na naši lekci

Kromě dobrého pocitu získáváte také vstup na kteroukoli naši lekci zdarma, certifikát za podporu splnění našeho snu a pokud budete chtít, uvedeme Vaše jméno na naše webové stránky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Vstup na veřejnou lekci

Opět kromě dobrého pocitu získáváte volný vstup na kteroukoli naši víkendovou lekci pro veřejnost, certifikát za podporu splnění našeho snu + veřejné poděkování na našich webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Vstupy na všechny lekce

Získáváte volný vstup jak na naši lekci, tak i na víkendové lekce pro veřejnost, které se konají jednou za čas. K tomu samozřejmě certifikát za podporu splnění našeho snu + uvedeme Vaše jméno na našich webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Vstupy

Získáváte 2x volný vstup na naši lekci, volný vstup na víkendovou lekci pro veřejnost, certifikát za podporu splnění našeho snu + veřejné podekování na našich webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vstupy + den plný zábavy

Získáváte volný 2x vstup na naši lekci, 2x volný vstup na veřejnou lekci, certifikát za podporu splnění našeho snu a Vaše jméno uvedeme na naše webové stránky. Veškeré věci Vám předáme osobně a pak spolu můžeme něco podniknout.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Vstupy + výběr na Vás!

Získáváte volný vstup na naši lekci, volný vstup na veřejnou lekci, certifikát za podporu splnění našeho snu, poděkování na našich webových stránkách + týmové triko cvicsnami.cz. Pak zde máme 2 nabídky, ze kterých si můžete vybrat! Za 1) cvičení přímo pro vás - vymyslíme různé sestavy, posilování nebo Vám poradíme Váš vlastní cvičební plán. Za 2) den zábavy pro Vaše děti - jezdíme jako vedoucí na tábory, takže zkušeností máme spoustu! Vezmeme děti někam na výlet, zacvičíme si spolu nebo zahrajeme nějaké hry. :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Vstupy + den pro Vaše děti

Tímto získáváte 2x volný vstup na naši lekci, 2x volný vstup na veřejnou lekci, certifikát za podporu splnění našeho snu a den plný zábavy pro Vaše děti! Připravíme si pro ně nejrůznější hry a cvičení.

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzor

Získáváte 2x volný vstup na naši lekci, 2x volný vstup na veřejnou lekci, certifikát za podporu splnění našeho snu, veřejné poděkování na našich webových stránkách. Zajistíme Vám den plný zábavy pro Vaše děti a k tomu všemu Vás uvedeme jako sponzora na našem týmovém oblečení.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
20 000 Kč

Generální sponzor

Získáváte 2x volný vstup na naši lekci, 2x volný vstup na veřejnou lekci, certifikát za podporu splnění našeho snu. Vaše jméno bude na našich webových stránkách, ve videích a na našem týmovém oblečení. K tomu všemu pro Vás máme hostesky na akce či večírky a nejrůznější vystoupení.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit