Adys - První album Naděje - crowfunding kampaň

Adys - První album Naděje

V roce 2020 jsme se rozhodli vydat první Desku NADĚJE. Zvládneme to jen díky Vám, a proto budeme moc rádi, když do toho půjdete s námi!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme Vás všechny :) fanoušky, kamarády a všechny dobré duše :)

Rozhodli jsme se s naši kapelou vydat naše první CD, které pojmenujeme NADĚJE. Teď něco o nás v krátkosti. :) Naše kapela vznikla na začátku roku 2018, kdy hned z počátku se nám podařilo dostat do finále soutěže #jetovtobě od Vodafonu. Získali jsme  natočení videoklipu a písničky s youtuberem Martinem Rotou - Levou Nohou. Tento klip má už okolo 200.000 shlédnutí 

Pak začala naše letní šňůra plná festivalů a na konci léta 2018 jsme se vydali natáčet klip s celou kapelou do Španělska, který můžete vidět zde:

Následovalo skvěle podzimní Tour 2018 s přátelskou kapelou Zastodeset. Celý rok 2018 jsme vydali spousty klipů k různým singlům, čímž nebyl jiný i rok 2019 :) jaro 2019 jsme odstartovali s krásným domácím koncertem MAY IN Klatovy který byl obzvlášť povedený a odnesl příjemný nečekaný zážitky, hned poté jsme vyhráli nejprestižnější soutěž v ČR Šance muzikus, kdy cenou bylo hraní na různých festivalech jako je: Sázavafest, Rock for people, atd...

 

Na podzim jsme s jeli šňůru s kapelou Pekař a s Láskou. 

A teď máme veliké plány! 13.6.2020 chceme pokřtít naši první desku, na které intenzivně pracujeme. Pomoc nám můžete přispět libovolnou částku, kterou použijeme na výrobu CDček!
Už na jaře Vám taky představíme náš nový videoklip Naděje! Na který se i my těšíme ❤️ Děkujeme Vám!  

Adys

Co si o tomto projektu myslíte?