DSC_0634 (2).JPG

ÁDRBOULDER aneb BUDUJEME LEZECKÝ BASE CAMP Ostatní

Parta nadšenců buduje místo navazující na dlouholetou horolezeckou tradici v Adršpachu, které vytvoří zázemí pro horolezce, horolezkyně i horolezčata!

100 PROCENTY TO NEKONČÍí!!
17. 2. 2018

100 PROCENTY TO NEKONČÍí!!

Neuvěřitelné je skutečným, díky Vám jsme dosáhli mety sta procent cílové částky! ALE TÍM NEMUSÍME SKONČIT.. Ještě máme přeci jen DVA DNY, přispívat je možno I DÁLE a umožnit tak boulderu být JEŠTĚ LEPŠÍ! Kdo ještě váhá...nemusí;-) DĚKUJEME!

JEDEME DO FINÁLE!
15. 2. 2018

JEDEME DO FINÁLE!

93% a zbývají POSLEDNÍ TŘI DNY! Jste úžasní i té sebemenší částky si MOC VÁŽÍME a věříme, že to dotáhneme do zdárného konce! Zároveň se ale NEMUSÍME ZASTAVIT NA CÍLOVÉ ČÁSTCE, jedeme na 150 % a vy můžete s námi také!! Čím více se vybere, tím LEPŠÍ BUDE BOULDEROVKA!

Do projektu také vstupuje obec Adršpach. Mimo slíbenou finanční podporu je nově v jednání obecní pozemek pro výstavbu. Tím by odpadl nájem za prostory a snížily by se provozní náklady, což by znamenalo, že otázka udržitelnosti je zodpovězena!

VAŠE PODPORA MÁ TEDY SMYSL, každý příspěvěk je tepem srdce, který umožňuje projektu jít dál, než jsme mohli doufat!
Děkujeme!!

Lukas a Ráďa o tom, co je pro ně Ádrboulder
27. 1. 2018

Lukas a Ráďa o tom, co je pro ně Ádrboulder

Každý máme své důvody, proč stojíme za boulderovkou pro Adršpach. Lukas a Ráďa ve videu poví něco o těch svých..:-)

Lukas, zakládající pilíř celého projektu, odtajní proč chce v Ádru postavit boulderovku.
Dalším, kdo nás popdoruje (nejen) morálně je Ráďa. A proč? Dozvíš se taktéž ve videjku.

Vybráno402 733 Kč(109 %)

109 %
370 000 Kčpožadováno
226startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuÁDR CREW

Odměny

150 KčSympatizant alias chudej student

Chceš v tom jet s náma, ale máš hluboko do kapsy? Nevadí! Záleží nám na každý koruně a každým parťákovi, který se k nám chce přidat! Odměnou budiž naše veliké díky a taky to, že se i díky Tobě potkáme na boulderu!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKafe a dort

Tak já teda jednou to kafe s dortem oželím a pošlu jim tam ty tři kilča! Co z toho budeš mít? Tvé jméno napíšeme barevným fixem na vrata naší boulderovky!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčChci svůj vlastní chyt!

Za pětikilo Ti nabízíme Tvůj vlastní osobní chyt se jménem dle Tvého přání! Je jen na Tobě, zda obdaruješ sebe nebo čí jméno se pod jedním z chytů objeví... Foto jako důkaz tě nemine!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčDobrodinec!

Za tvůj bohulibý dar máš u nás tři vstupy na boulder pro Tebe a Tvýho psa zdarma! Těšíme se!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčZapálenec

Uff... Náš projekt tě vážně zaujal, viď? Tak za tvůj více-než-štědrý příspěvek ti můžeme slíbit růčo-fůčo podepsanou polaroidovou fotku (takže půjde o jedinečnej kousek) od jedné (nech se překvapit) z adršpašských pískovcových legend!

Počet dostupných odměn: 42/50

Odměna nedostupná

2 500 KčRád kalíš?

Pokud jo, za dva a půl litru Ti na Kalírně (místní horolezecká základna se zlatavým mokem) zajistíme vlastní osobní soukromý krigl (půllitr) s Tvým jménem!

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

3 000 KčNemám hluboko do kapsy!

..asi miluješ Ádr jako my! Za tuto přeštědrou částku ti můžeme slíbit, že pověsíme tvoji fotku nad dveře nového boudleru, hned vedle pana prezidenta (a ne, nemyslíme tím pana prezidenta)!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčS bouchačem na věž!

O čem to naše lezení vlastně je? Pokud ti to stojí za 5 tisíc, rádi ukážeme! Budeš si moct vybrat ze speciálně vyladěného playlistu věží a cest jednu, na kterou se podíváš s adršpašským bouchačem – nebo bouchačkou – až bude nejideálnější podmínka!

Počet dostupných odměn: 7/10

Odměna nedostupná

10 000 KčVím co s prachama!

Pokud opravdu víš, za deset táců nabízíme malou reklamní plochu na našem boulderu.. Pokud teda máš něco, čemu by si reklamu rád udělal! A pokud ne... I tak děkujeme, jsi boží!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

15 000 KčKoupačka s kalírenskýma dívkama

Abychom vyjádřili svůj nehynoucí vděk za Tvůj příspěvek, ukážeme Ti to nejlepší, co Ádr nabízí... Tím je samozřejmě adršpašské pískovcové jezírko za podvečerní mlhy... Ale pozor, má to pár pravidel... Do jezírka se chodí jedině bez plavek! A aby ses nebál/a... Kalírenský holky půjdou s tebou..

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

30 000 KčMecenáš

Slyšíš ty famfáry? Hrají jen pro Tebe! Za takový velevelkorysý příspěvek Ti slíbíme velevelkorysou reklamní plochu na nově postaveném boudleru!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

100 000 KčTak tohle budeš muset vysvětlit!

Kamaráde, tak Tebe chceme vidět! Budeš nám svůj zápal muset vysvětlit! A co za to? Když seš takovej kádr, tak co kdyby jsi si odměnu navrhl sám? My budem zkrátka skákat, jak ty pískáš!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná