EEFDF4A8-698D-4BEA-9ECD-8272C53BD7D0.jpeg

Adéla Radimcová - Cestou z nádraží Knihy

Tuto knihu věnuji všem, kteří mají rádi mou tvorbu, ale i těm, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého o mém životě protkaném hudbou.

Adéla Radimcová - Cestou z nádraží

Ahoj,

jmenuji se Adéla Radimcová a rozhodla jsem se vydat zpěvník s názvem: Cestou z nádraží. Vlastně, on to ani nebude takový obyčejný zpěvník, ale tak trochu kniha s písněmi mnou vytvořenými a příběhy tzv. ze zákulisí. A co bych vám ze začátku ke knize řekla? Bude barevná, najdete v ní spoustu fotografií a z praktického hlediska jsem zvolila měkkou vazbu a formát A5, ať vám v kabelce nebo batohu nezabírá moc místa.

_______________________________________________________________________________

Jak jsem se dostala k tvorbě zpěvníku ?

Když jsem ve třinácti letech složila svou první písničku, rozhodně by mě nenapadlo, že jednou napíši i svůj zpěvník. Rok se s rokem sešel a z jedné písničky už bylo písní třicet. Kromě skládání jsem také začala svou tvorbu dávat na YouTube, hrála jsem ji na koncertech a mimo jiné s ní nakonec vstoupila i do soutěže Česko Slovensko má talent, kde došlo ke zlomu a já si konečně uvědomila, že je o moji tvorbu zájem.

Na tuto cestu vytvoření zpěvníku mne pak přivedlo několik mých fanoušků, kteří mi psali na sociálních sítích s prosbou, zda bych nevydala svůj zpěvník, aby si mohli hrát a zpívat moje písně.

No... musím se vám přiznat, byla to pro mne výzva, několik měsíců u počítače, obepisování lidí, ale stálo to za to. Konečně jsem se dokopala k něčemu, co jsem sama dlouho chtěla a co lidem naslibovala.

_______________________________________________________________________________

Ukázka z projektu:

    Občas si sama sobě kladu nejrůznější otázky. Jednou z nich je také ta, proč si lidé víc neváží věcí. Žijeme v době, ve které se pořád někam spěchá, vznikají nové a nové věci, ale ty staré pro mnohé ztrácejí kouzlo. Mám doma starý (dnes je moderní slovo „retro“) gramofon. Nejradši mám desky Elly Fitzgerald. To byla, prosím, paní zpěvačka. Pustit si její písničky, slyšet to křupání gramofonové desky, starý zvuk, hlas takové zpěvačky, to je teprve odreagování! Přiznám se k další věci. Zjistila jsem, že to usnadňuje i vaření! Krájím si zeleninku na šopák pěkně do rytmu. A teď už zase zpět k tématu. 

       Trochu mi chybí ta doba, kdy jsem, jako malý děcko, běhala po zahrádce, jedla sedmikrásky, šťovík, stavěla hrady z písku a v neděli poslouchala s rodiči z gramofonu rozhlasové vysílání s nedělní pohádkou. Dnešní doba je zvláštní a občas přistihnu i sama sebe, jak se do tohohle nečasu lehce přiřadím. I já sedím s telefonem a píšu si do něj, byť jen poznámky. Dnes mají všichni telefony, diáře už nechtějí, staré knihy ztratily kouzlo, gramofon už nikoho nezajímá, jídlo z krámu už není to, co to bývalo a každý rok vyjde nový mobilní telefon, který zaručeně musíme mít. 

      Znovu… občas se přistihnu, jak sedím s telefonem v ruce a píši si poznámky. Pak ale cosi ve mně zahraje na tenkou strunu a pomyslně naladí staré zvyky. Zapnu gramofon, hledám staré noty z roku 1943, vypnu telefon a přepisuji si texty do svého sešitu s tvrdýma deskama. Zastesklo se mi po té jiné době… klidnější, bezstarostnější, kdy si lidé vážili starých věci, a tak jsem složila píseň ANTIKVARIÁT.

 ** můžete se také těšit na tento a další obrazy od úžasné slovenské umělkyně Melánie Hertelové O:) **

_______________________________________________________________________________

Pokud vás můj projekt zaujal, mám samozřejmě připravené nejrůžnější odměny, které můžete vidět po vaší pravé ruce na této stránce.

Mezi odměnami je samotná kniha s věnováním, její e-booková verze, workshopy, lekce kytary či zpěvu (vzhledem k aktuální situaci přes SKYPE), mnou ručně malované tašky a jiné.

Za jakýkoliv příspěvek z vaší strany budu nesmírně vděčná. O:)

P.S.: Dokončuji také své nové CD, a proto jsem do odměn přidala jeho mp3 verzi ke stažení. Budete tedy mezi prvními, kteří si jej budou moci poslechnout ještě před samotným oficiálním vydáním.

Pokud vás mé další plány budou zajímat, veškeré informace sdílím na sociálních sítích - Instagram: adelaradimcova či Facebook: Adéla Radimcová

Pokud vás bude cokoliv zajímat, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám na vaše dotazy odpovím.

______________________________________________________________________________

 

Kdy plánuji zpěvník vydat ?

Zpěvník bych ráda vydala těsně před Vánoci jako takový i malý dárek sama sobě. Nejradši bych vám řekla přesný termín vydání, avšak vzhledem k panující situaci ve světě a omezení fabrik raději nebudu předvídat. Budu tedy věřit, že pokud se vybere požadovaná částka na realizaci, spustím vše hned s ukončením kampaně - výrobu apod.

Předem vám všem děkuji za projevenou důvěru a podporu. Doufám, že se vám zalíbí některá z níže uvedených odměn, které mimo jiné budu i přidávat, takže se máte určitě na co těšit. Díky za vás. S láskou, Adéla.


_______________________________________________________________________________

UKÁZKY NABÍZENÝCH ODMĚN (pro představu)

Ručně malované tašky, náhled zde :))

83D2E05A-30F4-40D0-A672-B6F5ED672F91.jpeg

Vybráno27 360 Kč(105 %)

105 %
26 000 Kčpožadováno
51startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuAdeela

Odměny

100 KčDobrý skutek

Jsi podobné povahy jako já a máš v oblibě konat dobré skutky? Mé velké DÍKY patří právě Tobě! Tuto odměnu lze v druhém kroku při placení libovolně navýšit. ❤️ 0:)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčPodepsaná fotografie

Fotografie s mým podpisem, kam Ti mohu připsat i věnování, jaké si jen budeš přát. K fotografii přiložím i stylovou placku. P.S.: Věnování, které si budeš přát, nezapomeň uvést do poznámky! :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

170 KčE-book : Cestou z nádraží

Máš rád knihy a zpěvníky elektronicky jako tzv. E-book? Můžeš být bez obav ! Jsme v roce 2020, takže i tuto formu své knihy Ti mohu nabídnout :).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčCD ke stažení v mp3

Blíží se Vánoce, čas splněných přání, a tak plánuji po zpěvníku vydat i CD. Chceš ho mít mezi prvními? Zašlu ti ho ještě před vydáním ke stažení v mp3 ! :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

230 KčKniha: Cestou z nádraží

Obdržíš knihu s názvem "Cestou z nádraží" s autogramem a věnováním. Zpěvník obsahující plno písní, fotek a příběhů ze života Adély Radimcové. K dostání poštou i osobně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčHodina zpěvu

Hodina zpěvu s Adélou Radimcovou. Poradím Ti, jak zaujmout diváky a jak se vyvarovat častým chybám na jevišti. Výuka bude probíhat dle domluvy - buďto přes SKYPE nebo osobně dle situace :) . Budu se na vás moc těšit! :)

Počet dostupných odměn: 12/13

Odměna nedostupná

250 KčHodina kytary

Hodina kytary s Adélou Radimcovou. Výuka akordových, táborákových a populárních písní - moderně a efektivně. Výuka bude probíhat dle domluvy - buďto přes SKYPE nebo osobně dle situace :) . Budu se na vás moc těšit! :)

Počet dostupných odměn: 12/13

Odměna nedostupná

250 KčRučně malovaná taška

Mnou ručně malovaná taška barvami na textil s KRÁTKÝM uchem. K tomu přiložím i podepsanou fotografii a stylovou placku.

Počet dostupných odměn: 2/4

Odměna nedostupná

270 KčRučně malovaná taška

Mnou ručně malovaná taška barvami na textil s DLOUHÝM uchem. K tomu přiložím podepsanou fotografii a stylovou placku.

Počet dostupných odměn: 2/4

Odměna nedostupná

300 KčNové CD s podpisem a věnováním

Upřednostňuješ fyzická CD s podpisem a věnováním? Hned po vydání Ti ho předám nebo zašlu poštou! :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

330 KčVánoční balíček - CLASSIC

Ve vánočním balíčku classic najdeš: zpěvník Cestou z nádraží v tištěné formě a mp3 odkaz ke stažení písní z nového CD ještě před jeho vydáním.

Počet dostupných odměn: 2/10

Odměna nedostupná

350 KčPíseň s věnováním

Přál by sis, abych Ti zahrála píseň na přání? Zazpívám a zahraji píseň s věnováním dle tvého přání O:).

Počet dostupných odměn: 15/15

Odměna nedostupná

380 KčTaška plná radosti

Do mnou ručně malované tašky Ti vložím nejen nový zpěvník, ale i nějaké menší překvapení. A jaké to bude? Nech se překvapit... :)

Počet dostupných odměn: 1/5

Odměna nedostupná

400 KčRada k písni

Schováváš v šuplíku svou vlastní píseň nebo se chystáš teprve tvořit? Díky této odměně máš jedinečnou možnost konzultace svého textu se mnou. Věřím, že Ti mé rady alespoň trochu pomohou a už teď se těším na výsledek!

Počet dostupných odměn: 13/13

Odměna nedostupná

520 KčVánoční balíček - SUPER

Blíží se Vánoce! Přemýšlíš, čím udělat radost svým kamarádům? Tato odměna obsahuje 2 tištěné zpěvníky (jeden pro Tebe a jeden pro osobu tvému srdci blízkou) a CD ke stažení v mp3.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

700 KčPoděkování v samotné knize

Tvé jméno bude už navždy zaznamenáno s poděkováním v mé knize. To si ostatně můžeš ověřit v ebookové verzi této knihy, kterou Ti zašlu ihned po vydání.

Počet dostupných odměn: 11/13

Odměna nedostupná

1 000 KčPosezení u dobré kávy

Posezení u dobré kávy v chomutovské kavárně a pražírně Jacques Café (1x káva v ceně). Popovídáš si s autorkou knihy Adélou Radimcovou o skládání písní, o hudbě, o životě kolem hudby a koncertů a hlavně o cestě soutěží Česko Slovensko má talent. Povím Vám to, co se jinde třeba ani nedozvíte. Datum uskutečnění by bylo upřesněno dle aktuální situace. Termíny budou minimálně 2, nemusíš se tedy bát, že bys nedostal/a na výběr! :). Toto vše samozřejmě až bude vhodná doba pro pořádání akcí.

Počet dostupných odměn: 18/20

Odměna nedostupná

1 500 KčZazpívej si na mém koncertě

Láká tě postavit se na podium a zazpívat si před diváky? Tvé přání ti ráda splním. Vybereme jedno mé vystoupení na Chomutovsku, kde si zazpíváš jednu píseň s kytarou nebo s hudebním podkladem jako můj host. ❤️ O:)

Počet dostupných odměn: 7/7

Odměna nedostupná

3 000 KčPartner zpěvníku

Stáváš se partnerem zpěvníku a já Ti jsem už teď nesmírně vděčná! Získáš 2 výtisky s mým podpisem, mnou ručně malovanou tašku a placku. Samozřejmostí je poděkování v knize i na sociálních sítích.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

5 000 KčSoukromý koncert

Zahraji pouze pro Tebe a pro ty, které pozveš! Plánuješ oslavu, party, rozlučku se svobodou nebo jiný mejdan? Miluješ živou hudbu? Ráda přijedu a zazpívám nejrůznější písně - známé i neznámé - dle domluvy.

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná

6 000 KčSponzor projektu

Chcete se stát hlavním sponzorem projektu a pokřtít v příštím roce můj zpěvník a nové CD? Samozřejmostí je také poděkování uvnitř zpěvníku a případné umístění loga vašeho či vaší firmy v knize. Mimo to i vyvěšení vašeho loga na samotném křtu. A v neposlední řadě dostanete 2 výtisky zpěvníku.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná