Adéla Radimcová - Cestou z nádraží - crowfunding kampaň

Adéla Radimcová - Cestou z nádraží

Tuto knihu věnuji všem, kteří mají rádi mou tvorbu, ale i těm, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého o mém životě protkaném hudbou.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj,

jmenuji se Adéla Radimcová a rozhodla jsem se vydat zpěvník s názvem: Cestou z nádraží. Vlastně, on to ani nebude takový obyčejný zpěvník, ale tak trochu kniha s písněmi mnou vytvořenými a příběhy tzv. ze zákulisí. A co bych vám ze začátku ke knize řekla? Bude barevná, najdete v ní spoustu fotografií a z praktického hlediska jsem zvolila měkkou vazbu a formát A5, ať vám v kabelce nebo batohu nezabírá moc místa.

_______________________________________________________________________________

Jak jsem se dostala k tvorbě zpěvníku ?

Když jsem ve třinácti letech složila svou první písničku, rozhodně by mě nenapadlo, že jednou napíši i svůj zpěvník. Rok se s rokem sešel a z jedné písničky už bylo písní třicet. Kromě skládání jsem také začala svou tvorbu dávat na YouTube, hrála jsem ji na koncertech a mimo jiné s ní nakonec vstoupila i do soutěže Česko Slovensko má talent, kde došlo ke zlomu a já si konečně uvědomila, že je o moji tvorbu zájem.

Na tuto cestu vytvoření zpěvníku mne pak přivedlo několik mých fanoušků, kteří mi psali na sociálních sítích s prosbou, zda bych nevydala svůj zpěvník, aby si mohli hrát a zpívat moje písně.

No... musím se vám přiznat, byla to pro mne výzva, několik měsíců u počítače, obepisování lidí, ale stálo to za to. Konečně jsem se dokopala k něčemu, co jsem sama dlouho chtěla a co lidem naslibovala.

_______________________________________________________________________________

Ukázka z projektu:

    Občas si sama sobě kladu nejrůznější otázky. Jednou z nich je také ta, proč si lidé víc neváží věcí. Žijeme v době, ve které se pořád někam spěchá, vznikají nové a nové věci, ale ty staré pro mnohé ztrácejí kouzlo. Mám doma starý (dnes je moderní slovo „retro“) gramofon. Nejradši mám desky Elly Fitzgerald. To byla, prosím, paní zpěvačka. Pustit si její písničky, slyšet to křupání gramofonové desky, starý zvuk, hlas takové zpěvačky, to je teprve odreagování! Přiznám se k další věci. Zjistila jsem, že to usnadňuje i vaření! Krájím si zeleninku na šopák pěkně do rytmu. A teď už zase zpět k tématu. 

       Trochu mi chybí ta doba, kdy jsem, jako malý děcko, běhala po zahrádce, jedla sedmikrásky, šťovík, stavěla hrady z písku a v neděli poslouchala s rodiči z gramofonu rozhlasové vysílání s nedělní pohádkou. Dnešní doba je zvláštní a občas přistihnu i sama sebe, jak se do tohohle nečasu lehce přiřadím. I já sedím s telefonem a píšu si do něj, byť jen poznámky. Dnes mají všichni telefony, diáře už nechtějí, staré knihy ztratily kouzlo, gramofon už nikoho nezajímá, jídlo z krámu už není to, co to bývalo a každý rok vyjde nový mobilní telefon, který zaručeně musíme mít. 

      Znovu… občas se přistihnu, jak sedím s telefonem v ruce a píši si poznámky. Pak ale cosi ve mně zahraje na tenkou strunu a pomyslně naladí staré zvyky. Zapnu gramofon, hledám staré noty z roku 1943, vypnu telefon a přepisuji si texty do svého sešitu s tvrdýma deskama. Zastesklo se mi po té jiné době… klidnější, bezstarostnější, kdy si lidé vážili starých věci, a tak jsem složila píseň ANTIKVARIÁT.

 ** můžete se také těšit na tento a další obrazy od úžasné slovenské umělkyně Melánie Hertelové O:) **

_______________________________________________________________________________

Pokud vás můj projekt zaujal, mám samozřejmě připravené nejrůžnější odměny, které můžete vidět po vaší pravé ruce na této stránce.

Mezi odměnami je samotná kniha s věnováním, její e-booková verze, workshopy, lekce kytary či zpěvu (vzhledem k aktuální situaci přes SKYPE), mnou ručně malované tašky a jiné.

Za jakýkoliv příspěvek z vaší strany budu nesmírně vděčná. O:)

P.S.: Dokončuji také své nové CD, a proto jsem do odměn přidala jeho mp3 verzi ke stažení. Budete tedy mezi prvními, kteří si jej budou moci poslechnout ještě před samotným oficiálním vydáním.

Pokud vás mé další plány budou zajímat, veškeré informace sdílím na sociálních sítích - Instagram: adelaradimcova či Facebook: Adéla Radimcová

Pokud vás bude cokoliv zajímat, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám na vaše dotazy odpovím.

______________________________________________________________________________

 

Kdy plánuji zpěvník vydat ?

Zpěvník bych ráda vydala těsně před Vánoci jako takový i malý dárek sama sobě. Nejradši bych vám řekla přesný termín vydání, avšak vzhledem k panující situaci ve světě a omezení fabrik raději nebudu předvídat. Budu tedy věřit, že pokud se vybere požadovaná částka na realizaci, spustím vše hned s ukončením kampaně - výrobu apod.

Předem vám všem děkuji za projevenou důvěru a podporu. Doufám, že se vám zalíbí některá z níže uvedených odměn, které mimo jiné budu i přidávat, takže se máte určitě na co těšit. Díky za vás. S láskou, Adéla.


_______________________________________________________________________________

UKÁZKY NABÍZENÝCH ODMĚN (pro představu)

Ručně malované tašky, náhled zde :))

83D2E05A-30F4-40D0-A672-B6F5ED672F91.jpeg

Co si o tomto projektu myslíte?