ADABRAKAN - přístřeší pro Snivce - crowfunding kampaň

ADABRAKAN - přístřeší pro Snivce

… není to dům, není to chata, není to byt, není to pracovna, není to dílna, není to běžné stavení … ! Je to ADABRAKAN, přístřeší pro Snivce!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ADABRAKAN - přístřeší pro snivce

POPIS PROJEKTU

Snít se dá různě a vlastně kdekoliv a kdykoliv. Je však dobré, ba žádoucí, stav snění pozdržet až do jeho proměny v Záměr. V Záměr, který se má uskutečnit v Životě. Kde to jde udělat nejlíp? Záměr je přivolán pouze v prostředí tvořivého nedělání a tomu vhodném místě - v přístřeší, kde nás nic nebude rušit.

Nejlepší je, když se vše pro TO nachází přímo v přírodě, ale i klidné vesnické či městské krajině.

Pro první ADABRAKAN je v jednání oblast Českého ráje.

Na jeho realizaci se snivec podílí v míře svých schopností a s pomocí těch, kteří vědí o co jde. Vzhled a vybavenost přístřeší má být co nejvíce v souladu s vyššími Principy Života a Přírody.

Vítané je sladění a posílení energie místa s využitím Geomantie.

Pojďme na TO:

Návrh vzhledu ADABRAKANU je na obrázcích níže:

1. První studie o tvaru vejce a jak jej použít na objekt ADABRAKAN.

Adabrakan_koncept1_web.jpg

2. Rozpracování geometrie vejce dle harmonie Přírody do architektury ADABRAKANU a jeho interiéru. To řecké písmenko na okótovaném vejci je "fí" a je nazváno podle matematika Fibonacciho, který nalezl vztahy mezi harmonií Přírodních tvarů a konstatntou 1,618. Tu pak jiní po něm pojmenovali "fí".

Adabrakan_vykres_Pudrs_color1.jpg

Konečná projektová a tedy prováděcí dokumentace bude dotvořena podle povahy místa a výrobních možností blízkého okolí.

Co je zde důležité? … že vzhled ADABRAKANU vychází z vejcovité formy!

Geometrie vejce, resp. oválu je totiž kolébkou Života (čili nikoliv “vejce nebo slepice?” jsou spouštěči Života, ale Geometrie!).

Zachumlán ve vejci, v bezpečí skořápky, si Snivec lebedí a láká Záměr do Života. Oporu má v Přírodě, mocné to čarodějce!

Samozřejmě, že snivec bude mít kam jít na záchod i umýt se. Počítám s takovým řešením, které uspokojí i náročné potřeby lidského organizmu a jeho orgánů. Energie k případným civilizačním hračkám přijde ze slunce. Teplo v chladu od ohně.

ADABRAKAN bude! … první, ale doufám, že ne jediný na Světě!

SNIVCI

Snivci jsou druh Člověka. Mají schopnosti uskutečňovat sny. Pokud máte štěstí, natrefíte na takové, kteří probouzejí svět k dobrému Životu. Poznáte je podle toho, že tito snivci své sny proměňují v jasné záměry s tvořivým podhoubím. Z tohoto podhoubí rostou dobré věci pro ně i pro ostatní.

… ART GATE, VISUAL LIVE, OBYTNÝ PROSTOR, ZEMĚ - VODA - SLUNCE - VZDUCH, OBYVATELNÉ DIMENZE, VIDITELNÉ NEVIDITELNÉ, AQUACOAN, CELEK - EQUILIBRIUM, C(t)NOSTI, CULTURA, MODUM, GEO OBYDLÍ, SJEDNOCENÍ, OHNIVÁCI, POCTA KRAJINĚ, HÁJ-přírodní hřiště, HÁJ VÍLY OZDRAVY, JAGAVA, SVĚTLONOŠI, POD HLADINOU, geomantické a geokulturní projekty pro Čechy, Moravu, Slovensko, Evropu, naší planetu …

Toto jsou tituly některých projektů z let 1998 - 2019, které jsem vesnil do našeho Světa. Domnívám se, ba věřím si, že mám velkou naději stát se úspěšným Snivcem.

ADABRAKAN mi v tom pomůže.

Pomůžete přivést mně i dalším, ty správné sny do našeho Světa?

CÍL

Cíl projektu má několik nedočkavě vibrujících ohnisek. Snad tím nejpodstatnějším z nich je účinně uplatnit Geometrii Přírody zrcadlenou vejcem v malé architektuře.

Onen účinek má být směřován především na psychiku člověka zde pobývajícího. Pobytem ve “vejci”  má být zkrácena, ale především zušlechtěna doba zrání a samotné uskutečnění Záměru Snivce.

Zda to opravdu bude fungovat? Bude. Příroda se nemýlí.

Už teď zažívám vzrušení z představy o “nedělání ve vejci” a chvěji se nedočkavostí nad prvním ze snů, který přivolá Záměr.

Přeji si v takovém přístřeší pobýt tak dlouho, dokud budou přicházet sny, které stojí za to žít mně i ostatním.

Zamýšlím zvát i hosty, kteří projeví zájem stát se Snivci. O všechny zásadní prožitky, které se zde stanou se s vámi podělíme zápisky i obrázky.

To jest: o tom všem vytvoříme přenosnou a šířitelnou výpověď, aby byla k užitku při zrození dalšího Adabrakanu, pro další snivce a tím i pro celý náš Svět!

Podpořte tento projekt a zůčastněte se vzniku toho, co jěště není! Abraka dabra: Adabrakan!!!!

Těším se! Joj, jak se těším!

Jan

kontakt: jan@jantajbos.cz, www.jantajbos.cz

Dodatek

No a jaké odměny na vás čekají, když podpoříte ADABRAKAN? Jejich popis vizte v rubrice ODMĚNY, obrázky některých z nich níže.

Moje knížka Posvátný jazyk Stvoření: Kosmogramy

 

Vytvořím pro vás i vaše blízké jediněčný portrét.

adabrakan_portret.jpg

 

Grafika osobního kosmogramu a jeho vytesání do kamene (také pro dům, místo, krajinu, kde žijete)

adabrakan_kosmgr_osob_mix.jpg

adabrakan_kosmgr_misto.jpgKosmogram vytesaný na menhiru pro váš dům, místo a krajinu kde žijete (ukázka z mé realizace u hradů Točník  a Žebrák 2019)

adabrakan_kosmgr_krajina_kolaz.jpg

Geomantická studie míst, kde žijete

adabrakan_energ_mapa.jpg

Geomantická vycházka v pražské krajině

adabrakan_semin_krajina.jpg

Umělecké díla:

z mé kolekce Světlonoši

adabrakan_svetlonosi_mix.jpg

z mé kolekce Strážci paměti Země

adabrakan_strazci_mix.jpg

Interiérové objekty AQUACOAN - objekty vitalizující prostor

adabrakan_aquacoan.jpg

Projekt a realizace ADABRAKANU II

Adabrakan_youtube_perex_web.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?