Startovač - financování projektů

ACCIO AUTOBUS! - crowfunding kampaň

Podpořit - ACCIO AUTOBUS!

Přidejte se k nám a vyčarujme společně autobus pro děti. Děti už čarovat začaly a teď je řada na Vás!

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Pro dobrý pocit

Chcete přispět a netoužíte po odměně? Chcete nás jednoduše podpořit? Zdá se vám, že to co děláme má smysl? Přispět můžete libovolnou částkou od 200 Kč.

Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

250 Kč Pohlednice s poděkováním

Rádi vám zašleme pohlednici s poděkování našeho skanzenu v historickém stylu.

Počet dostupných odměn: 96/100

Nelze podpořit

300 Kč Audiopohádka namluvená rodiči našich dětí

Pohádková kniha pro celou rodinu od jednoho z rodičů - Petra Kubaly. Příběh o jednom zvídavém, veselém a velmi vnímavém semínku, které se usadilo v našem lese. Prožijete s ním témata kamarádství, radost i smutek, sounáležitost i vzájemnou pomoc. Pro všechny, kdo chtějí u svých dětí rozvíjet citlivost k přírodě a smysl pro radost a přátelství. 50 minut poslechu na dobrou noc nebo na dlouhé cesty.

Zasíláme v mp3 na váš email po ukončení kampaně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

300 Kč Motýlí stezka nebo výstava Nebojme se vlka nic

Možná jste z daleka a k nám do skanzenu se tak snadno nedostanete, abyste si tu prohlédli výstavy přímo v reálu. V tom případě vám můžeme poslat v pdf formátu graficky ztvárněnou naučnou Motýlí stezku, která je převážně pro děti anebo vlčí výstavu, která kromě dětí zaujme i dospělé. Zapomeňte však na všechny naučné stezky, které jste kdy četli, tyhle psal Zbyněk Vlk úplně jiným jazykem…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Sbírka básní Zbyňka

To víte, dlouhé zimní večery, svíčka a už se to z člověka řine… Pokud si sbírku objednáte, donutíte mne vyndat básničky ze šuplíku a udělat z nich knížku, vznikne tedy něco, co by jinak světlo světa nejspíš nikdy nespatřilo.

Knihu Vám zašleme v pdf formátu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Prohlídka Skanzenu

Přijeďte k nám do prostor skanzenu na prohlídku všeho, co je u nás k vidění (np. muzeum života venkovského obyvatelstva před průmyslovou revolucí, větrný mlýn, více na https://www.lunaria-jindrichovice.cz) a ještě se můžete svézt na koni. Děti mají samozřejmě vstup zdarma!

Cena platí pro jednoho dospělého.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Zeměpisná hra

Pro děti jsme vytvořili hru na motivy staré hry „Kamiónem po Evropě“. Na rozdíl od původní verze však hra zahrnuje celou Evropu (ručně malovaná mapa) a nepřepravují se anonymní náklady, ale typické produkty těch kterých zemí. Pošleme vám v pdf hrací plán, kartičky nákladů i kamiónů, herní peníze a návod. Vy si to pak vytisknete, ideálně zalaminujete, třeba z moduritu vyrobíte figurky kamionů a vyrazíte na cesty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Pohádka o skřítku Javorovi a víle Konvalince

Honza Bružeňák je písničkářem a básníkem a rodičem budoucího školáka Ronji. Rozhodl se nás také podpořit svým veršovaným příběhem "Pohádka o skřítku Javorovi a víle Konvalince", který
je lyrickou alegorií o lásce, o touze naplněné i nenaplněné, o
cestě k sobě samým i k sobě navzájem, o odloučení i propojení
napříč světy.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit

500 Kč Poklady ze skanzenu

Zašleme Vám originální kouzelnou hůlku vlastnoručně vyrobenou mladými čarodějnickými učni z naší školy nebo podkovičku pro štěstí od našich malých kovářů, popř. ručně vyrobený korálek z naší sklářské dílny dle vašeho výběru či mýdlo v nějakém zajímavém tvaru. Také vám můžeme poslat plstěné výrobky, jako jsou náušnice, květina nebo divoženka Ronja na zavěšení.

Prosím vyberte si, o co z této široké nabídky máte zájem a v sekci upřesnění odměny nám můžete nechat vzkaz.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit

900 Kč Proutěný košík

Mia vám může uplést košíček nebo ošatku z pedigu a nebo proutí o průměru cca 20 – 30 cm. Tak zase ona využije ty dlouhé zimní večery…

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit

1 000 Kč Workshop ve skanzenu

Vyberte si jeden z našich workshopů a zažijte den veSkanzenu na vlastní kůži:
Každý horal umí korál, Starý šrot novým kouskům naučíš (kovařina), Pekař peče housky, uždibuje kousky, Mývalův ráj (výroba mýdel), Jak stvořit světlo (výroba svíček), I to naše proutí, jak se nám dnes kroutí, Komu se nevlní, tomu se plstí, Velikonoční tvoření, Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, Muzikoterapie.

Cena platí pro jednoho dospělého a dítě.

Prosím vyberte si, o co máte zájem a v sekci upřesnění odměny nám můžete nechat vzkaz. Termíny zveřejníme po ukončení startovače.

Počet dostupných odměn: 31/40

Nelze podpořit

1 000 Kč Výlet autobusem

Budete mít jedinečnou možnost se přidat k jednomu z našich edukačních výletů, projet se osobně vyčarovaným autobusem a zažít atmosféru naší školy v reálu.

Počet dostupných odměn: 14/20

Nelze podpořit

2 500 Kč Romantická večeře pro dva

Nabízíme vám exkluzivně romantickou večeři se třemi chody pro dva s jedinečnou atmosférou skanzenu a to buď ve světnici z počátku 19. stolení, v tee pee nebo pod širým nebem. Nabízíme kvalitní domácí kuchyni z lokálních potravin v bio kvalitě. K pití si můžete vybrat náš domácí mátový čaj, bezovou šťávu, místní pivo z Frýdlantského pivovaru nebo kvalitní české víno.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit

3 000 Kč Zážitkový víkend pro samotáře i rodiny

Zkuste si, jak žili naší předkové. Můžete si zkusit naštípat dříví, rozdělat oheň, vyrobit si něco u nás v truhlárně nebo kovárně, osedlat koně a v tom lepším případě na něm i odjet a ideálně se opět na něm i vrátit :-) Ve skanzenu vás čeká veškerý komfort 19. století s možností vaření na peci.
Můžete přijet už v pátek odpoledne a zůstat do neděle.

Cena platí pro jednoho dospělého a dítě.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit

5 000 Kč U nás hlady neumřete

Nabízíme stejný zážitkový víkend jako výše, ale s tím rozdílem, že co se týče jídla, tak o vás bude kompletně postaráno a můžete se těšit na večeři v pátek, snídani,oběd a večeři v sobotu a snídani a oběd v neděli. Samozřejmě pokud budete mít chuť, můžete se k nám přidat k vaření a zažít si jak se vaří na plotně.

Cena platí pro jednoho dospělého a dítě.

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit

5 000 Kč Půjčíme Vám ho i s řidičem!

Pokud se budete potřebovat někam přiblížit ve větší skupině (třeba k nám do skanzenu na jeden z našich programů, který je určeny školním skupinám), tak Vám rádi na jeden den autobus půjčíme, abyste měli jedinečnou možnost si vyzkoušet, na co jste sami přispěli.

Cena zahrnuje půjčovné i s řidičem na 1 den.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit

20 000 Kč Staňte se sponzorem

Staňte se jedním ze sponzorů našeho autobusu a my Vám na oplátku umístíme logo nebo jméno na autobusu a na našem facebooku.
Rovněž budete uvedeni na našem webu společně s poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

40 000 Kč Víkendová teambuildingová akce

Poznejte sami sebe. A hlavně svůj tým. Víkendová teambuildingová akce pro 15 osob v prostorách Žijícího skanzenu, kdy si můžete vyzkoušet různorodé činnosti, tak, jak je žili naši předkové. Objednejte si teambuilding, který dává smysl a zároveň pomůže.

V rámci víkendu vám zajistíme jídlo a vymyslíme společně program, který by se hodil právě pro Váš kolektiv. Jsme schopni nabídnout vše, co je zmíněno v odměně Workshop ve skanzenu.

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit

100 000 Kč Mecenáš

Je vidět, že máte dobré srdce a máte nás hodně rádi. My Vás budeme mít rádi ještě víc! K této částce nabízíme vše výše vyjmenované, vyberte si cokoliv, po čem Vaše srdce prahne.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit