Startovač - financování projektů

Abecedka a stroje - crowfunding kampaň

Novinky - Abecedka a stroje

První díl ze zamýšlené série, v níž přinese postavička Abecedka dětem jak básničky s novými informacemi, tak interaktivní stránky pro pobavení.

Knihy
Abecedka vám všem děkuje, příště už na vás zamává z vlastní knížky:-) Díky a brzy na viděnou! Obrázek

Z prezentace našeho projektu zde na Startovači zbývají poslední dny. Díky vám všem, kteří jste se o náš záměr zajímali, podpořili ho a díky komu se skutečně zrealizuje!:-) Z tohoto místa tedy Abecedka pomalu odchází, ale brzy se objeví tam, kde ji všichni chceme vidět - v knížce!:-)

Bez sypače to ani příští zimu nepůjde. Chopme se pastelek a připravme se včas!:-) Nové ilustrace - Sypač; básnička a úkol Obrázek

Abecedčin sypač solí, seč může, ale díky vám všem jsou pocity autorů projektu výhradně sladké:-) Dávno předtím, než bude příští zimu zapotřebí skutečné těžké techniky, si budete moci tečkovaný sypač nalistovat ve své vlastní knížce. Přehnané opakování čehokoli možná škodí, ale opakovat tohle slovo zas a znovu je v tomto případě zkrátka namístě: DÍKY! Do cíle zbývá devět dní. Pro kolik pytlů soli se asi nakonec vydáme...:-)

Rychle, dosypte tomu pracantovi trochu barev, ať není příští zima černobílá...:-) Nové ilustrace - Sypač; omalovánka Obrázek