Startovač - financování projektů

Vskutku prapodivné hrátky s písmenky a se zvířátky - crowfunding kampaň

Novinky - Vskutku prapodivné hrátky s písmenky a se zvířátky

Bohatě ilustrovaná dětská knížka hravých básniček věnovaných známým i méně známým zvířátkům.

Knihy
Informace o úspěšném pokračování projektu - knížka je vyrobena a doručena z tiskárny KNÍŽKA JE NA SVĚTĚ Obrázek

Krásný večer,

na úvod této novinky chci ještě jednou všem, kdo mě podpořili, podporovali a stále podporují v nápadu vydat knížku, moc poděkovat. Díky vám knížka skutečně vznikla. :-)

Ve čtvrtek mi ji dovezli z příbramské tiskárny PB tisk. Po jejím uskladnění - knížek byla vážně pořádná hromada (viz. foto) - teď vepisuji bonusové básničky a věnování a začínám ji předávat a rozesílat jednotlivým "startérům".

Věřím, že se vám knížka bude líbit.

Množí se také dotazy, zda bude možné ještě nějaké výtisky dokoupit nad rámec těch již objednaných. Ano. V běžné distribuci počítám s cenou Kč 200,-. Pro ty, kdož mě podpořili tady na Startovači, však zachovám cenu Kč 160,- tak, jak byla uvedena v sekci "Odměny". 

V případě jakýchkoli dalších dotazů mne, prosím, kontaktujte na e-mailu BardStH@gmail.com a já vám je rád zodpovím.

Standa Hůla

Knížka

Knížka je ve výrobě

Dobrý večer / ahoj.

Dle dohody s tiskárnou bych měl ve čtvrtek obdržet hotové knížky. :-) 

Vzhledem ke skutečnosti, že je tomu již rok od projektu tady na Startovači, chtěl bych Vás požádat o revizi a případnou aktualizaci doručovacích adres pro zaslání vybraných odměn. Změny mi, prosím, pište do mailu. Samozřejmě budu rád, pokud se vás domluví víc ze stejného místa, pracoviště apod., dáte mi vědět a já vám budu moci zaslat knížky jedním balíkem, případně je třeba i dovézt.

Ty z vás, kteří si vybrali knížku s věnováním, popřípadě s věnováním a bonusovou básničkou, bych chtěl poprosit také o informaci, komu mám věnování napsat (ne vyšichni chtějí věnování vepsat pro sebe, někdo je chce pro dítě, vnouče,...)

Vám, kteří máte jako odměnu vybraný i originál ilustrace, zašlu nejdřív knížku, abyste si mohli vybrat ilustraci, která se vám bude nejvíc líbit. Věřím, že je z čeho vybírat. ;-)

Mějte se krásně. Děkuji.

S.H.

 

Aktuální informace

Informace o stavu příprav

Krásný den,

opět bych vás rád pozdravil a dal vám další informace o chystané knížce.

Nejprve začnu omluvou ilustrátorky za zpoždění: "Ilustrátorka Kateřina Hejdová se Vám všem velice omlouvá a prosí Vás o pochopení. Kvůli studijnímu a pracovnímu vytížení se jí dokončení ilustrací a tím i vydání knížky samotné o něco protáhne. Všem Vám, kteří čekáte na vydání knížky, se upřímně omlouvá a děkuje za Vaši trpělivost, knížka se vyvíjí krásně a již zanedlouho si ji budete moci sami prolistovat."

A teď už k dalšímu harmonogramu: Katka mi přislíbila dokončení ilustrací začátkem července. Hned potom se vrhneme na finalizaci předtiskové přípravy, zažádáme o ISBN a předáme knížku k tisku. Tiskárna má na výrobu potom dva měsíce, ale budu se snažit s nimi tuhle lhůtu co možná nejvíce zkrátit.

Věřím tedy, že zpoždění vydání nebude příliš veliké. Děkuji vám všem za trpělivost.

Standa Hůla