5 minut pro svobodu - crowfunding kampaň

Novinky - 5 minut pro svobodu

#5minutprosvobodu je projekt spolku ekotolerantiků. Spojujeme ekologii, finanční gramotnost, minimalismus a frugality style.

Ostatní
Jen díky Vám dostáváme novou krev do žil a začínáme věřit, že to co jsme začali není marný boj! První meta pokořena! Díky... ;) Obrázek

Máme za sebou 12 dní a z Vašich darů se složily 2000,- je to pro nás apel na to, že začínáme s vervou pracovat na našich stránkách. Náš projekt si klade za cíl seznámit veřejnost, co nejvíce s nejen "zelenými" tématy dnešní doby, které mohou ovlivnit naší budoucnost a budoucnost další generace, ale taktéž poukázat na to, že oblast samovzdělávání a touhy po získávání informací by měla být jedna z nejzákladnějších vlastností a tužeb každého úspěšného člověka.

A jistě se shodneme, že úspěšný člověk se neměří jen výškou svého konta, přestože je to dnes element na výsost důležitý. Důležitější je to, co se za tím kryje. Nesnažíme se vytvářet příjmy proto, abychom počítali čísla na kontě, ale proto aby nám to dávalo možnost "žít dle našich představ" a rozvíjet se jako osobnosti ve svém volném čase a budovat vztahy. Nepřítelem každé totality, nadvlády a zvůle byl vždy nedostatek informací. Není důležité mít informací nepřeberné množství, ale mít třeba jen několik článků a odkazů, ale za to důležitých pro náš rozvoj a naše potřeby. Přeji Vám všem krásný víkend a skvělý vstup do dalšího pracovního týdne a jedeme dál!