5 minut pro svobodu - crowfunding kampaň

5 minut pro svobodu

#5minutprosvobodu je projekt spolku ekotolerantiků. Spojujeme ekologii, finanční gramotnost, minimalismus a frugality style.

Ostatní
5 minut pro svobodu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Projekt je "pilotní ebook" stejnojmenného seriálu .pdf publikací, které přináší klub Ekotolerantika. S odstartováním knihy spustíme server pro veřejnost s tipy a radami, kde ušetřit, investovat... co je to EKOTOLERANTIKA a celý životní styl šetrnosti a rozvoje. Dozvíte se třeba, jak ušetřit na každodenním životě a jak se nenechat zmást těmi, kteří čerpají energii a peníze z našeho života. Jak se tak doopravdy osamostatnit a dostat ze sféry různých vlivů uprostřed nepřátelského systému, který většinu lidí uvrhuje do bídy a beznaděje celoživotního kolotoče stereotypů a desiluzí. Najdete nás na facebooku, twitteru a všech důležitích sociálních sítích pod hashtagem #5minutprosvobodu

     EKOTOLERANTISMUS ve zkratce

Napadlo vás někdy spojit ekologii, ekonomiku a minimalismus? Témata jako Průmyslová revoluce 4.0, nové výzvy, kryptoanarchii a kryptoměny obecně? Spojit nespojitelné? Ano dokážeme vám, že to jde! Obraz životního stylu, který se snaží šetřit přírodu, neplýtvat a nekamarádit se s kvanty odpadů. Lidem přinášet recepty a nápady, jak snižovat NÁKLADY na svůj rozpočet a VÍCE ŠETŘIT a INVESTOVAT? Jedním slovem "zelenozlatá finanční nezávislost" po splnění celého programu! 

Nejlepší zpráva pro veřejnost je ta, že ekotolerantikem může být kdokoli. Prodavačka, havíř, zdravotní sestra, strojní inženýr, nebo makléř na burze, generální ředitel, prostě kdokoli!!! Samozřejmě, že dle výšky příjmu dosáhnete svých cílů v různém čase, ale kdo si osvojí námi doporučované návyky a uvede je do svého života nemůže zklamat!

Sami jsme systém ekotolerantismu testovali v období 2018 a 2019. Dáváte i v roce 2020 zelenou eko-eko-šancím? Neváhejte a investujte třeba jen drobnost do komunitního projektu, který může sloužit vám i vašim dětem!

Náhled našeho ebooku:

Chcete se dozvědět více? 

I ten nejmenší dar už vám otevře cestu k našim ebookům. Seriál bude pro veřejnost, ale poslední díl, který bude obsahovat metodiku investování ekotolerantika v kostce obdrží všichni ZAKLADATELÉ,  startéři a sponzoři ZDARMA. 

Co si o tomto projektu myslíte?