Startovač - financování projektů

5 holek v tuktuku - crowfunding kampaň

Novinky - 5 holek v tuktuku

Dobrodružství v holčičím stylu. Pomozte nám natočit film, první svého druhu. 5 holek, 2 tuktuky a Jižní Amerika!

Film & Video
Dneska vybíráme pátou holku do tuktuku! Konkurz na pátou holku do tuktuku Obrázek

Když jsem před měsícem uvěřejnila výzvu, že hledáme parťačku na naše jihoamerické dobrodružství, vůbec mě nanapadlo, že se ozve tolik holek. Tolik svělých holek! Z těch asi 35 přihlášených jsme vybraly 11, které jsme pozvaly do Prahy. Holky za námi přijely z Londýna, Havířova, Plzně, ...  Na každou z nich jsme měly jen dvacet minut. Za tak krátkou dobu samozřejmě nepoznáte, jestli spolu budete vycházet na tří měsíční cestě v tuktuku, ale docela dokážete odhadnout, jestli si sednete. Byl to pořádný maraton rozhovorů a já na konci dne padla. Nejhorší je, že je fakt těžký mezi nimi vybrat tu pátou do tuktuku. Jsou všechny boží, asi nakoupíme další tuktuky a vyrazíme se všemi:)

DSC_0431.jpg

Sedm stránek dlouhý a krásně zalomený text s fotkama vyjde v červencovém vydání cestovatelského časáku Koktejl! Máme obrovskou radost!:) Naše Srí Lanka v tuktuku bude v KOKTEJLU! Obrázek

Pokud vás láká vyjet na Srí Lanku, půjčit si tam vlastní tuktuk a pak s ním klidně celý ostrov projet, nenechte si tohle vydání Koktejlu ujít! Všechny důležité informace, naše zažitky a praktické tipy na sedmi stránkách! Jupí!