5 holek v tuktuku - crowfunding kampaň

Novinky - 5 holek v tuktuku

Dobrodružství v holčičím stylu. Pomozte nám natočit film, první svého druhu. 5 holek, 2 tuktuky a Jižní Amerika!

Film & Video

Tuktukmánie!

Máme 48 hodin do konce kampaně, necelý měsíc do odjezdu a v Česku jsme rozjely slušnou tuktukmánii! Tuktukmánie! Obrázek

Rozhodně nejvtipnější článek, který o naší výpravě vyšel, si přečtete na autickar.cz. Šéfredaktor Vojta si vypůjčil našeho tuktuka a udělal na něj recenzi:

"Verdikt: Když se ho ptali, proč vyrazil na cesty s Trabanty, odpověděl kdysi Dan Přibáň něco ve smyslu, že horší auto na cestování nedokázali najít. Myslím, že jen hledali málo. Pětice holek kolem Lucky našla tu úplně nejhorší věc na dlouhé cesty, které se dá alespoň se zavřenýma očima říkat auto."

Nenechte si ujít také vydařenou video reportáž z naší cesty s tuktukem na Hrad, kterou jsme podnikly minulý týden. Napsaly o ní Novinky.cz!

"Parta pěti Češek si naplánovala expedici Latinskou Amerikou ve dvou motorizovaných tříkolkách - tuk tucích. V půlce srpna zahájí v Kolumbii 5555 km dlouhou trasu až do Bolívie. Na cestě chtějí natočit film a šestidílný seriál."

Holky si taky pozvaly do Studia 6 České televize. Dorazila režisérka Lucka a kameramanka Eliška. Dokonce se nám podařilo poděkovat vám všem Startovačům za vaší podporu - pro video klik zde. 

Snímek obrazovky 2017-07-19 v 17.30.49.png

Udělaly nám také velkou radost rozhovory, které vyšly na Hedvabnastezka.czGenerace21.cz, Zenysro.cz a další stále přibývají! Třeba v Marianne se také nezapomněli zmínit:

 

FullSizeRender (2).jpg

Také máme první společnou fotku a díky fotografovi Jakubovi je fakt boží!

tuktuk_159.jpg

Díky, díky, díky za vaší podporu! Jste skvělí a pomalu se těšte na své odměny!:)  Lucka a holky 

S tuktukem na Hrad

Také v Česku jezdí tuktuky a není jich vůbec málo. Nám se podařilo jeden vypůjčit a naučit se na něm základy v opravách tuktuků. S tuktukem na Hrad Obrázek

"Potřebujete vzít s sebou chlapa automechanika!", to mi táta rozzlobeně opakoval do telefonu, když jsem mu řekla, že chci vyrazit se dvěma tuktukama a čtyřma holkama skrz Jižní Ameriku. A tak jsem na to šla od lesa. Hledala jsem autodílnu s mechanikem, který by byl ochotný mě/nás zaučit. A našla Pavla Augustína, který je machr nejen přes auta, automatické převodovky a takdál, ale hlavně přes motorky! No a Pavel to vážně vzal z gruntu a nechal nás na tuktuku vyzkoušet úplně všechno. Od výměny pneu, žárovky do blinkru, svíček až po opravení základních potíží s karburátorem nebo připojení měniče k baterii. Takže tati, my jsme ready!

DSC_0019.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0033.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0048.jpg

Lucka, Eliška, Anastázie, Martina a Klára. To je 5 holek v tuktuku! Jsme kompletní! Máme pátou holku do tuktuku ❤️ Obrázek

 

5 holek v tuktuku.png

Je hrozně pozdě, ale já mám obr radost a tak vám píši, že jsme kompletní! Je to ofiko, je nás pět a další dvě holky jsou elfka Martina a zdravotní sestřička Klára. Celkem se přihlásilo 40 holek, 11 z nich jsme pozvaly do Prahy. Právě Martina přiletěla doslova na otočku z Londýna. V poledne mi psala, že je na letišti a v deset večer ten samý den zas letěla zpátky. Holky představíme v následujícím týdnu, kdy se taky musíme trochu víc poznat a začít plánovat jako celý tým. Díky, že v tom jedete s námi! ❤️ A mrkněte se, jak Martina reagovala na to, že s námi jede!

A jů, našla jsem fotku s Martinou, když jsme ji podrobily křížovému výslechu na konkurzu!

19054879_10154345798887396_7498134818908268546_o.jpg

A takhle jsme se sešly v plné sestavě před Hradem a výpůjčeným tuktukem.

IMG_0288.jpg