4DOGS - Under Dog - crowfunding kampaň

4DOGS - Under Dog

4DOGS natáčí novou desku. Pojďte do toho s námi a buďte taky trochu Under Dog.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Drazí kamarádi a fanoušci,

Představte si, je to tady! V úterý (4.6.) se Psi sbalí a odjedou za Ježkem do Prahy, kde budou točit novou desku - a ta bude výborná, výbornější, než co jste kdy slyšeli, to si pište. My už to tušíme a vy to budete brzy vědět taky.

Prognózy jsou jasné - tentokrát se s Under Dog staneme slavnými a to ultimátně. (A když náhodou ne, tak nás to stejně nepřestane bavit, nene, a za rok dva vás budeme zarputile spamovat s další, ještě výbornější deskou).

Hlavní hitovkou odměn za vaši podporu je samozřejmě zatím neexistující, ovšem již teď přelomové album Under Dog, ke kterému nabízíme pivo, večeři, jízdu na motorce či veteránu, ... a nově, protože 4DOGS drží krok s retro dobou, bude nová deska i na vinylu!

Kdo trpíte vůči členům 4DOGS, jejich hudbě či jejich snažení sympatiemi nadměrnějšími, můžete po kliknutí na odměnu svůj příspěvek na další stránce navýšit o libovolnou částku - to je, co? Budeme moc rádi.

Děkujeme moc!!! Haf.

Drazí, co nás ještě neznáte,

nechápeme, kde jste se tu vzali, ale jsme za to rádi. Jděte na naše stránky www.4dogsband.eu a zjistěte, že máme skvělé písně. Podívejte se na 4DOGS facebooku, kdy máme koncert, a přijďte.

Jste v podstatě naši budoucí fanoušci, ale musíte strávit nějaký čas na tom, abyste to zjistili.

Naši drazí budoucí fanoušci, budeme vydávat nové album vašich budoucích oblíbených písní. Ano, budou totiž i vaše, když nám přispějete trouchou mouky do desky. A to za to stojí přeci.

Děkujeme moc.

 PS: Někteří tvrdí, že dobrodinci, kteří chodí po startovači a hledají "na blinda" sympatickou kapelu, kterou podpoří, neexistují. Pokud jimi jste vy a právě jste to dočetli až sem, napište nám prosím na 4dogss@gmail.com či do kometářů nahoře, že existujete. My věříme, že jste, a chceme mít důkaz pro skeptiky! :) Děkujeme.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?