4DOGS - The Break - crowfunding kampaň

4DOGS - The Break

Kapela 4DOGS natáčí svou průlomovou desku The Break. Staňte se toho součástí!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

slovnik 2.png

Drazí kamarádi a fanoušci,

je to tady! V neděli (18.10.) se Psi sbalili a odjeli za Ježkem do Prahy, kde nahraváme nové album a bude výborné, to si pište. My už to víme a vy to budete brzy vědět taky.

Prognózy jsou jasné - tentokrát se s The Break staneme slavnými a to ultimátně. (A když náhodou ne, tak nás to stejně nepřestane bavit, nene, a za rok dva vás budeme zarputile spamovat s dalším, ještě lepším CD).

Hlavní hitovkou odměn za vaši podporu je  samozřejmě zatím neexistující, ovšem již teď přelomové album The Break, ke kterému nabízíme jablka, pivo, večeři, jízdu na motorce či veteránu, ...

Kdo trpíte vůči členům 4DOGS, jejich hudbě či jejich snažení sympatiemi nadměrnějšími, můžete po kliknutí na odměnu svůj příspěvek na další stránce navýšit o libovolnou částku - to je, co? Budeme moc rádi.

Děkujeme moc!!! Haf.

Drazí, co nás ještě neznáte,

nechápeme, kde jste se tu vzali, ale jsme za to rádi. Jděte na naše stránky www.4dogsband.cz a zjistěte, že máme skvělé písně. Podívejte se na těchhle stránkách nebo na 4DOGS facebooku, kdy máme koncert, a přijďte.

Jste vpodstatě naši budoucí fanoušci, ale musíte strávit nějaký čas na tom, abyste to zjistili.

Naši drazí budoucí fanoušci, budeme vydávat nové album vašich budoucích oblíbených písní. Ano, budou totiž i vaše, když nám přispějete trouchou mouky do cédé. A to za to stojí přeci.

Děkujeme moc.

 PS: Někteří tvrdí, že dobrodinci, kteří chodí po startovači a hledají "na blinda" sympatickou kapelu, kterou podpoří, neexistují. Pokud jimi jste vy a právě jste to dočetli až sem, napište nám prosím na 4dogss@gmail.com či do kometářů nahoře, že existujete. My věříme, že jste, a chceme mít důkaz pro skeptiky! :) Děkujeme.

 

Co si o tomto projektu myslíte?