3x CD: Gigi Gang, Sladký konec a Oscar band - crowfunding kampaň

3x CD: Gigi Gang, Sladký konec a Oscar band

Undergroundové kapely GiGi Gang (Žižkov), Sladký konec (Praha) a Oscar band (Pardubice) si zaslouží vydat CD. Buďte u toho s námi. A v říjnu křtíme!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

GiGi Gang, Sladký konec a Oscar band
jsou skupiny “třetí až čtvrté vlny undergroundu”, které hrají svoje písně na nejrůznějších podzemních festivalech, oslavách, svatbách, narozeninách, křtech … prostě tu tradici hraní kámošům "za pivo a za párek" drží dodnes. A tak jim nezbývají peníze nejen na nahrávku, kterou by vypustily do světa, ale dost často ani na obyčejný život. Vydavatelství Guerilla Records by jim rádo pomohlo, ale vyhodit z okna 150 000 Kč, což obsahuje studiovou nahrávku a vydání tří CD, prostě nemůže. Kde by je taky vzalo?
Ale máme Vás, kamarády, fanoušky, příbuzné a další dobré duše! Ano, právě všichni vy čtěte prosím dál!

CO VLASTNĚ CHCEME?
Vybrat 50% na natočení tří CD kapel "z okraje" a máme pro vás za to plno hudebních odměn. 

Druhou půlku, žádných sponoztů nemaje, zatáhneme my!

Žižkovský GIGI GANG tvoří parta kolem kytaristy a básníka Gigiho. Dlouho o nich nebylo slyšet, ale z blázince se vrátili s veškerou parádou a plnou ošatkou nových písní...

36121327_1832302926835424_8747634886187155456_o.jpg


V červnu a červenci všichni do studia, v srpnu míchání, v září vydání a v říjnu bujaré křty
v Praze, Lounech a Pardubicích. To tedy dost záleží na Vaší vstřícnosti a laskavosti, žádný "plán B" nemáme. Ale kdyby se to povedlo, byl by to pěkný důkaz soudržnosti lidí "z okraje", vyznávajících stále ještě Magorovo krédo  "Hlavně aby nezmizela radost!"

 

 

Pardubický OSCAR BAND, klasický undergroundový ansámbl s tradicí od roku 1985, v jehož čele stále po celé ty roky hrdě stojí nepřehlédnutelný Lumír "Zilvar" Sokol. Už by si po těch letech zasloužili nové CD.

A kdyby se vybralo náhodou víc, nezoufejte! Máme připravenu etapu č. II: CD Bubákův Strašidelný elektrik band, autoské čtení Básníka Ticho, anebo vzpomínku na jemného člověka Radomila Uhlíře společně s Chadimovým MCH Triem. Nebo dokonce knížka GiGiho poezie, to by byla bomba! Pořád je co dělat!

SLADKÝ KONEC tradičně (a dlouze) zakončuje veškeré večírky a oslavy, aneb jak sami hoši říkají: "To nejlepší na konec!", ale my, jejich fanoušci, dodáváme: "Sladkého není nikdy dost!"

 

 

Něco víc "o nás"? A jak nám to hraje? To zjistíte tady:
GiGi Gang: www.gigigang.com
Oscar band: www.bandzone.cz/_98711
Sladký konec: www.sladkykonec.cz

Co si o tomto projektu myslíte?