366 dní za katrem - crowfunding kampaň

Novinky - 366 dní za katrem

Co se stane, když se ve vězení ocitne svérázný pisálek? Ponořte se do příběhu muže s kůží scvrklého pomeranče, kterému stačila k revoluci pouhá tužka!

Knihy

Máte to?

Nemáte.

I měsíc a půl po vydání vazby se stále dozvídám, že spousta Startérů o žádném webu vůbec neví. Kvůli odkazům a heslům byla totiž minulá novinka u spousty lidí vyhodnocena jako spam. Takže komu z vás letos 19. 1. nepřišel ze Startovače e-mail, vyhledejte si ho ve spamu nebo aktualizacích, nebo úplně jednoduše si přečtěte předchozí novinku přímo v kampani projektu. Toto snad dojde všem. Pro ostatní: brzy doplním další část! 

Díky za pozornost. 

366dnizakatrem.cz

Tady máte kousek.

Vážení startéři,
ano, tenhle projekt se mi trochu vymkl z rukou. Pasoval jsem se do role českého George R. R. Martina. Abych situaci s knihou vyřešil co nejdříve a vy jste si konečně mohli aspoň něco přečíst, rozhodl jsem se prozatím udělat web s částí knihy. Aktuálně tam je celá vazba (83 dní) + 2 části Co se posralo (ze sedmi). Už jen tento zveřejněný úsek je obsáhlý jako jedna průměrně dlouhá kniha, má 83000 slov. Moc jsem se u toho psaní nehlídal. Do fyzické knihy se bohužel všechno nevejde, budu ji muset významně ořezat. Tudíž pouze na webu bude full necenzurovaná verze. Budu na něj postupně přidávat další a další pasáže knihy. Až bude kompletně na webu, vyjde konečně fyzicky.

Web je na login, všichni startéři tam již mají své účty a mohou se okamžitě přihlásit. Dobrou zprávou je, že ostatní lidé mimo Startovač si mohou přístup zakoupit, takže fuck off zkurvená práce, naprcat tě do výplaty, teď se můžu knize věnovat absolutně naplno a konečně ji dovést do zdárného konce. Celá aktuálně zveřejněná vazba funguje v podstatě jako ucelený příběh, v následujícím výkonu trestu (byť ve stejné budově) nastupují nové postavy, nové prostředí a nové problémy. Upřímně si myslím, že už jen za tu vazbu byste měli platit víc jak čtyři stovky. Říkejte mi Ištván Altruista Evženovič, nic po vás doplatit nechci. A teď už to nejdůležitější:

web: 366dnizakatrem.cz
login: váš e-mail
heslo: istvanredak
instagram: https://www.instagram.com/istvanredak/ (případně stačí do vyhledávání napsat Ištván Evženovič - facebook nemáme, nevedeme)
e-mail: redak@redak.cz

Nebojte se mi do zpráv na instagramu dát zpětnou vazbu, případně se mě na cokoliv zeptat na e-mailu. Pokaždé, když přidám další část, oznámím to na IG. Průběžně budu do stories zveřejňovat facebookové fotky některých knižních aktérů, nakreslím vám plánky oddělení a dalších míst, budu vám tam průběh čtení vizuálně obohacovat. S první fotkou se na vás těší Tatar! Přeju příjemnou zábavu a zdarec u další části.

... Už to přestává být prdel Obrázek

Ano, už to vskutku přestává být prdel. Zase jsem to nestihl. Co k tomu mám říct. Nejhorší je, že někteří lidé – nejčastěji ti, co si knihu vůbec nepředobjednali – roznáší po diskuzích a databázích, že šlo skutečně o podvod a prohlašují to za svatou pravdu, jen aby mě poškodili.

O podvod nešlo, nikdy v žádném smyslu ani úmyslu, kniha bude, právě probíhají rozsáhlé editace a korekce. Jak už jsem mnohokrát říkal, neplánuji ji pouze rozeslat Startérům, ale chci ji pak normálně prodávat dál, snad i oficiálně protlačit do některých knihkupectví.

Jasně, mohl jsem narychlo splácat svoje poznámky z basy a vydat to jako paskvil pro 1400 lidí ze Startovače a pak si zase jít honit šulínka, ale během tvorby jsem koncept přehodnotil a rozhodl se sepsat a vydat plnohodnotné dílo a to nejlepší, co ze sebe na dlouhou dobu vypotím.

Jakmile budou dokončeny kompletně všechny práce a kniha bude mít elektronickou podobu, rozešlu ji všem na e-mail zadaný při platbě přes Startovač, protože přípravy na tištěnou verzi budou poté ještě nějakou chvíli trvat, tak aby ji všichni měli co nejdřív.

A teď to nejdůležitější – kdo už nechce čekat a chce vrátit peníze, nemám s tím žádný problém. Kontaktujte mě na redak@redak.cz a poté to přes Startovač pořešíme a Startéra refundujeme a vyjmeme ze seznamu. Vaše žádosti o změnu adresy na tomto e-mailu eviduju, byť neodpovídám!

Že jsem nekomunikativní kunda je věc jedna, ale v žádném případě se žádný Startér nestal obětí podvodu a knihy se jednoho dne dočká. Všem se upřímně omlouvám.

Ištvo.