30 LET S MŇÁGOU - crowfunding kampaň

Novinky - 30 LET S MŇÁGOU

Pomozte nám oslavit 30 let kapely! Chystáme vydání nového alba, zpěvník všech písniček, kalendář a narozeninový koncert!

Hudba
Vyhrajte unikátní vinyl Takže dobrý!

 Přátelé a kamarádi, naše kampaň se dostala do poslední třetiny,a my přicházíme se soutěží O nejpřesnější odhad nakonec vybrané cílové částky! Tedy: Jedinec, který do komentu události https://www.facebook.com/events/622066181299565/ napíše odhad, který bude nejblíž nakonec vybrané sumy, získává výhru, kterou je putovní vinylové album Takže dobrý, které jsme v roce 2010 pokřtili na každém koncertě šňůry k albu. Jsou na něm podpisy skoro všech kmotrů, namátkou uvádím skokany na lyžích Jakuba Jandu a Františka Ježe, zpěváka Patra Vášu, duo tahounů z Čechomoru Kharl und Franta a mnoho dalších. Je zázrak, že se vinyl během putování po koncertech nikde neztratil, obal je trochu jetý a zvlněný od různých šampaňských, nicméně to je ta pravá patina a kus historie. Chcete-li ho, neváhejte a tipněte si! Bude -li vítěz soutěže navíc Startér letošní kampaně, přihazujeme ještě 3 historické plakáty, 2 magnetofonové kazety a 1 dárečkové dévédéčko.  Odhady pište, prosím, do komentu zmíněné Události, ať máme na jednom místě, jo? Díky! 
Děkujeme všem za zájem a podporu!  

PART 2

To je to druhé dámské tričko. :-) PART 2 Obrázek

I na tohle se dobře kouká. :-)

Dámy si mohou vybrat, po skončení kampaně Vám napíšeme mejl a s každým se domluvíme. :-) 30LETÉ TRIČKO PRO DÁMY A PÁNY I KLUKY A HOLKY! Obrázek

Obrázky vyrobil Martin a myslím, že se mu to povedlo vystihnout. :-)