2v1: kvalitní studentské filmy - crowfunding kampaň

2v1: kvalitní studentské filmy

2v1 už se nenabízejí jen levné šámpóny v Makru a prací prášky v drogérii, my nabízíme kvalitní studentské filmy a jednu skvělou premiéru.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

2v1 studentských filmů

Chceme natočit dva kvalitní filmy, uspořádat jim fantastickou premiéru v pražské La Fabrice a chceme, abyste u toho byli s námi.

S čím potřebujeme pomoct?

K tomu, aby naše filmy vypadaly co nejlépe, potřebujeme sehnat spoustu věcí – skvělé herce, kvanta rekvizit, originální kostýmy a mnoho dalšího. A přesto, že některý věci se zadarmo sehnat dají, benzín na pumpě ale nevyškemráme (a je toho popravdě trochu víc). A právě proto bychom Vás všechny rádi poprosili o pomoc.

Kdy?

Natáčení filmů proběhne během května. Premiéra pak během září v La Fabrice. 

Co za to?

Co hlavně nabízíme, je přednostní vstupenka na slavnostní premiéru obou filmů, kde kromě nás všech a spousty dalších zajímavých lidí, bude i welcome drink a afterparty s DJ – a to už se vyplatí. Mělo by to vlastně fungovat jako taková předplacená vstupenka do kina, potažmo na afterparty.

 bar-2.jpg

Co pro firmy?

Speciální servis můžeme nabídnout i firemním sponzorům. Ať už jsou možnosti pozvání svých klientů na VIP promítání, nebo pomoc s přípravou kampaně na sociálních sítích, firemní akce nebo přímo z naší oblasti pomoc s vytvořením promo videí. Neváhejte si vybrat z našich odměn nebo nás i kontaktovat osobně, vždycky se můžeme domluvit.

A o čem ty naše filmy vlastně budou?

1/ Nosorožci

Otec a dcera, auta a nosorožci... a ředitel Zoo se potkávají v příběhu 15cti leté dívky Emílie, která se snaží nalézt odpověď na otázku - jsme předurčeni k tomu být stejní jako naši rodiče?

orrszarvu-back_rhino_-_Copy.jpg

2/ Óda na smrt

 Óda na smrt je alegorická studie procesu tvorby životního díla, které přesahuje autora samého. Mikuláš je typický kdysi slavný dnes trochu trapný hudebník a skladatel, jenž se neúspěšně snaží vytvořit svoji nejlepší skladbu. 

12985616_10206292331974412_2054758241703768671_n.jpg

 

 

V závěru bychom především chtěli poděkovat, že jste dočetli až sem, a poprosit vás o podporu. Budeme rádi za vše – když vás uvidíme na premiéře, v titulcích filmu nebo třeba jenom váš lajk na facebooku.

 

Dík moc a čau,

Áma, Eliška, Jéňa a Kilián

 

Konání premiéry a uveřejnění filmu je závislé na rozhodnutí umělecké rady FAMO v Písku. V takovém případě bude vymyšlena náhradní odměna. 

Co si o tomto projektu myslíte?