2v1: kvalitní studentské filmy | crowdfunding kampaň

2v1: kvalitní studentské filmy

2v1 už se nenabízejí jen levné šámpóny v Makru a prací prášky v drogérii, my nabízíme kvalitní studentské filmy a jednu skvělou premiéru.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

2v1 studentských filmů

Chceme natočit dva kvalitní filmy, uspořádat jim fantastickou premiéru v pražské La Fabrice a chceme, abyste u toho byli s námi.

S čím potřebujeme pomoct?

K tomu, aby naše filmy vypadaly co nejlépe, potřebujeme sehnat spoustu věcí – skvělé herce, kvanta rekvizit, originální kostýmy a mnoho dalšího. A přesto, že některý věci se zadarmo sehnat dají, benzín na pumpě ale nevyškemráme (a je toho popravdě trochu víc). A právě proto bychom Vás všechny rádi poprosili o pomoc.

Kdy?

Natáčení filmů proběhne během května. Premiéra pak během září v La Fabrice. 

Co za to?

Co hlavně nabízíme, je přednostní vstupenka na slavnostní premiéru obou filmů, kde kromě nás všech a spousty dalších zajímavých lidí, bude i welcome drink a afterparty s DJ – a to už se vyplatí. Mělo by to vlastně fungovat jako taková předplacená vstupenka do kina, potažmo na afterparty.

 bar-2.jpg

Co pro firmy?

Speciální servis můžeme nabídnout i firemním sponzorům. Ať už jsou možnosti pozvání svých klientů na VIP promítání, nebo pomoc s přípravou kampaně na sociálních sítích, firemní akce nebo přímo z naší oblasti pomoc s vytvořením promo videí. Neváhejte si vybrat z našich odměn nebo nás i kontaktovat osobně, vždycky se můžeme domluvit.

A o čem ty naše filmy vlastně budou?

1/ Nosorožci

Otec a dcera, auta a nosorožci... a ředitel Zoo se potkávají v příběhu 15cti leté dívky Emílie, která se snaží nalézt odpověď na otázku - jsme předurčeni k tomu být stejní jako naši rodiče?

orrszarvu-back_rhino_-_Copy.jpg

2/ Óda na smrt

 Óda na smrt je alegorická studie procesu tvorby životního díla, které přesahuje autora samého. Mikuláš je typický kdysi slavný dnes trochu trapný hudebník a skladatel, jenž se neúspěšně snaží vytvořit svoji nejlepší skladbu. 

12985616_10206292331974412_2054758241703768671_n.jpg

 

 

V závěru bychom především chtěli poděkovat, že jste dočetli až sem, a poprosit vás o podporu. Budeme rádi za vše – když vás uvidíme na premiéře, v titulcích filmu nebo třeba jenom váš lajk na facebooku.

 

Dík moc a čau,

Áma, Eliška, Jéňa a Kilián

 

Konání premiéry a uveřejnění filmu je závislé na rozhodnutí umělecké rady FAMO v Písku. V takovém případě bude vymyšlena náhradní odměna. 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 84 930 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 84 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 88 Startérů

Autor projektu

productionpool - obrázek
  • projekt od productionpool
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Exkluzivní premiéra

POMŮŽU ZAPLNIT SÁL V LA FABRICE. Rád si koupím lístek předem a přijdu se kouknout, co dnes studenti tvoří, potkat se s herci a zatancovat si na afterparty. Welcome drinkem taky nepohrdnu.

Počet dostupných odměn: 449/500

Nelze podpořit
220 Kč

Chci filmy doma!

Pokud se na filmy koukáte radši doma na svém zařízení, zvolte tuto odměnu. My Vám doručíme odkaz na online přehrání s heslem.

Počet dostupných odměn: 98/100

Nelze podpořit
260 Kč

Dárkový balíček menší

Z každého natáčení zbude spousta rekvizit, kostýmů a jiných překvapivých věcí - nech se překvapit, co v balíčku najdeš - třeba špunty do uší nebo tetovačky? Nebo snad nějaký kousek kostýmu - tričko nebo šortky?

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
290 Kč

Vaše jméno v titulkách obou filmů!

Jmenovitě Vám poděkujeme v titulkách. A co je na této odměně nejlepší? Že se Vaše jméno objeví hned ve dvou filmech. K tomu samozřejmě link na shlédnutí filmů.

Počet dostupných odměn: 43/50

Nelze podpořit
350 Kč

DVD s oběma filmy, podpisy herců a soundtracky

Na premiéru se nedostanu, ale chci se podívat, co studenti tvoří.

Počet dostupných odměn: 497/500

Nelze podpořit
380 Kč

Dárkový balíček větší

Z každého natáčení zbude spousta rekvizit, kostýmů a jiných překvapivých věcí - nech se překvapit, co v balíčku najdeš - třeba špunty do uší nebo tetovačky? Nebo snad nějaký kousek kostýmu - tričko nebo šortky? A NEBO VŠECHNO NAJEDNOU? Uvidíš!

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
450 Kč

Scénáře k oběma filmům

Tištěný scénář v kvalitní vazbě. Porovnej film napsaný s výsledkem na plátně. K tomu samozřejmě osobní link, pro jejich shlédnutí.

Počet dostupných odměn: 98/100

Nelze podpořit
500 Kč

Komentovaná návštěva střižny.

Chci vidět, co všechno musí střihač vydržet, aby sestříhal film. Chci se osobně přijít podívat, jak to zvládá hrdina střihu Marek Brykner (pro dámy) a nebo hrdinka střihu Kristína Krafčíková (pro muže). A pokud jste z daleka a nebo se nebudete moci dostavit pošleme Vám videopozdrav!

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
500 Kč

Den ve zvukárně s Matoušem Vernerem

Chci vidět, jak vznikají ruchy a zvuky ve filmu. Chci vidět Matouše Vernera, jak bude vytvářet zvuk nosorožce. A pokud jste z daleka a nebo se nebudete moci dostavit pošleme Vám videopozdrav!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Zahraješ si hospodskýho, kolotočářku nebo čivavku

Ve filmu Nosorožci je ještě pár neobsazených postav, a tak jestli jsi celý život snil, že si zahraješ ve filmu, máš tu jedinečnou příležitost.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
1 500 Kč

Budete vidět na premiéře!

Ať dodáte Vaši fotku, roll-up, plakát, banner, sochu, nebo si připravíte řeč. Dáme Vám na premiéře prostor před naplněným sálem. Pokud bude projekcí více, Váš prostor bude na každé z nich!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vymysli, natoč, sestříhej, sdílej WORKSHOP

Celodenní workshop, kde tě naučíme, jak si vyrobit vlastní video.
Pomůžeme ti vymyslet, co vlastně chceš natočit. Pak ti ukážeme, jak zacházet s kamerou, a dáme ti pár rad, jak udělat dobrý záběr. A ve střihačském programu ti pak ukážeme, jak z materiálu vytvořit video.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Filmový Jan Křtitel

Každý film potřebuje pokřtít - staň se naším křtitelem!

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
5 000 Kč

Jéňa a Eliška vám zprodukují večírek

Každý má občas narozeniny nebo křest či sjezd - Jéňa a Eliška Vám pomůžou zorganizovat párty, na kterou nikdo nezapomene.

Počet dostupných odměn: 1/4

Nelze podpořit
5 000 Kč

Kilián s Amálkou vám vymyslí, co budete chtít

Naše kreativní duo vám vymyslí jakýkoliv audiovizuální počin, jaký si budete přát - reklamu, instruktážní video, krátký film a další.

Počet dostupných odměn: 1/4

Nelze podpořit
15 000 Kč

Natočíme pro vás video

Video, které upoutá pozornost. Produktové video, mood video, video z party na chalupě. Cokoliv si řeknete, na facebooky, instagramy i do rodinného alba. V ceně této odměny je lidská práce, zbytek záleží na náročnosti projektu. Určitě nás nejdříve kontaktujte, ať se můžeme co nejlépe domluvit.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit