Startovač - financování projektů

13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN: Třetí chod - crowfunding kampaň

Podpořit - 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN: Třetí chod

Milujete strašidelné příběhy? Pak pro vás máme další pokračování antologie 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN, tentokráte s podtitulem "třetí chod"!

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

99 Kč Zvuková těstovina

Rádi byste knihu podpořili, ale z výplaty vám zbyla jen poslední stokoruna? Pak tu máme odměnu přesně pro vás! Za 99 Kč od nás obdržíte v předpremiéře audioverze tří povídek z knihy (ve formatu mp3). Jednu z nich namluví sám Catamurloc a ty dvě další... Kdo ví? :)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

149 Kč Pohledně založená těstovina

Našli jste v peněžence posledních 149 Kč a přemýšlíte, jak je utratit? Tak to by vás mohla zaujmout naše nabídka! Za 149 Kč od nás obdržíte tři pohlednice s obrázky z knihy (podepsané autorem antologie) a dále krásnou záložku, taktéž s motivem naší knihy (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

249 Kč Roční těstovina

Máte hektický život? Nebo to alespoň dobře předstíráte? Pak by se vám mohl hodit náš úžasný diář - vytvořený ve stylu Děsivých těstovin. Těšit se můžete nejen na možnost zorganizovat si svůj čas, ale také na obrázek a krátkou tematickou povídku ke každému měsíci! No není to skvělé? (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

349 Kč PraTěstovina

Chybí vám v knihovně první kniha Děsivých těstovin? Tak tohle je možná jedna z posledních příležitostí, jak to napravit. Aneb původní kniha "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN" v tištěné podobě až do vaší schránky (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

349 Kč Druhá těstovina

Chybí vám v knihovně druhá kniha Děsivých těstovin? Tak tohle je možná jedna z posledních příležitostí, jak to napravit. Aneb druhá kniha "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN - Druhý chod" v tištěné podobě až do vaší schránky (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

359 Kč Nová těstovina

Chcete mít doma vlastní děsivou těstovinu? Úplně novou? My vám jich v rámci této odměny nabízíme hned 13! Dvakrát... Aneb jedno pokračování "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Třetí chod" v tištěné podobě až do vaší schránky (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

399 Kč Nová těstovina s věnováním pro ty nejrychlejší

Nové děsivé těstoviny s věnováním jen a pouze pro vás... A pro všechny ostatní, co využijí téhle odměny... Kniha "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Třetí chod" podepsaná autorem + jedna pohlednice podepsaná českými creepypastery a záložka – pro ty nejrychlejší za tu nejlepší cenu! (kompletní poštovné v ceně) + odměna za 99 Kč

Odměna vyprodána: 0/10

Vyprodáno

499 Kč Nová těstovina s věnováním

Nové děsivé těstoviny s věnováním jen a pouze pro vás... A pro všechny ostatní, co využijí téhle odměny... Kniha "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Třetí chod" podepsaná autorem + jedna pohlednice podepsaná českými creepypastery a záložka (kompletní poštovné v ceně) + odměna za 99 Kč

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

499 Kč Nová těstovina + Roční těstovina

Protože jedna Těstovina jednoduše nestačí! Získejte nejnovější díl 13 Děsivých těstovin: Třetí chod + náš skvělý a úžasný diář tematicky laděný do těstovinové (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

799 Kč Trojitá těstovina pro ty nejrychlejší

Rádi byste vlastnili první, druhou i třetí knihu a přitom taky trochu ušetřili? Pak jste tady správně! Aneb původních "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN" i jejich dvě pokračování "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Druhý chod" a "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Třetí chod" (celkem tedy tři knihy) v tištěné podobě až do vaší schránky - pro ty nejrychlejší za tu nejlepší cenu! (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet dostupných odměn: 1/10

Podpořit projekt

899 Kč Trojitá těstovina

Rádi byste vlastnili první, druhou i třetí knihu a přitom taky trochu ušetřili? Pak jste tady správně! Aneb původních "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN" i jejich dvě pokračování "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Druhý chod" a "13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN – Třetí chod" (celkem tedy tři knihy) v tištěné podobě až do vaší schránky (součástí je i poštovné) + odměna za 99 Kč.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

999 Kč Osobní těstovina v Brně

Chtěli byste mi nafackovat za to, jaké hlouposti to točím, jakou pitomost jsem to napsal, vysvětlit mi zbytečnost mojí existence? Není nic snazšího než si koupí této odměny zaručit osobní setkání a předání knihy v Brně. Můžeme si spolu někam zajít, popřípadě chodit dvě hodiny po městě a mrznout. Fantazii se meze nekladou. Součástí odměny je samozřejmě také odměna za 499 Kč (Nová těstovina s věnováním).

Počet dostupných odměn: 12/13

Podpořit projekt

1 499 Kč Osobní těstovina v Praze (či jinde)

Chtěli byste mi nafackovat za to, jaké hlouposti to točím, jakou pitomost jsem to napsal, vysvětlit mi zbytečnost mojí existence? Není nic snazšího než si koupí této odměny zaručit osobní setkání a předání knihy v Praze, či jiné obci do 300 km od Brna. Pražského setkání se navíc s největší pravděpodobností zúčastní taktéž princ české creepypasty Birke, a třeba i někdo navíc... U jiných měst záleží na situaci a chuti. Minimálně my dva si však spolu můžeme někam zajít, popřípadě chodit dvě hodiny po městě a mrznout. Fantazii se meze nekladou. Součástí odměny je samozřejmě také nová těstovina.

Počet dostupných odměn: 13/13

Podpořit projekt

1 542 Kč Obzvláště vděčná těstovina pouze pro MarkaDarka

Speciální odměna na vyžádání! Majitel obdrží čestné a jmenovité poděkování – přímo v knize + odměna za 499 Kč (Nová těstovina + Roční těstovina).

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno