10 minut - sbírka básní psaných rychle - crowfunding kampaň

Novinky - 10 minut - sbírka básní psaných rychle

Podpořte vydání básní, které vyšly v uplynulém roce na webu 10 minut. Každý den jsem napsal jednu a nejlepších 45 + 5 nových se dostane do knihy.

Knihy

2/3

Cílová částka splněna na 2/3, čas právě v polovině, kontakty zaspamovány téměr všechy. Potřebuji více sdílení. Pomůžete prosím? 2/3 Obrázek

Ahoj,

díky moc za dosavadní podporu, už jsme se dostali na 2/3 potřebné částky, za což jsem Vám moc vděčný. Dostal jsem se ovšem také téměř na konec svým možností, co se propagace týče, a tak bych Vás rád moc poprosil o sdílení této knihy mezi lidmi, které by to mohlo zaujmout.

Za každou pomoc budu moc vděčen a díky ní se dostaneme na cílovou částku a dostanete každý svůj výtisk :)

 

Díky moc za všechnu podporu,
jen s Vámi to půjde nahoru,
jen s Vámi knihu vydám,
mezi básníky se přidám ;)

DÍKY!

1/2

V pondělí jsme byli na čtvrtině, dnes za polovinou. Nevím, co říci. Snad jen Děkuji! 1/2 Obrázek

A to je i název jedné z 5 nových básní, které najdete pouze v knize. Poslal bych malou ukázku, ale zatím s ní nejsem zcela spokojen, tak mi dejte maličko víc, než 10 minut ;)

1/4

Tak za sebou máme týden kampaně, blížíme se ke čtvrtině času a částka překonala čtvrtinu cíle, takže vše jde podle plánu. Níže zmíním další možnosti, jak nám můžete pomoci k úspěšnému vydání knihy a jako odměnu přidám jednu ilustraci. 1/4 Obrázek

Jsme sice už za čtvrtinou částky, ale stále je před námi ještě dlouhá cesta, tak Vás všechny prosím o pomoc. Řekněte o této knize všem, které znáte a mohlo by je to zaujmout i těm, které třeba ne, ale neví, co pořídit k Vánocům. Kniha pod stromečkem je jistota! ;)

Kromě toho, že můžete kamarádům říci ústně a využít sdílecí tlačítka na Facebook a Twitter, které jsou na této stránce, můžete se přidat i k FB události, kde budou nějaké bonusy a překvapení a můžete tam pozvat i své přátele, aby se o této knize dozvěděli a pomohli nám vybrat cíílovou částku, která je k tisku nutná - událost 10 minut - Pomoc s vydáním sbírky básní psaných rychle.

A za odměnu, že jste přispěli si můžete přečíst báseň Sychravo a hlavně se mrknout na ilustraci k ní ...

Sychravo

V srdci mám dneska sychravo,
nevidím nalevo napravo,
nevím, co naděj mi dodá,
když v očích stále jen voda.

Voda též venku padá,
byl mladý, byla mladá,
venku však fičí i vítr,
alkohol nikdy neodmítl.

Tenkrát též bylo sychravo,
neviděl nalevo napravo,
alkohol sehrál svou roli,
vyhasly životy v poli.