Startovač - financování projektů

10 let DAVE A SONY - album X - crowfunding kampaň

Novinky - 10 let DAVE A SONY - album X

Už 10 let jsme na naší cestě. Je to dlouhá doba. Rádi bychom to sečetli, podtrhli a vykročili dál. Pomůžeš nám uzavřít tu dekádu albem?

Hudba
Máme to! DESKA X VYJDE - DÍKY VÁM!! Obrázek

Upřímně? Nevěřili jsme tomu. Nevěřili jsme, že částku vybereme a album budeme moci skutečně oficiálně vydat, ale stalo se! Startovač vlastně není pouze o penězích, je také o tom zjištění, jestli to co děláš, děláš dobře, a jestli jsou lidi, které to zajímá. A oni jsou! Tohle byl přesně ten impuls, který jsme potřebovali k tomu, abychom udělali tu nejlepší desku jakou dovedeme. DÍKY!!!

NOVÁ ODMĚNA!!

Díky nově přidaný odměně můžeš vlastnit něco, co nikdy nikdo neviděl! NOVÁ ODMĚNA!! Obrázek

Když mi bylo 14 - a to je přesně před 14ti lety, jsem začal psát texty. Vzal jsem kus papíru a čmáral. Tenhle papír mám i po tý době pořád doma v šuplíku, stejně tak jako všechny texty, který jsem kdy napsal! I dneska, v době, kdy plno lidí píše texty na mobilu, nebo počítači, tak já píšu zásadně na papír! No a teď a nikdy jindy můžete tyhle papíry spatřit a vlastnit. Přidali jsme odměnu s příznačným názvem ,,Fanda historik"-  jdi do ní, a poštou, nebo e-mailem ti odešlu oscanovaný rukopisy buď našich nejslavnějších songů, a nebo těch, které si sám určíš! Může to tak být klidně i ten první :-) Zajímavá odměna ne? ( A pozor - mám i plno nevydaných textů!)

Po týdnu jsme skoro ve čtvrtině.... Jsme na dobrý cestě! Obrázek

Jsme velice mile překvapený. Náš projekt se dal do pohybu, a po týdnu máme téměř čtvrtku potřebný částky vybranou! Jestli to takhle půjde dál, tak albu nic nestojí v cestě. Docela koukáme! Díky moc všem, kteří už přispěli, těm kteří to mají v plánu i těm, kteří teprve přispějí!