10 let DAVE A SONY - album X - crowfunding kampaň

10 let DAVE A SONY - album X

Už 10 let jsme na naší cestě. Je to dlouhá doba. Rádi bychom to sečetli, podtrhli a vykročili dál. Pomůžeš nám uzavřít tu dekádu albem?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

uvodka.jpg

DAVE A SONY - X

Už je to 10 let? Jako vážně? Přijde nám to až neuvěřitelný. Pořád se vidíme jako dva malí kluci z lavice na střední škole, kde to všechno začalo. Pořád se cítíme jako na začátku, jako by těch 10 let byla jenom startovací čára, zahřívací kolo, jako by to všechno velký a důležitý teprve mělo přijít. Fakt je ale ten, že jsme toho zažili moc - koncerty, rádia, tři vydaný desky, tuna singlů a ještě větší tuna lidí, který jsme na tý cestě potkali. Zážitky, vzpomínky - to je něco co nám nikdo nevezme. Jsme toho plný a máme pocit, že to musí ven, že tu dekádu musíme nějak uzavřít. Album by byl nejlepší způsob. Nemyslíš?

Děláme rap, i když celou dobu posloucháme, že nějak jinak než ostatní. Asi je to pravda, a možná taky proto stojíme někde na okraji scény. No ale jak to zní, se můžete přesvědčit samy na našem youtube kanálu. Naše hlavní základna je naše facebooková stránka a taky používáme instagram, aby lidi nezapoměli jak krásní, mladí a úžasní muži jsme! Pokud se Vám to co jste viděli a slyšeli líbilo, čtěte dál. Pokud jste byli lenivý klikat, tady je malá ukázka:

 

 

 

album x.jpg 

 Asi by se slušelo říct, na co, že to ty peníze chceme. Když to vezmeme od začátku, tak už jste od nás syšeli 3 alba. Byly to: 

1. Za oponou, 2. Consilium, 3. Proces

Číslo 4 bude jiný, nebude to jenom album, bude to daleko víc! 

 Nechceme aby to znělo jako klišé. Muzikanti často říkají ,,nový album bude lepší než ty předchozí, bude nejlepší!". Tohle říkat nechceme. My ale na tohle album chceme dostat všechno, co jsme za těch 10 let zažili. Všechno to důležitý. Chceme to sečíst, podtrhnout a vykročit dál - na druhou polovinu cesty. Na album X prodáme všechno co jsme se za tu dobu naučili, to nejlepší z nás! Tohle album bude oslava, bude to završení těch úžasných 10ti let!

Těšit se můžete na 15-20 skladeb, zajímavý hosty, a porci videoklipů v naší produkci. Předpokládaný datum vydání je v září.

kon.jpg

Jedna koncertová

 

 

 

vsechno nebo nic.jpg

 Je to tak! Myslíme, že smysl startovače i našeho projektu neni jen v tom, vybrat za každou cenu peníze. Je to o tom feebacku, je to o tý podpoře, je to o tom poznání kolik lidí, a jestli vůbec nějací, za námi stojí. Kolik lidí nás podpoří? Kolik lidí tu pořád je i po těch 10ti letech? Tyhle otázky si pokládáme. Se strachem, s obavou jak dopadneme, dáme to? Nebo celá myšlenka týhle desky zmizí? Proč dělat desku, když by o ní nikdo neměl zájem? Věříme tomu, že nakonce budeme překvapený - mile.  

01.jpg

     Jsme tým, jsme bráchové - tohle je naše asi nejoblíbenější fotka

 

 

 

kam pujdou penize.jpg

Nekupujete si zajíce v pytli, ani to neni sázka ve sportce. Víc než polovina potřebný částky půjde přímo na nahrávání. Studio v profi kvalitě něco stojí, a my profi kvalitu vždycky dělali a vyžadovali - na tom se nic nezmění. Další velká část pak je pro lisovnu, kde celý alba fyzicky vyrábí. Počítáme s nákladem 500 ks placek. Zbytek potom na vytvoření bookletu, grafika atd. Neni to málo peněz, ale je to reálnej náklad na výrobu alba. Víme to, už 3x jsme to absolvovali :-) 

14333156_10154606610237042_6555623436112598435_n.jpg

  Tady se to celý bude vařit

 

 

 

odmeny.jpg

Kromě toho, že Vám všem, co jste se rozhodli nám pomoct, budeme nesmírně vděčný, tak jsme si pro Vás připravili kopici odměn! Od těch řekněme ,,klasických" jako je nový album X, nebo třeba předešlý album Proces, budeme nechávat výrábět krásný trička, a nebo taky přívěsky Dave a Sony. No nicméně to neni všechno. Pro ty, kteří nechtěji jen hmotný dary, jsme si připravili něco speciálního - ZÁŽITKY! Cédéčko se poškrábe, tričko obnosí, ale zážitky a vzpomínky  ti nikdo nevezme! Co všechno s námi můžeš zažít? Máte možnost zahrát si v některým z chystaných videoklipů ( pro všechny aspiranty na Oscara). Můžete s námi zažít celej víkend, kterej zaplníme čím si řekneš - hudbou, chlastáním, houbařením, nebo třeba předčítáním z bible. Můžete si objednat náš koncert, když budeš chtít natočíme ti klip v TOP kvalitě, nebo ti SONY udělá hudbu jakou si řekneš. No a kromě toho všeho je tu možnost být nejlepší, a stát se naším sponzorem :-)

Všechny homotný odměny ti odešleme poštou hned po vydání alba (pokud se nedomluvíme jinak). Na zážitkových odměnách a sponzoringu se domluvíme individuálně.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně odměn nás kontaktujte na:

daveasony@seznam.cz

odmeny foto.jpg

no neni to krása? 

 

 

  

zaver.jpg

VDĚČNOST

Tu cítíme ke každýmu, kdo se rozhodl nám pomoct a být tak součástí alba X. Alba, který završí jednu dekádu, a který má pro nás obrovskej význam. Věříme, že stejnej význam bude mít i pro všechny naše fans, kterých si nesmírně vážíme. je jedno, jestli to bude stovka, nebo jestli jsi nám poslal/poslala tisíce, protože ať to byla jakákoliv částka, tak je to výraz podpory a sounáležitosti, a to je daleko víc, než peníze. Budeme se snažit Vás nezklamat a vytvořit něco VELKÝHO, na co nikdo z nás nezapomene. Pomoz nám to dokázat ještě jednou.

DÍKY MOC!!

DAVE A SONY

13442234_10154332266197042_3577845927310397772_n.jpg

 ať bude tvoje rozhodnutí jakýkoliv, díky, že jsi dočetl až sem!

Dave a Sony FB Fanpage tady

youtube kanál tady

 

 

  

 

 

 

                                                                                

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?