Nahledovy.jpg

ZROZENÍ ALCHYMISTKY (FANTASY SERIÁL) Film & Video

Milí přátelé a příznivci kouzelných příběhů, s velkým nadšením vám chceme představit náš nový projekt - Zrození alchymistky, jedinečný fantasy pohádkový seriál, jehož natáčení začínáme již toto léto!

ZROZENÍ ALCHYMISTKY (FANTASY SERIÁL)

ReachedCZK 208,616(42%)

42%
CZK 500,000requested
107contributors
46 daystime left
ContributeRewards

Informace pro kupujíci - 1 platba = 1 odměna (nezasílejte částku za více odměn najednou nezapočte se to do celkového stavu odměn, kupujte odměny jednotlivě)

O co se jedná?

Společně tvoříme nezapomenutelný český fantasy svět!
Pojďte nám s tím pomoci a být u toho s námi! Společně tak můžeme stvořit nezapomenutelný fantasy seriál ze světa Princezny zakleté v čase.

Jak to celé začalo?

Před čtyřmi lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy. 

Svět jménem Oberon

To znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

Součastí světa Oberonu je i příběh Princezny zakleté v čase.

O Princezně zakleté v čase

Přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. Ale to nás nezastavilo!

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal tisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

V roce 2021 jsme právě díky vám mohli vydat naší první knihu a audioknihu Povídky a svět z našeho světa Oberon. Knihu plnou nových povídek o hrdinech, které už znáte, ale i o těch, které teprve poznáte v dalších filmových zpracováních. Knihu s historií našeho světa, s abecedou kouzelných run, s výčtem kouzelných stvoření a s notami a textem k písni Tam za řekou. A to vše doplněné o mapu celého světa a další dechberoucí ilustrace. Audioknihu namluvili sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

V roce 2022 jsme vydali pokračování Princezna zakletá v čase 2. Film získal skvělé recenze a stal se hitem mezi fanoušky pohádek a fantasy příběhů. Kritici i diváci chválili film za jeho inovativní přístup k pohádkovému žánru, působivé herecké výkony a nádhernou vizuální stránku.

V roce 2023 jsme vydali druhou knihu a audioknihu Merur a Lora, která ještě více rozvíjí náš svět Oberon, kde magie není jen mýtem, ale skutečností. Po úspěšných filmech Princezna zakletá v čase, Princezna zakletá v čase 2 a knihy Princezna zakletá v čase: Povídky a svět přichází dalších rozšíření tohoto českého fantasy světa nazývaného Oberon. Tentokrát se jedná o knihu Princezna zakletá v čase: Mertur a Lora. Starý tým se sešel v plném počtu, ale vzhledem k přípravě dalších filmů a seriálu musí posílit! A proto se k nám přidal ostřílená spisovatelka fantasy, Kristína Hlaváčková!


Nyní máme rok 2024 a připravujeme seriál Zrození alchymistky zasazený taktéž do světa Oberonu, jehož natáčení začíná již toto léto. Pojď se k nám přidat, třeba jako kompraz nebo se přijď podívat na postprodukci jak vznikají kouzla v našem světe! 

 

Kdy bude probíhat natáčení seriálu?
ČERVENEC - ZÁŘÍ 2024

 

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn. Z původních jsou to především vydané knihy, limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa, DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a Princezna zakletá v čase 2 a dalším bohatým bonusovým materiálem, ručně dělané hrníčky nebo čepici s originalní runou času - přes účast na premirách přes postprodukci až po návštěvu tvůrců a herců přímo na natáčecním place!

A jak bude konkrétně vaše účast vypadat? To se dozvíte níže ;-).

Pozvánka na slavnostní premiéru!

Buď u toho s námi! Doraž za námi na slavnostní premiéru filmu, kam se normální člověk nedostane! 

Poděkování a komparz na natáčení

Chceš se podívat na plac a současně si u toho trochu zamakat? Pak je tato odměna určena právě Tobě! Nakrmíme tě, oblečeme tě do historických hadrů a zůstaneš na pospas tvůrcům pohádky! Nečekej žádnou pohodu. Je to dřina a občas i festival čekání! Ale stojí to sakra za to!! Jelikož je o tuto odměnu velký zajem rozdělili jsme odměnu na dny.

Při placení odměn = jedna platba jedné odměně v případě, že zašlete častku za více odměn najednou bude se vám počítat stále jedna odměna! Berte tuto informaci v potaz při objednávání odměny!

 

Knihy


Přečti si knihu a poznej souvislosti, které jsi po shlednutí filmu netušil. Staň se součástí našeho světa, poznej příběhy a zákonitosti, které utvářely svět Oberon.

Limitovaná edice knih

 

Rád čteš? Máš rád stylovky? Tak tyhle limitky jsou přesně pro tebe! Koženková vazba, zlaté písmo a podpisy samotných autoru!

Čepice

Oficiální merch filmu Princezna zakletá v čase. Krásná čepice s vyšitou runou času ve třech provedeních.


Hrníčky

Hrnek je zdoben vzorem runy času, která symbolizuje moc a tajemství času. Každá runa je pečlivě vyryta do povrchu hrnku, přičemž každá z nich představuje jedinečný vzor.

Jeho kvalitní materiál zaručuje trvanlivost a odolnost, takže vám bude sloužit po dlouhá léta. Navíc je hrnek vhodný pro horké i studené nápoje, což z něj činí skvělý společník pro každodenní rituály pití kávy nebo čaje.

máme je hned ve 3 variantách:
Presso hrneček cca 90 ml
Hrneček střední cca 250 ml
Hrneček velký cca 450 ml

Obaly na telefony

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Hrací karty

Ideální zábava jak na slunou pláž tak na deštivý den strávený doma.

Plakát

Podepsaný plakát!

DVD Princezny zakleté v čase nebo Princezna zakletá v čase 2

Můžeš si vybrat jestli si pustíš Princeznu zakletou v čase nebo Princeznu zakletou v čase 2.

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmů včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

Postprodukce

Přijď se k nám podívat, jak se kouzlí v reálném světě.! Přímo u nás ve studiu ti ukážeme jak se tvoří seriál!  

Podpoříte nás?

Kde bude komparz? 

12.7.2024 - Emauzy
13.7.2024 - Emauzy
14.7.2024 - Ateliéry Barrandov
31.8.2024 - Hrad Točník (svoz z Prahy)
1.9.2024 - Hrad Točník (svoz z Prahy)


Informace pro kupujíci - 1 platba = 1 odměna (nezasílejte částku za více odměn najednou nezapočte se to do celkového stavu odměn, kupujte odměny jednotlivě)

Kontakt: 732 674 517

 

ReachedCZK 208,616(42%)

42%
CZK 500,000requested
107contributors
46 daystime left
Contribute

project authorOberon Studios

Contribute 100 CZK with Premium SMS. Send START 19581 to number 90211 - only in Czechia.

Rewards

CZK 100Tetování Prvoruny času

- Tetování Prvoruny času 3 kusy tetování. ----------------------------- // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 77/80

Choose a reward

CZK 150Dobrý pocit a poděkování v titulcích

- Nekonečná vděčnost autorů - Dobrý pocit - Drobná zmíňka v závěrečných titulcích ----------------------------- Podpořte vznik nového fantastického světa a zcela výjimečné české knihy. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 190Plakát filmu s podpisy tvůrců

- Oficiální plakát filmu A2 s podpisy tvůrců ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase s podpisy režiséra, scénáristy a producenta? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 10/10

Choose a reward

CZK 250Audiokniha Povídky a svět

- Audioknihu čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Do poznámky nezapomeň napsat email, na který zašleme audioknihu!

Expected delivery of the reward: June 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 299Čepice - černá

- Černá - 1 čepice = 1 platba ----------------------------- Originální čepice s motivem runy času // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 296/299

Choose a reward

CZK 299Čepice Růžová

- Růžová - 1 čepice = 1 platba ----------------------------- Originální čepice s motivem runy času // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 6/7

Choose a reward

CZK 299Čepice bíla

- Bílá - 1 čepice = 1 platba ----------------------------- Originální čepice s motivem runy času // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 3/5

Choose a reward

CZK 350Audiokniha Mertur a Lora

- Audiokniha čtená herci z filmu ----------------------------- Chceš získat CD nebo USB s audioknihou nebo napiš do poznámky email a pošleme ti odkaz! Buď mezi prvními deseti! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte email, tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 399Velké poděkování do závěrečných titulků

Chceš být uveden na závěru filmu v rolovacích titulcích jako jeden z partnerů filmu? Tak pak je tu podpora právě pro tebe!

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 420DVD Povídky

- Oficiální DVD s povídkami ----------------------------- Oficiální DVD s povídkami z kouzelného světa Oberon načteného přímo herci z filmu. V ceně je plakát a poštovné.

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 429Kniha Povídky a svět

- 14 povídek na 144 stránkách ze světa Oberonu. ----------------------------- Přesně tak, tušíte správně! Naše první vydaná kniha ze světa Oberonu. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 39/39

Choose a reward

CZK 449Kniha Mertur a Lora

- 166 stran plných ilustrací a textu - příběhy ze světa Oberonu ----------------------------- Přesně tak, tušíte správně! Naše druhá vydaná kniha ze světa Oberonu. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 40/40

Choose a reward

CZK 490Hrníček Presso

- Hrneček 60-90ml ----------------------------- Chceš mít svůj originální hrneček, který nemá nikdo jiný? Přesně tenhle hrneček je pro tebe! // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 17/20

Choose a reward

CZK 499Velké poděkování + Limitované hrací karty

Chceš být uveden na závěr filmu jako větší partner a zároveň dostat naše kouzelné hrací karty na prší? // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 529Kniha Povídky a svět - podpisy autorů

- Kniha podepsaná autory ----------------------------- Tušíte správně! Pokud vám nestačí získat knihu, pošleme vám ji s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 28/30

Choose a reward

CZK 529Kniha Mertur a Lora - podpisy autorů

- Kniha podepsaná autory ----------------------------- Tušíte správně! Pokud vám nestačí získat knihu, pošleme vám ji s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 37/40

Choose a reward

CZK 549Kryty na telefon - speciální edice

Kryt na telefon z limitované edice ----------------------------- Chceš získat jedinečný kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase? Je tvůj! Do popisu odměny napiš jaký máš telefon, a který ze tří designů si přeješ! Designy najdeš na hlavní stránce projektu. Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 599Kniha Povídky a svět + Limitované hrací karty

- Kniha - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 30/30

Choose a reward

CZK 599Kniha s podpisy autoru + hrací karty

Kniha s podpisy autorů - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- Dostaneš knihu, ale ne tak ledajakou - bude podepsaná od jejich autorů! V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně. Do poznámky napiš zda chceš knihu Povídky a svět nebo Mertur a Lora. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 30/30

Choose a reward

CZK 629Kniha Mertur a Lora + Limitované hrací karty

V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 40/40

Choose a reward

CZK 690Hrneček střední velikost

Velikost 210 - 250ml ----------------------------- Chceš mít svůj originální hrneček, který nemá nikdo jiný? tak přesně tenhle hrneček je pro tebe! // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 18/20

Choose a reward

CZK 719Kniha + audiokniha Povídky a svět

- Kniha - Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 29/30

Choose a reward

CZK 749Kniha + audiokniha Mertur a Lora

Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 20/20

Choose a reward

CZK 800Návštěva postprodukce

Chceš se přijít podívat za tvůrci, jak to vypadá při finálním procesu filmu v postprodukci? Pak je tato odměna právě pro tebe! Možno se přijít podívat jak v Praze, tak v Ostravě.

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 24/30

Choose a reward

CZK 819Limitovaná kniha Povídky a svět

Limitovaná edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 5/10

Choose a reward

CZK 819Limitovaná kniha Mertur a Lora

Limitovaná edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 16/20

Choose a reward

CZK 830Kniha Povídky a svět + Kniha Mertur a Lora

Dvě knihy plné příběhů ze světa Oberonu za zvýhodněnou cenu. ----------------------------- // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Number of available rewards: 19/20

Choose a reward

CZK 890Hrneček velký

Velikost 400 - 450ml ----------------------------- Chceš mít svůj originální hrneček, který nemá nikdo jiný? Přesně tenhle hrneček je pro tebe! // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 18/20

Choose a reward

CZK 1,290ZAPÁLENÝ FANOUŠEK prvního dílu

Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci - DVD nebo Blu-ray s filmem Princezna zakletá v čase 1 a dalším bonusovým materiálem - DVD s povídkami čtenými herci přímo z filmu - Limitovaná edice fantasy karet na prší ----------------------------- Jsi zapálený fanoušek prvního dílu? Máme tu pro tebe celou řadu luxusních odměn! Děkujeme. Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: July 2024

Number of available rewards: 20/20

Choose a reward

CZK 1,290ZAPÁLENÝ FANOUŠEK druhého dílu

Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci - DVD nebo Blu-ray s filmem Princezna zakletá v čase 2 a dalším bonusovým materiálem - DVD s povídkami čtenými herci přímo z filmu - Limitovaná edice fantasy karet na prší ----------------------------- Jsi zapálený fanoušek prvního dílu? Máme tu pro tebe celou řadu luxusních odměn! Děkujeme. Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 20/20

Choose a reward

CZK 1,599Limitovaná kniha Povídky svět + Mertur a Lora

Limitované edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy Povídky a svět + kniha Mertur a Lora +poštovné. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 14/15

Choose a reward

CZK 2,500Komparz 12.7.2024

Chceš mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Tak neváhej! Máš jedinečnou příležitost! 1 osoba = 1 platba cena za os - 2. 500 CZK Platba na tuto odměnu musí být doručena do 10. 7. 2024

Expected delivery of the reward: July 2024

Number of available rewards: 14/20

Choose a reward

CZK 2,500Komparz 13.7.2024

Chceš mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Tak neváhej! Máš jedinečnou příležitost! 1 osoba = 1 platba cena za os - 2. 500 CZK. Platba na tuto odměnu musí být doručena do 11.7. 2024.

Expected delivery of the reward: July 2024

Number of available rewards: 9/20

Choose a reward

CZK 2,500Komparz 31.8.2024

Chceš mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Tak neváhej! Máš jedinečnou příležitost! 1 osoba = 1 platba cena za os - 2. 500 CZK Platba na tuto odměnu musí být doručena do 28. 8. 2024.

Expected delivery of the reward: August 2024

Number of available rewards: 7/20

Choose a reward

CZK 2,500Komparz 1.9.2024

Chceš mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Tak neváhej! Máš jedinečnou příležitost! 1 osoba = 1 platba cena za os - 2. 500 CZK

Expected delivery of the reward: August 2024

Number of available rewards: 16/20

Choose a reward

CZK 2,500Komparz 14.7.2024

Chceš mít možnost si zahrát komparz v našem filmu? Tak neváhej! Máš jedinečnou příležitost! 1 osoba = 1 platba cena za os - 2. 500 CZK

Expected delivery of the reward: July 2024

Number of available rewards: 26/33

Choose a reward

CZK 80,000Sponzor seriálu

- Logo společnosti v závěrečných titulcích - Malé logo společnosti na plakátech filmu - Možnost si zahrát epizodní roli nebo komparz - Pozvánka na všechny důležité milníky filmu včetně premiér a předpremiér - Kniha podepsaná autory a herci - DVD/BD filmu -------------- Máte společnost a chcete podpořit umění? Chcete zároveň jako VIP host přijít podívat na natáčení nebo se stát jeho součástí? Pak je tato odměna určena přímo pro vás! Pozvánka na postprodukci, premiéry a další eventy je samozřejmostí!

Expected delivery of the reward: September 2024

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 300,000VELKÝ PARTNER seriálu

Velké Logo společnosti v závěrečných titulcích - Exkluzivní premiéra pro partnera - Malé logo společnosti na plakátech filmu - Možnost si zahrát epizodní roli nebo komparz - VIP účast na place pro 10 osob - Pozvánka na všechny důležité milníky filmu pro 10 osob - Knihy a plakáty podepsané autory a herci - Možnost speciální edice DVD/BD filmu s logem firmy -------- Máte společnost a chcete podpořit umění? Chcete zároveň jako VIP host přijít podívat na natáčení a vzít své partnery? Pak je tato odměna určena přímo pro vás! Pozvánka na postprodukci, premiéry a další eventy je samozřejmostí!

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 5/5

Choose a reward

CZK 300DVD/BD Princezna zakletá v čase nebo Princezna zakletá v čase 2

Chceš obdržet DVD/BD s bonusovými materiály? Tak tohle je přímo pro tebe! Do poznámky nám napiš zda budeš chtít BD nebo DVD. // Prosím uveďte tel. číslo a ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 0/-40

Reward unavailable

CZK 950Pozvánka na premiéru seriálu

- Exkluzivní pozvánka na premiéru nebo předpremiéru pokračování pohádky ----------------------------- Tak co? Budeš u to s námi? Ve finále si budeš moci vybrat mezi slavnostní premiérou nebo regionální předpremiérou blízko tebe, kde Ti osobně poděkujeme! 1 platba = 1 osoba na premiéru

Expected delivery of the reward: September 2024

Number of available rewards: 0/35

Reward unavailable