16-9 RGB termoska.png

Žlutá žába pluje do Mongolska

12/4/2023

Nastavte si, jak vás máme podepsat na naše auta!

Jména na autech budeme brát z kolonky "název profilu" tady na startovači, ne z adresy ani ne z poznámek. Nastavte si tedy prosím jako název profilu to, co chcete mít napsáno na našich autech. Díky!

Krásný den vespolek, naši milí přátelé a podporovatelé,

protože se hodně z vás ozývalo, že nemáte v názvu profilu nastavené to, co jste chtěli mít napsané na našich autech jako vaše jména, rozhodli jsme se zpracovat data pro jména na auta znovu.

Jména na autech budeme brát z kolonky "název profilu" tady na startovači, ne z adresy ani ne z poznámek. Nastavte si tedy prosím jako název profilu to, co chcete mít napsáno na našich autech. Není to složité...

🔸přihlaste se na www.startovac.cz
🔸klikněte na váš profilový obrázek v pravém horním rohu
🔸vyberte záložku "nastavení"
🔸do kolonky "název profilu" napište to, co chcete, aby bylo na našich autech
🔸uložte a je to

Udělejte to prosím do konce tohoto týdne, tedy do 10. 12.

Díky Dan a celý tým žlutého cirkusu

11/19/2023

Většina balíčků žlutého cirkusu odeslána!

1000 balíčků ze startovače žlutého cirkusu jede k vám, doplňte si prosím telefonní čísla, ať je můžeme poslat všem!

Posíláme balíčky jako diví‼️🎄🎁 Na cestě k vám jsou 2/3 ze všech odměn, které teď můžeme poslat. Ty, co poslat zatím nemůžeme, jsou buď závislé na naší cestě (pohledy a kalendáře), nebo nám u části chybí vaše telefonní čísla, bez kterých nemůžeme adresy zadat do systému Zásilkovny a balíčky odeslat.

Je to zřejmě případ starších účtů na startovači.

Jestli tam tedy máte účet už nějaký pátek, podívejte se prosím, zda tam máte telefon a případně jej doplňte. Díky!

Současně bychom vás poprosili, abyste nám vaše telefonní číslo spolu s e-mailem, jaký je registrován na startovači, poslali na transtrabant@transtrabant.cz. Zatím nevíme, jestli bude snazší dohledat kontakty znovu v databázi startovače, nebo je doplnit po jednom ručně.

Jak budeme mít vaše adresy kompletní i s telefony, hned vám balíčky také pošleme.❤️

Děkujeme Dan a celý tým žlutého cirkusu

10/12/2023

Do Vánoc máte odměny doma!

Na základně už se nám schází vyrobené odměny, jak to půjde, posíláme je.

Protože bylo během prázdnin složité nejen odměny vyrábět, ale především je posílat, chystáme se na jejich odesílání právě teď. Kdo s nimi počítáte jako s dárky pod stromeček, budete je tam mít!

Jediné odměny, které teď posílat nemůžeme, jsou ty navázané na cestu, tedy kalendář z výpravy, tajemná krabice, velkoformátová fotka a samozřejmě pohledy.

Takže pokud půjde vše podle plánu, měli byste mít všichni skoro všechno do Vánoc doma!

Věříme, že to klapne!

Dan a celý tým žlutého cirkusu

ReachedCZK 1,817,670(364%)

364%
CZK 500,000requested
1,722contributors
Contribute

project authorDan Přibáň

Rewards

CZK 500Magnetická žába

Magnetka 01.jpg

Jméno na autě, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a krásný nový magnet „Žlutá žába“ o rozměrech 10 x 7 cm.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Puzzle žlutého cirkusu

Puzzle a Krabice 01 bila.png

Jméno na autě, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a puzzle Svět žlutého cirkusu o 300 dílcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Pohlednice z dálky

pohled 2x.png

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + pohled odeslaný z cesty přímo vám.

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 1,000První plecháček žluté žáby

Plechacek 01.jpg

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a plecháček s logem žluté žáby.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Pohlednice z dálky 2

pohled 2x.png

Pro velký zájem přidáváme další várku pohledů! Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + pohled odeslaný z cesty přímo vám.

Number of available rewards: 9/200

Reward unavailable

CZK 1,200Poctivá plechová cedule

Cedule 01.jpg

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a poctivá bytelná plechová cedule formátu A4 „Žlutá žába“.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Kalendář první žabí výpravy

kalendar.png

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a velký podepsaný třináctilistý nekonečný nástěnný kalendář formátu A2 s nejlepšími fotografie z první žabí výpravy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Termoska s komiksovými žábami

Termoska 01 16-9.png

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a termoska se žlutými žábami.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Limitovaná edice modelu žluté žáby

strecha dole bila bez privesku.png

Jméno na autě většími písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a limitovaná edice modelu žluté žáby, která nebude jinde a jindy k dostání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Ve velkém formátu

velkoformat.png

Jméno na autě velkými barevnými písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a velkoformátová fotografie z cesty dle vašeho přání vytištěná na plátně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000V jedné stopě

Jméno na motorce velkými barevnými písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a jméno Markově hondě.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 8,000Tajemná krabice

tajemna krabice.png

Jméno na autě velkými barevnými písmeny a překvapení, které stojí za to! Odměna pro ty, co rádi riskují!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 8,000Tajemná krabice 2

tajemna krabice.png

Pro milovníky dobrodružství přidáváme ještě jeden balíček tajemných krabic! Jméno na autě velkými barevnými písmeny a překvapení, které stojí za to! Odměna pro ty, co rádi riskují!

Number of available rewards: 13/15

Reward unavailable

CZK 10,000Buďte ve filmu

Darky Kompozice 3.jpg

Jméno na autě velkými barevnými písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a limitovaná edice modelu žluté žáby, termoska se žlutými žábami, plecháček s logem žluté žáby, puzzle žlutého cirkusu a magnet žluté žáby a navíc jméno v závěrečných titulcích filmu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Úplně všechno na premiéře

Darky Kompozice 1 bila s modelem naramek.png

Jméno na autě velkými barevnými písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film+ Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a limitovaná edice modelu žluté žáby, termoska se žlutými žábami, plecháček s logem žluté žáby, puzzle žlutého cirkusu, magnet žluté žáby, podepsaný nekonečný nástěnný kalendář, poctivá plechová cedule, jméno v závěrečných titulcích filmu a pozvánka slavnostní premiéru filmu pro dva.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100,000Hrdý sponzor

bílá bz pruhu.jpg

Jméno na autě velkými barevnými písmeny, výběr nejlepších fotografií z cesty v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film + Indický film ke stažení + děkovná samolepka + náramek „svět patří těm, co se neposerou“ a limitovaná edice modelu žluté žáby, termoska se žlutými žábami, plecháček s logem žluté žáby, puzzle žlutého cirkusu, magnet žluté žáby, nekonečný nástěnný kalendář, poctivá plechová cedule, velkoformátová fotografie z cesty, jméno v závěrečných titulcích filmu a logo vaší firmy na expedičních autech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable