_MG_5293.jpg

Ženský jugger kalendář 2019 Umění

Nevšední kalendář na rok 2019 s hráčkami Czech Jugger - Kruté hry dokazující jedinečnost krásných žen a tvrdých soupeřek.

_MG_5239.jpg

ReachedCZK 53,750(269%)

269%
CZK 20,000requested
89contributors
ContributeRewards

Od doby, kdy jste otočili na prosincový list minulého kalendáře uběhl už skoro rok. A my se ptáme - taky už jste celý kalendář projeli dvakrát? Taky už nemáte pořádně na koho koukat? Štve vás, že nebyl další kalendář na rok 2018? Chtěli byste kalendář na rok 2019?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli “ano” tak pro vás máme dobrou zprávu - Ženský Jugger kalendář na rok 2019 je tu pro vás!

Pokud nevíte, co je Jugger, nezoufejte, kalendář si můžete objednat také a ještě se dozvíte něco o tomto netradičním sportu!

Co je to vlastně ten Jugger?
Krutá hra je volně inspirována filmem z roku 1989 “Salute of the Jugger” (také známý pod jmény “The Blood of Heroes”, “Pozdrav od juggerů” nebo “Pocta pro juggery”). Nejvíce se podobá post-apokalyptickému rugby se zbraněmi. Ve světě se hraje několik variant této hry, ale obvykle jako lehčí, spíše bezkontaktní sport (viz jugger na wikipedii). Naší hru se snažíme držet co nejvěrnější předloze. Limitem je pouze bezpečnost hráčů a určitá transparentnost pravidel.

Podstatou "Kruté hry" je dostat míč = psí lebku do branky soupeře, přičemž z každého týmu se lebky smí dotknout pouze jeden hráč, tzv. Qwik. Ten jediný je také neozbrojen. Ostatní členové týmu jsou vybaveni tyčemi (drženými oběma rukama), popř. řetězem, a jejich úkolem je "vyčistit" Qwikovi cestu k brance. Na rozdíl od filmové předlohy nejsou naše zbraně samozřejmě kovové, ale plastové a různě měkčené. I tak je ale třeba mít dobrou ochranu kloubů a především hlavy, protože pouze zásah zbraní do soupeřo
vy hlavy (v případě Qwika i trupu) způsobí, že zasažený musí padnout na zem (popř. pustit lebku) a teprve následně znovu vstát a zapojit se do hry. 

Pro představu příkládáme video, zájemci nás mohou kontaktovat na fb stránce, kde můžete sledovat vyhlášené tréninky. 


Tygřík, fotil Danny Worm


Jaký bude rozdíl oproti minulému roku?
Aneb znovu a lépe! Minulý kalendář slavil úspěch… Svým způsobem… Bylo tam pár chyb a těm bychom se rády vyvarovaly. I proto jsme zvolily tuto formu prodeje.

Nebudeme se snažit odhadnout kolik kalendářů se vlastně prodá. Jediná (a tedy i exkluzivní) příležitost bude právě tady.

Na focení venku už je docela zima, takže pokud chcete mít odhalené fotky (jak to v takovýchto kalendářích bývá) budeme se muset zavřít do ateliéru. Jak to dopadne? Samy nevíme, ale už se moc těšíme na výsledek. Navíc Bratronice už jsou moc ofocené.

A hlavně se nám za ty dva roky povedlo nasbírat spoustu nových tváří (ne že by o ně šlo - že jo). Takže se vážně máte na co těšít


Rokem 2019 vás budou provázet:
Limonáda, Lyriel a Izo za Metroplex
Dess a Señorita za Kovošrot
hellKitty a Tygřík za Predátory
Skadi za Mrchožrouty
Taira za Havraní Hvozd
Goblin za Červené Vrány

A Artofoto za fotografy


Co je v ceně kalendáře?
Když už to má rok viset na zdi, tak ať to nějak vypadá. Proto budeme kalendáře tisknout na kvalitní papír. Přece jenom by byla škoda, aby fotografova práce přišla nakonec vniveč, kvůli nezdařilému tisku. Tím se dostáváme k další položce - fotograf. Ten chudák s náma bude muset trávit dlouhé hodiny focením v ateliéru a pak ještě následnou postprodukcí fotek. A nakonec, aby s námi mohl fotograf trávit čas v ateliéru, musíme si nějaký pronajmout. Ateliér nám umožní mít lépe nasvícené fotky a více sličné výrazy, protože nebudeme mrznout venku.

Kde si pak ten kalendář vyzvednu?
Největší frajer si samozřejmě zaplatí večeři s deseti juggerkama, v které má zahrnuto jídlo pro všechny, podepsaný kalendář a doživotní slávu. Máte-li obavy, že deset juggerek je na vás velké sousto, můžete si vybrat vaší favoritku.

Pohrdáte plytkou zábavou jako je večeře při svíčkách? Není problém nás vidět v akci a vyzvednout si kalendář na jugger tréninku v Praze, po domluvě možná i v Brně. Případně na Nucleart Winter, kde budeme kalendář křtít.

Limonáda, fotil Danny Worm

ReachedCZK 53,750(269%)

269%
CZK 20,000requested
89contributors
Contribute

project authorI.

Rewards

CZK 350Tak tady mě máte!

1 x jugger kalendář 2019 s vyzvednutím na tréninku, nebo na křtu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Na tréninky nechodím!

1 x jugger kalendář 2019 zaslán poštou přímo do vašeho bejváku

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Tady mi to podškrábněte!

1 x jugger kalendář 2019 s podpisy všech juggerek

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Sbírám, protože můžu!

Pro fajnšmekry - 1x jugger kalendář 2017 a 1 x jugger kalendář 2019 ve sběratelské edici

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,000Sbírám, protože na to mám!

Pro náročné sběratele - 1 x podepsaný jugger kalendář 2017 a 1 x podepsaný jugger kalendář 2019

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 2,000Volím si tebe!

1 x podepsaný jugger kalendář 2019 1 x placka Juggers 1 x večeře s preferovanou juggerkou

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 10,000Posbírej je všechny!

1 x podepsaný jugger kalendář 2019 1 x placka Juggers 1 x večeře s 10 juggerkama 1 x nášivka "Večeře s deseti kočkama? Kradu nebo co?!"

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable