shutterstock_1287910375.jpg

Bezobalový obchod Zemidluh Ostatní

Chceme otevřít bezobalový obchod na Praze 9 a rozšířit tak povědomí a síť bezodpadového života (zero waste) v Praze.

Drogerie
3/20/2019

Drogerie

První zásoby dorazily :-)

Přátelé, kolegové a lidé dobré vůle... DĚKUJEME VÁM! 

Dostali jsme se na částku takřka 35 tisíc a to jen díky Vám a Vaší naprosto úžasné podpoře a důvěře, kterou jste projevili našemu záměru. Naše vděčnost náleží Vám a uděláme vše pro to, abychom Vás nezklamali. :)
Bohužel musím opět zdůraznit přísná pravidla Startovače. :( Pokud se nám nepodaří do konce projektu úspěšně dosáhnout cílové částky, veškeré doposud získané peníze budou vráceny zpět Vám, a to v plné výši. Opravdu by nás neuvěřitelně mrzelo, pokud by Vaše podpora našeho obchodu byla takto znevážena :( Proto pojďmě společně bojovat až do konce! Rozšiřte prosím naši kampaň mezi své přátelé, sdílejte na sociálních sítích, posílejte odkaz v emailových komunikacích. Vím, že toho od Vás žádám hodně, ale nedělal bych to, kdybych nevěřil, že právě Vy to dokážete. Protože Vím, že právě Vy jste motivovanější než ostatní. Vy jste ten důvod, proč jsme našli odvahu se do tohoto projektu pustit a opravdu věřím, že společně překonáme každou překážku!

NOVINKY Z OBCHODU

Dorazily nám první objednávky zboží. Zatím jsme naskladnili produkty od Tierry Verde a od Naturinky Bohemia :-)
Stavební úřad po nás sice začal chtít prapodivné dokumenty, ale stále věříme, že dostaneme brzy zelenou a podle toho také konáme. V momentě, kdy úřad obchod povolí, chceme pro Vás již mít všechno nachytané, abychom proces otevření nezdržovali déle, než je nutné...

Tierra Verde

Zítra očekáváme produkty z AlmaraSoap, tak zůstaňte s námi a sledujte naše sociální sítě ;)

Přejeme Vám všem klidný zbytek týdne a mnoho sil ;)

Váš Zemidluh

ReachedCZK 80,770(108%)

108%
CZK 75,000requested
88contributors
Contribute

project authorJakub Zvelebil

Rewards

CZK 150Dobrý skutek

Podpořte nás jen proto, že se Vám tento nápad líbí. Odměnou Vám bude hezké a příjemné prostředí pro Vaše nákupy. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Bavlněný sáček

Získejte bavlněný sáček v nejvyšší dostupné kvalitě, ke kterému připojíme vlastnoručně psané poděkování. Sáček je ideálním společníkem bezobalového nákupu. ;)

Number of available rewards: 21/50

Reward unavailable

CZK 490Bavlněná taška

Není nic stylovějšího než látková nákupní taška. Pojďte s dobou a vyzkoušejte tento nadčasový trend. :D

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 790Náramek 4Ocean

Získejte stylový náramek z recyklovaného materiálu. Organizace 4Ocean slibuje, že za zakoupení jednoho náramku vysbírá z oceánů a pláží cca 0,5Kg zejména plastového odpadu.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 990Poukaz na nákup v hodnotě 1100Kč

Získejte 10% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 990Kč a dostanete 110Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 1,490Milujeme mléko

Získejte 20 libovolných produktů z naší lednice. Nemusíte si je donést všechny najednou a můžete si mléčné výrobky rozdělit do několika návštěv.

Number of available rewards: 15/15

Reward unavailable

CZK 1,900Zeď slávy

Získejte své ctěné místo na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno. Každý návštěvník tak hned uvidí, kdo pomohl s otevřením obchodu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,490Kolaudace a zeď slávy

Získejte 2 místa na naší VIP kolaudaci, kde se osobně pobavíme o myšlenkách zero waste, o bezobalovém životě a o budoucnosti našeho obchodu. Dále získáte ctěné umístění na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno, aby každý návštěvník viděl, komu vděčíme za podporu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,800Poukaz na nákup v hodnotě 3500Kč

Získejte 20% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 2800Kč a dostanete 700Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 4,900Adopce váhy

Věděli jste, že klientská váha, na které si budete vážit své obaly před tím, než je naplníte, stojí 23 tisíc? Přispějte nám na ni a získejte umístění svého jména na adopční listině, která bude u váhy vystavena.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 9,900Skalní fanoušek

Staňte se skalním fanouškem našeho obchodu. Získáte VIP umístění na stěnu slávy, 2 bavlněné tašky, 2 bavlněné sáčky, stylový náramek 4Ocean a poukaz na nákup v hodnotě 4000 Kč. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.) A abychom nezapomněli, pozvání na VIP kolaudaci pro 2 osoby ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable