shutterstock_1287910375.jpg

Bezobalový obchod Zemidluh Ostatní

Chceme otevřít bezobalový obchod na Praze 9 a rozšířit tak povědomí a síť bezodpadového života (zero waste) v Praze.

Současný vývoj
3/13/2019

Současný vývoj

Naše kampaň, výroba regálů a stavení úřad...

Přátelé, kolegové a všichni lidé dobré vůle :)
děkujeme Vám moc za veškerou Vaši dosavadní podporu. I když to šlo z počátku težce, dokázali jsme se již vyšplhat na 26% z našeho cíle a to je něco, za co Vám chci složit poklonu.
Nevím, zda to všichni víte, ale pokud se nám nepodaří dosáhnout cílové částky, tak celá kampaň bude stornována a Vám se na účet vrátí veškeré finance, které jste doposud investovali. :( I to je důvod, proč Vás chci všechny poprosit o pomoc. Jelikož jste se nás rozhodli podpořit, tak vím, že máte upřímný zájem o naši snahu. Pojďme společně nadále šířit prosbu o podporu projektu mezi naše přátele, abychom v následujících týdnech mohli společně náš projekt úspěšně dokončit. Vašich příspěvků si moc vážíme a byli bychom neradi, kdyby byla Vaše dobrá myšlenka znehodnocena a Vámi investované prostředky se Vám vrátili na účet, jako kdybychom o ně něměli zájem... :(
Věřím, že spolešně kampaň úspěšně dokončíme :) Děkujeme moc za Vaši podporu.

A nyní novinky ze Zemidluhu:
1) Naši otcové usilovně pracují na tom, aby nám s naším obchodem pomohli a proto na fotce můžete vidět první ručně vyrobený stůl na suché plody ;) a dále vězte, že náš obchod je již plně zajištěn kamerovým a zabezpečovacím systémem proti případným záškodníkům :)
2) Je to již týden, co se veškeré potřebné dokumenty předaly na stavební úřad se žádostí o změnu užívání objektu (z herny/baru na prodejnu potravin a drogerie) a nyní netrpělivě čekáme na to, až se stavební úřad vyjádří k naší žádosti a modlíme se, aby nám vyhověl bez větších komplikací.

I nadále usilovně pracujeme na kompletní přípravě finální nabídky našich produktů. Komunikujeme s dodavateli a ladíme veškeré detaily.

Snad již brzy Vás budeme moct pozvat přímo do našeho obchodu. Pěkný týden všem a ještě naposledy Vám děkujeme, jste prostě úžasní ;)

Váš Zemidluh

ReachedCZK 80,770(108%)

108%
CZK 75,000requested
88contributors
Contribute

project authorJakub Zvelebil

Rewards

CZK 150Dobrý skutek

Podpořte nás jen proto, že se Vám tento nápad líbí. Odměnou Vám bude hezké a příjemné prostředí pro Vaše nákupy. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Bavlněný sáček

Získejte bavlněný sáček v nejvyšší dostupné kvalitě, ke kterému připojíme vlastnoručně psané poděkování. Sáček je ideálním společníkem bezobalového nákupu. ;)

Number of available rewards: 21/50

Reward unavailable

CZK 490Bavlněná taška

Není nic stylovějšího než látková nákupní taška. Pojďte s dobou a vyzkoušejte tento nadčasový trend. :D

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 790Náramek 4Ocean

Získejte stylový náramek z recyklovaného materiálu. Organizace 4Ocean slibuje, že za zakoupení jednoho náramku vysbírá z oceánů a pláží cca 0,5Kg zejména plastového odpadu.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 990Poukaz na nákup v hodnotě 1100Kč

Získejte 10% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 990Kč a dostanete 110Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 1,490Milujeme mléko

Získejte 20 libovolných produktů z naší lednice. Nemusíte si je donést všechny najednou a můžete si mléčné výrobky rozdělit do několika návštěv.

Number of available rewards: 15/15

Reward unavailable

CZK 1,900Zeď slávy

Získejte své ctěné místo na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno. Každý návštěvník tak hned uvidí, kdo pomohl s otevřením obchodu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,490Kolaudace a zeď slávy

Získejte 2 místa na naší VIP kolaudaci, kde se osobně pobavíme o myšlenkách zero waste, o bezobalovém životě a o budoucnosti našeho obchodu. Dále získáte ctěné umístění na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno, aby každý návštěvník viděl, komu vděčíme za podporu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,800Poukaz na nákup v hodnotě 3500Kč

Získejte 20% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 2800Kč a dostanete 700Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 4,900Adopce váhy

Věděli jste, že klientská váha, na které si budete vážit své obaly před tím, než je naplníte, stojí 23 tisíc? Přispějte nám na ni a získejte umístění svého jména na adopční listině, která bude u váhy vystavena.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 9,900Skalní fanoušek

Staňte se skalním fanouškem našeho obchodu. Získáte VIP umístění na stěnu slávy, 2 bavlněné tašky, 2 bavlněné sáčky, stylový náramek 4Ocean a poukaz na nákup v hodnotě 4000 Kč. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.) A abychom nezapomněli, pozvání na VIP kolaudaci pro 2 osoby ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable