shutterstock_1287910375.jpg

Bezobalový obchod Zemidluh Ostatní

Chceme otevřít bezobalový obchod na Praze 9 a rozšířit tak povědomí a síť bezodpadového života (zero waste) v Praze.

Otevíráme 25.4. v 16h
4/4/2019

Otevíráme 25.4. v 16h

Huráá, máme zelenou :)

Přátelé, je to tady !!!

Stavební úřad nám schválil užívání objektu jako prodejny potravin a drogerie a tedy je vše na nejlepší cestě...
Nyní vyladíme poslední detaily, naskladníme pro Vás produkty a můžeme otevřít :)

Datum otevření jsme vybrali na čtvrtek 25.4. od 16:00.
Otevírací doba obchodu bude Úterý - Pátek 16:00 - 20:00 a v neděli 16:00 - 20:00.
V pondělí a v sobotu bude zavřeno.  :P

Již se na Vás všechny moc těšíme a kdo máte zájem, sledujte náš facebook a instagram, kde budeme v následujících týdnech představovat veškeré naše dodavatele a produkty, které budou v našem obchodě k dostání. ;)

https://www.facebook.com/muzemetozmenit/
https://www.instagram.com/zemidluh/

S láskou k přírodě a přáním krásného dne
Váš Zemidluh

Dokázali jsme to!
3/31/2019

Dokázali jsme to!

Děkujeme Vám mooooc :-)

Přátelé, kolegové a všichni dobří lidé, kteří jste nás podpořili...
SPOLEČNĚ JSME TO DOKÁZALI!

Včera večer se podařilo splnit cílovou částku našeho projektu a tím ho označit za úspěšný. Již se na Vás moc těšíme a Vy se můžete těšit na své dárečky. :) Všem Vám patří hluboký obdiv a náš respekt. Děkujeme moc za to, jací jste. Ukázali jste nám, že to, co děláme, má smysl a hlavně, že v tom nejsme sami... A je nás více těch, kteří mají zájem zachránit naši matku Zemi.

Děkujeme za vše...

Váš Zemidluh :)

Velký dárce
3/29/2019

Velký dárce

Děkujeme moc...

Přátelé, kolegové a lidé dobré duše, 

stalo se něco úžasného! Jeden z našich otců podpořil náš projekt částkou 20 000 Kč a pomohl nám tak přiblížit se cílové hranici. Mooooc děkujeme za tuto rodičovskou podporu a důvěru, kterou v nás tímto vkládá :) Uděláme vše proto, abychom nezklamali...

Každopádně i nadále nám zbývá něco přes 10% do cíle. Máme posledních pár dní, ale nyní věřím, že se již vše zdaří a projekt bude úspěšný. :)

Prosím Vás naposledy. Pojďte s námi ještě jednou do poslední finálové snahy. Sdílejte projekt, posílejte ho kamarádům a lidem, které by mohl zaujmout. Společně to jistě dokážeme!

Děkuji Vám všem za to, že jste s námi a dodáváme nám sílu. Jste skvělí!

Váš Zemidluh

Drogerie
3/20/2019

Drogerie

První zásoby dorazily :-)

Přátelé, kolegové a lidé dobré vůle... DĚKUJEME VÁM! 

Dostali jsme se na částku takřka 35 tisíc a to jen díky Vám a Vaší naprosto úžasné podpoře a důvěře, kterou jste projevili našemu záměru. Naše vděčnost náleží Vám a uděláme vše pro to, abychom Vás nezklamali. :)
Bohužel musím opět zdůraznit přísná pravidla Startovače. :( Pokud se nám nepodaří do konce projektu úspěšně dosáhnout cílové částky, veškeré doposud získané peníze budou vráceny zpět Vám, a to v plné výši. Opravdu by nás neuvěřitelně mrzelo, pokud by Vaše podpora našeho obchodu byla takto znevážena :( Proto pojďmě společně bojovat až do konce! Rozšiřte prosím naši kampaň mezi své přátelé, sdílejte na sociálních sítích, posílejte odkaz v emailových komunikacích. Vím, že toho od Vás žádám hodně, ale nedělal bych to, kdybych nevěřil, že právě Vy to dokážete. Protože Vím, že právě Vy jste motivovanější než ostatní. Vy jste ten důvod, proč jsme našli odvahu se do tohoto projektu pustit a opravdu věřím, že společně překonáme každou překážku!

NOVINKY Z OBCHODU

Dorazily nám první objednávky zboží. Zatím jsme naskladnili produkty od Tierry Verde a od Naturinky Bohemia :-)
Stavební úřad po nás sice začal chtít prapodivné dokumenty, ale stále věříme, že dostaneme brzy zelenou a podle toho také konáme. V momentě, kdy úřad obchod povolí, chceme pro Vás již mít všechno nachytané, abychom proces otevření nezdržovali déle, než je nutné...

Tierra Verde

Zítra očekáváme produkty z AlmaraSoap, tak zůstaňte s námi a sledujte naše sociální sítě ;)

Přejeme Vám všem klidný zbytek týdne a mnoho sil ;)

Váš Zemidluh

Současný vývoj
3/13/2019

Současný vývoj

Naše kampaň, výroba regálů a stavení úřad...

Přátelé, kolegové a všichni lidé dobré vůle :)
děkujeme Vám moc za veškerou Vaši dosavadní podporu. I když to šlo z počátku težce, dokázali jsme se již vyšplhat na 26% z našeho cíle a to je něco, za co Vám chci složit poklonu.
Nevím, zda to všichni víte, ale pokud se nám nepodaří dosáhnout cílové částky, tak celá kampaň bude stornována a Vám se na účet vrátí veškeré finance, které jste doposud investovali. :( I to je důvod, proč Vás chci všechny poprosit o pomoc. Jelikož jste se nás rozhodli podpořit, tak vím, že máte upřímný zájem o naši snahu. Pojďme společně nadále šířit prosbu o podporu projektu mezi naše přátele, abychom v následujících týdnech mohli společně náš projekt úspěšně dokončit. Vašich příspěvků si moc vážíme a byli bychom neradi, kdyby byla Vaše dobrá myšlenka znehodnocena a Vámi investované prostředky se Vám vrátili na účet, jako kdybychom o ně něměli zájem... :(
Věřím, že spolešně kampaň úspěšně dokončíme :) Děkujeme moc za Vaši podporu.

A nyní novinky ze Zemidluhu:
1) Naši otcové usilovně pracují na tom, aby nám s naším obchodem pomohli a proto na fotce můžete vidět první ručně vyrobený stůl na suché plody ;) a dále vězte, že náš obchod je již plně zajištěn kamerovým a zabezpečovacím systémem proti případným záškodníkům :)
2) Je to již týden, co se veškeré potřebné dokumenty předaly na stavební úřad se žádostí o změnu užívání objektu (z herny/baru na prodejnu potravin a drogerie) a nyní netrpělivě čekáme na to, až se stavební úřad vyjádří k naší žádosti a modlíme se, aby nám vyhověl bez větších komplikací.

I nadále usilovně pracujeme na kompletní přípravě finální nabídky našich produktů. Komunikujeme s dodavateli a ladíme veškeré detaily.

Snad již brzy Vás budeme moct pozvat přímo do našeho obchodu. Pěkný týden všem a ještě naposledy Vám děkujeme, jste prostě úžasní ;)

Váš Zemidluh

ReachedCZK 80,770(108%)

108%
CZK 75,000requested
88contributors
Contribute

project authorJakub Zvelebil

Rewards

CZK 150Dobrý skutek

Podpořte nás jen proto, že se Vám tento nápad líbí. Odměnou Vám bude hezké a příjemné prostředí pro Vaše nákupy. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 290Bavlněný sáček

Získejte bavlněný sáček v nejvyšší dostupné kvalitě, ke kterému připojíme vlastnoručně psané poděkování. Sáček je ideálním společníkem bezobalového nákupu. ;)

Number of available rewards: 21/50

Reward unavailable

CZK 490Bavlněná taška

Není nic stylovějšího než látková nákupní taška. Pojďte s dobou a vyzkoušejte tento nadčasový trend. :D

Number of available rewards: 48/50

Reward unavailable

CZK 790Náramek 4Ocean

Získejte stylový náramek z recyklovaného materiálu. Organizace 4Ocean slibuje, že za zakoupení jednoho náramku vysbírá z oceánů a pláží cca 0,5Kg zejména plastového odpadu.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 990Poukaz na nákup v hodnotě 1100Kč

Získejte 10% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 990Kč a dostanete 110Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 1,490Milujeme mléko

Získejte 20 libovolných produktů z naší lednice. Nemusíte si je donést všechny najednou a můžete si mléčné výrobky rozdělit do několika návštěv.

Number of available rewards: 15/15

Reward unavailable

CZK 1,900Zeď slávy

Získejte své ctěné místo na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno. Každý návštěvník tak hned uvidí, kdo pomohl s otevřením obchodu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,490Kolaudace a zeď slávy

Získejte 2 místa na naší VIP kolaudaci, kde se osobně pobavíme o myšlenkách zero waste, o bezobalovém životě a o budoucnosti našeho obchodu. Dále získáte ctěné umístění na stěně slávy, kde uvedeme Vaše jméno, aby každý návštěvník viděl, komu vděčíme za podporu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,800Poukaz na nákup v hodnotě 3500Kč

Získejte 20% slevu na svůj nákup. Kupte poukaz za 2800Kč a dostanete 700Kč jako dárek. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.)

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 4,900Adopce váhy

Věděli jste, že klientská váha, na které si budete vážit své obaly před tím, než je naplníte, stojí 23 tisíc? Přispějte nám na ni a získejte umístění svého jména na adopční listině, která bude u váhy vystavena.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 9,900Skalní fanoušek

Staňte se skalním fanouškem našeho obchodu. Získáte VIP umístění na stěnu slávy, 2 bavlněné tašky, 2 bavlněné sáčky, stylový náramek 4Ocean a poukaz na nákup v hodnotě 4000 Kč. (Poukaz není nutné využít najednou a můžete ho rozdělit do více nákupů.) A abychom nezapomněli, pozvání na VIP kolaudaci pro 2 osoby ;)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable