profilovka.jpg

Zázemí pro betlemáře Umění

Pomůžete mi vytvořit zázemí pro vytváření dřevěných soch v životní velikosti? Bez přístřešku s jeřábkem to prostě nezvládnu.

Kampaň byla ukončena s úspěchem
5/6/2019

Kampaň byla ukončena s úspěchem

Krásných 111 %, to jsem ani nečekal - díky!

Kampaň byla právě ukončena a nelze tak již přispívat. Přispěno bylo totiž dost, respektive tak, aby byl projekt naplněn a naplněn byl. Moc díky všem, co mému projektu věnovali čas, co přispěli a co ještě mu nějaký čas věnovat budou. Protože tím to teprve začíná.

Díky!

Ještě 6 %!
4/29/2019

Ještě 6 %!

Zbývý 6 dní a 6 %

Do konce projektu, kdy mne ještě můžete podporovat zbývá 6 dní. Pro naplněnost chybí 6 %! Když bylo na začátku spuštění naplněno teprve 6 %, byl jsem nervózní, zda se to pohne. Nyný 6 % zbývá a jsem stejně nervózní, zda to vyjde. Teď už musí!

Díky všem za podporu!

4/25/2019

Už se to zdá se blíží

Krásných 74 % a zbývá 10 dní do konce. Že by se těch 14.527,- nepovedlo vybrat? Já věřím, že jo :)

No, máme 10 dní na to, abychom zvládli dát do kupy 14.527 Kč. Já bych byl teda moc rád. Samozřejmě současných 74 % je naprosto skvělých a už se těším, jak budu pro ty, co zvolili odměnu jejich odměny zasílat.

Poslední vklad byl 10.000 Kč, ono to vypadá, že jsem si je tam dal sám, ale poskytl jsem číslo účtu s variabilním symbolem pod svým přihlášením a tak to dopadlo :) Ale i tak se to dá, pokud má někdo problém s uhrazením, že neví jak na to. Ne každý je počítačově zdatný a přispět by chtěl.

Vzhůru tedy do cílové rovinky a těším se na splnění mého projektu.

Díky všem!

Jsem za půlkou
4/18/2019

Jsem za půlkou

Půlka naplněnosti projektu ja za mnou, s důvěrou v kladný výsledek se pouštím do budování základů.

Jsme v půlce života projektu a v půlce naplněnosti. Bylo vybráno 56 %. Nic se nemá uspěchat. Jde to z volna, ale jde. A to je fajn!

Ve víře v úspěch tohoto projektu nelením a pracuji na základech. Byla vybudována první základová patka. Ještě dalších 5 a nic nebude bránit tomu, aby se začaly vztyčovat první trámy. Tedy až na naplněnost zbylých 44 %. Přece mi ty patky nezůstanou jen tak v zemi?!

Věřím, že ne.

Zatím díky všem, co přispěli k těm 56 %.

Splněno 36 %! Nakoupeny trámy a štěrk
4/13/2019

Splněno 36 %! Nakoupeny trámy a štěrk

Byla prolomena hranice 30 % naplněnosti mého projektu. Pomalu se tedy připravuji na stavbu.

Byla prolomena hranice 30 % naplněnosti mého projektu, což je naprosto skvělé. Proto nelením a pomalu se připravuji na stavbu. Kupa štěrku na beton do základů a trámy jsou složeny na místě. Nejsou to žádná dřívka, ale betelné trámy, jak známe ze selských stodol. Aby ne! Ponesou jeřábek a budou snášet tunovou zátěž kmenů na vyřezávané postavy do betlému.

Tak pojďme do dalšího mezníku 60 %! :)

Děkuji všem přispěvovatelům.

Myslím to vážně
4/5/2019

Myslím to vážně

S naplněním projektu to myslím opravdu vážně a již nyní sháním kmeny, ze kterých budu tvořit postavy v životní velikosti.

Že to myslím opravdu vážně, myšleno se záměrem tvořit sochy v životní velikosti, můžete vidět na videu pořízeném ze dne 5.4.2019. I přesto, že ještě není zdaleka konec, kdy mne můžete finančně podpořit a ani nevím, jak to dopadne, tak pořizuji kmeny na naplnění mého projektu. Čekat na výsledek nelze. Stromy nepočkají.Jsou to krásné kmeny a budou z toho krásné postavy.

Splněno 10 % to je paráda!
3/27/2019

Splněno 10 % to je paráda!

Tak jsme společně udělali první krůčky a projekt se rozjíždí. To je skvělé a všem moc díky.

Společně jsme udělali první krůčky a projekt se rozjíždí. Dosaženo prvních 10 %. To je skvělé a všem moc díky. Věřím, že dalších 10 % poůjde stejně rychle. Dřevo se už na velké sochy chystá. Tak jdeme k dalšímu mezníku :)

ReachedCZK 64,833(112%)

112%
CZK 58,000requested
37contributors
Contribute

project authorRadek Zdražil

Rewards

CZK 120Záložka do knihy s mandalou

Pokud rádi čtete a máte rádi originální věci, pak jistě ručně kreslená knižní záložka s mandalou potěší.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Plátěná taška s mandalou

Ručně kreslená plátěná taška se vzorem mandaly. Každá bude originál.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Vyrytí jména na čestné desce

Pokud chcete být součástí projektu a to přispěním budete, pak bude vaše jméno vyryto na čestné desce, která bude umístěna na stěne přístřešku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,300Kreslený portrét dle vlastní fotky formátu A4

Kresba portrétu jako originální dárek nebo dekorace na zeď, dle vlastní fotky. [URL="https://radekzdrazil.cz/produkt/kresba-dle-vlastni-fotky/"]Více zde[/URL]

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 2,300Kreslený portrét dle vlastní fotky formátu A3

Kresba portrétu jako originální dárek nebo dekorace na zeď, dle vlastní fotky. [URL="https://radekzdrazil.cz/produkt/kresba-na-prani-a3/"]Více zde[/URL]

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 3,300Kreslený portrét dle vlastní fotky formátu A2

Kresba portrétu jako originální dárek nebo dekorace na zeď, dle vlastní fotky. [URL="https://radekzdrazil.cz/produkt/kresba-na-prani-a2/"]Více zde[/URL]

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,500Dřevořezba dle dohody

Co je dřevořezba asi není třeba vysvětlovat. Co by to mělo být ale konkrétně pro vás za odměnu? Může to být desková řezba na stěnu nebo řezba něčeho, co má objem, jako např. sova, výr, hlava koně apod. [URL="http://drevorezby.radekzdrazil.cz/tag/vyr-velky/"]Pro příklad[/URL]

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable