Strom obalka anfas.jpg

Zastavené obrazy Knihy

Animace malby je proces pomíjivý, nezůstává nic hmatatelného. Rádi bychom film Strom na chvíli zastavili a vytvořili obrazovou knihu.

Slavnostní premiéra Stromu v kině
2/27/2016

Slavnostní premiéra Stromu v kině

Premiéra Stromu proběhla v den narozenin Jiřího Trnky

Tento týden jsme dovezli a dokompletovali DVD Stromu. Velký dík Studiu Činčera za nápady i skvělé provedení.

Takže jsme nakonec 24. února stihli spojit slavnostní premiéru ve Francouzském institutu i se křtem DVD. Za kmotry jsme pozvali režisérku a animátorku Vlastičku Pospíšilovou (mj. Fimfárum Jana Wericha) a režiséra Michala Žabku (mj. Autopohádky) a byla to opravdu náhoda, že jsme se s termínem trefili zrovna na datum narození Jiřího Trnky…na což nás upozornil až animátor Jan Klos.

Tvůrci, kmotři_STROM_www.jpg

 

Abychom nepolili koberce v kině, přinesla Lucie na křest svoji pracovní zástěru, ve které celý film natáčela a ve které jsme si ji zvykli v posledním roce vídat nejčastěji...

Křest_Pospíšilová_Žabka_www.jpg

Premiéra je pokaždé příležitostí se vidět s kolegy a kamarády. Všem vám moc děkujeme, že jste přišli a zároveň pracujeme na tom, aby to nebylo naposledy, kdy bude možné vidět Strom na plátně, protože to za to opravdu stojí.

Lucie_premiéra STROM_www.jpg

 Ale jak řekl jeden z hostů premiéry: „…kdo ví, jak by se dnes diváci tvářili v kině na předfilm. Ještě k tomu animovaný. A beze slov. A skoro patnáctiminutový. A pomalý…“

 

režisérka Maria Procházková a Jan Maxián_www.jpg

 

Premiéra ale ukázala, že se diváci tvářili šťastně, dojatě, překvapeně, a výraz nevole nebyl nikde v publiku zaregistrován.  Tedy pokud za to nemohlo očekávání následné chvíle u vína z moravského vinařství Šurýn…a spousty doma napečených dobrot…

  

po projekci...a bylo plno_www.jpg

 

 

ReachedCZK 93,266(124%)

124%
CZK 75,000requested
111contributors
Contribute

project authorLucie Sunková

Rewards

CZK 149Filmový plakát

Pošleme vám autorkou podepsaný filmový barevný plakát velikosti A1 k animovanému filmu STROM. Celkový náklad 300 ks, k dispozici max. 111 ks s podpisem autorky.

Number of available rewards: 105/111

Reward unavailable

CZK 199Limitovaná edice DVD krátkého anim. filmu Strom

Limitovaná edice DVD nosiče v unikátním artovém obalu s podpisem autorky. Už vám někdy stálo na stole dioráma DVD? A ještě k tomu Strom? A s několika bonusovými materiály navrch...Celkový náklad 500 ks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349Kniha

Kniha obrazů z natočeného filmu Strom. Zastavte filmový čas a unikátní olejomalby, které byly namalovány a následně hned smazány přímo před kamerou, si prohlédněte ještě jednou... a ještě jednou...

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 599Kniha, DVD a plakát

Kompletní artová kolekce k animovanému filmu Strom - plakát velikosti A1, DVD s filmem a kniha reprodukcí. Vše s autorčiným podpisem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,999Velkoformátový tisk originálu z filmu

Originální tištěné fotografie záběrů z filmu Strom o rozměrech 60 x 35 cm. Samozřejmě i s podpisem autorky. Maximálně 15 číslovaných kusů!

Number of available rewards: 12/15

Reward unavailable

CZK 2,999Návštěva animačního studia

Návštěva animačního studia, kde si proces vzniku animovaného filmu malovaného na sklo doslova osaháte s vysvětlením od osoby nejpovolanější - režisérky a výtvarnice Lucie Sunkové v jedné osobě. V ceně je také kompletní artová kolekce - plakát, kniha a DVD.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 29,999Olejová malba z filmu Strom v podsvíceném rámu

Originál Lucie Sunkové, který si zahrál ve filmu Strom. Malba na skleněných tabulích, které jsou umístěny v několika vrstvách ve speciálním podsvíceném rámu. Přesně takhle funguje animace na skle... Pouze jeden exemplář!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 49,999Speciální titulek v příštím filmu Lucie Sunkové

Spolu s knihou, DVD, plakátem a originální tištěnou fotografií 40cm x 60cm. Staňte se partnerem příštího filmu autorky a vaše jméno i s poděkováním bude uvedeno v jeho titulcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable