start2.JPG

ZÁCHRANA MUZEA HER v PRAZE Technika

Pomozte nám zachránit interaktivní Muzeum Her v Praze!

První dny kampaně na Startovači za námi
11/6/2020

První dny kampaně na Startovači za námi

Náš tým Vás zdraví z retroherní dílny :)

Náš tým Vás zdraví z dílny, kde usilovně makáme na údržbě herních strojů a připravujeme řadu nových, aby v případě úspěchu v kampani, v který všichni doufáme, jsme Vám na uvítanou v muzeu v Praze nachystali několik novinek. Jednou z nich bude již připravený METAL GEAR ARCADE 3D, o kterém jsme nedávno mluvili v pořadu RETRO GAME SHOW.

Děkujeme všem, kteří přispěli v prvních dnech naší záchranné kampaně na Startovači, a děkujeme Vám za sdílení a milé komentáře. Během prvního dne jsme společně vybrali 10% z minimální potřebné částky a dnes jsme se dostali na parádních 26%! Stále je to ale jen začátek a dosáhnout částky, která bude znamenat udržení muzea her v Praze, teď bude těžší a těžší. Pevně doufáme, že pro motivaci těch, kteří nám ještě nepřispěli nebudeme muset přistupovat k akcím jako obarvování vlasů na zeleno a podobně - i když obarvit vlasy na zeleno Čeňkovi by mohla být zajímavá challenge ?

Ještě jednou děkujeme za Vaší podporu. Zdraví Vás tým Cibien's Corner - Don't forget your roots

ReachedCZK 374,844(107%)

107%
CZK 350,000requested
349contributors
Contribute

Rewards

CZK 200Zanechejte OTISK na planetě RETRO

Za Vaši podporu Vás čeká zvěčnění na tabuli našich donátorů v muzeu her. Následně bude z jednotlivých částí tabule poskládaná tapeta, kterou použijeme pro motiv ve studiu v nového pořadu ARCADE WORKSHOP. Samozřejmostí je umístění v titulcích pořadu po dobu 6 měsíců.

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 53/100

Reward unavailable

CZK 290Vstupenka na RETROHERNÍ JAZZový KONCERT

Vstupenka - voucher na RETROHERNÍ KONCERT, který se bude konat v první polovině května (pátek) v prostorách muzea her. TOMB RAIDER, MARIO, SONIC, STREETS OF RAGE, Leisure Suit LARRY, a další známé pecky v podání TRIA Libora Šmoldase. Vstupenka má unikátní kód a je přenosná - skvělý dárek na Vánoce nejen pro milovníky her. Nejedná se o vstup do muzea určený k hraní, zařízení jsou po dobu koncertu vypnutá.

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 48/60

Reward unavailable

CZK 400Vstupenka do MUZEA HER plus DÁREK a zvěčnění

Vstupenka - voucher do MUZEU HER s platností 6 měsíců navíc s dárkem v podobně náramku, který obdržíte při Vaší návštěvě :) Vstupenka má unikátní kód a je tak přenosná - skvělý dárek na Vánoce! Za Vaši podporu Vás dále čeká zvěčnění na tabuli našich donátorů v muzeu her. Následně bude z jednotlivých částí tabule poskládaná tapeta, kterou použijeme pro motiv ve studiu v nového pořadu ARCADE WORKSHOP. Samozřejmostí je umístění v titulcích pořadu po dobu 6 měsíců.

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 2/100

Reward unavailable

CZK 550Vstupenka do MUZEUM HER s dopisem plus DÁREK

Tištěná vstupenka do MUZEUM HER s děkovným dopisem, zaslané poštou na Vaši adresu, s platností 6 měsíců a navíc s dárkem v podobně náramku, který obdržíte při Vaší návštěvě :) Vstupenka má unikátní kód a je tak přenosná - skvělý dárek na Vánoce! Za Vaši podporu Vás dále čeká zvěčnění TUČNÝM PÍSMEM na tabuli našich donátorů v muzeu her. Následně bude z jednotlivých částí tabule poskládaná tapeta, kterou použijeme pro motiv ve studiu v nového pořadu ARCADE WORKSHOP. Samozřejmostí je ZVÝRAZNĚNÉ umístění v titulcích pořadu po dobu 6 měsíců.

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 63/100

Reward unavailable

CZK 570TRIČKO - Sonic vs. Mario s dárkem navíc

Retroherní tričko (100% ring-spun bavlna) je u našich zákazníků oblíbené hlavně pro originální potisk se závodícím Sonicem a Mariem - fotka v novinkách. Tričko Vám dorazí úhledně zabalené v kartonové krabičce MUZEUM HER s dalším dárkem v podobě muzejního náramku. Trička nabízíme jak v dámském, tak v pánském provedení, a sice ve velikostech S, M, L a XL. Vybere si tedy skutečně každý :)

Expected delivery of the reward: March 2021

Number of available rewards: 30/40

Reward unavailable

CZK 650Velká muzejnická sada SIGNED

Ve velké muzejnické sadě naleznete klíčenku, sadu nálepek, plakát týmu muzea her s podpisy celého týmu, náramek, podložku pod myš s logem muzea. Vše úhledně zabalené v krabičce MUZEUM HER signatured a zaslané na Vaši adresu.

Expected delivery of the reward: February 2021

Number of available rewards: 67/100

Reward unavailable

CZK 770TRIČKO - Hráč ELEGÁN s dárkem navíc

Stylové POLO (s límečkem, 75% bavlna) a výšivkami, jistě potěší každého elegantního retrohráče - fotka v novinkách. Tričko Vám dorazí úhledně zabalené v kartonové krabičce MUZEUM HER s dalším dárkem v podobě muzejního náramku. Trička nabízíme jak v dámském, tak v pánském provedení, a sice ve velikostech S, M, L a XL. Vybere si tedy skutečně každý :)

Expected delivery of the reward: March 2021

Number of available rewards: 38/40

Reward unavailable

CZK 900Vstup na živé natáčení RETRO GAME SHOW

Buďte u toho! Nasajte atmosféru z natáčení muzejního pořadu RETRO GAME SHOW přímo ve studiu. Možnost výběru z 6 předem navržených termínů. Čeká na Vás jako bonus drobné občerstvení a možnost si vyzkoušet spoustu unikátních herních zařízení - porovnat síly s naším produkčním týmem. Samozřejmostí je dáreček v podobě muzejní klíčenky a náramku.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 53/60

Reward unavailable

CZK 1,000Rodinné vstupné MUZEUM HER plus DÁREK pro všechny

Rodinná vstupenka - voucher do MUZEUM HER pro dva dospělé a dvě děti do 14 let s platností 6 měsíců. Každý dostává dárek v podobě náramku muzea her. Vstupenka má unikátní kód a je tak přenosná - skvělý dárek na Vánoce! Dále zvěčnění na tabuli našich donátorů v muzeu. Následně z jednotlivých desek tabule bude poskládaná tapeta, kterou použijeme pro motiv ve studiu v nového pořadu ARCADE WORKSHOP.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 63/100

Reward unavailable

CZK 1,200Vstup na MUZEJNÍ NOC v roce 2021

Ty jsi ještě nebyl na muzejní noci? Co Tě tam čeká? Samozřejmě skvělá pařba po boku celého týmu muzea her a spousty herních osobností. Začínáme hodinu po zavíračce muzea a končíme s půlnocí. K tomu nesmí chybět volná konzumace na rautu, točené pivo, či nealko nápoje a dárkový balíček obsahující klíčenku, náramek, nálepky a plakát s věnováním, který Ti na místě podepíšeme. Budou vyhlášené 2 termíny vždy pro maximálně 40 donátorů, abychom na sebe měli dostatek času ;)

Expected delivery of the reward: January 2021

Number of available rewards: 73/80

Reward unavailable

CZK 1,600Propagace na obrazovce v pořadu RETRO GAME SHOW

V jednom dílu pořadu bude zmíněno Vaše jméno, či název Vaší firmy s Vaším vzkazem, ve studiu bude navíc celý díl jedna obrazovka s Vaším jménem, logem, fotkou, reklamou, zkrátka s čímkoli rozumným, co neodporuje dobrým mravům a my s tím budeme souhlasit :) Samozřejmostí je jméno či logo v titulkách pořadu, a to TUČNÝM PÍSMEM, včetně zvěčnění na tabuli v MUZEU HER jako jednoho z významných donátorů.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 1,950NAROZENINY 10 - oslava na kterou se nezapomíná

Narozeninová oslava v obklopení videoher a kreativní tvoření! K dispozici je dětem po celou dobu akce naše obsluha, která dětem vysvětlí ovládání her a dále je zabaví kreativním tvořením a děti si pak mohou odnést dáreček, který si sami vyrobí. Oslava probíhá v rámci otevírací doby muzea po dobu 3 hodin a nad rámec tohoto voucheru jsme schopni zajistit Vám dort, občerstvení a dále Vám oslavu upravit dle Vašich představ. Balíček pro skupinu až 10 dětí + 2 rodiče jako doprovod. Pro děti od 4 do 14 let.

Expected delivery of the reward: April 2021

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 2,000Čeňkův limitovaný snapback SIGNATURED

Kvalitní SNAPBACK s grafikou na Čeňkovy retroherní motivy s unikátní visačkou, originálně zabalené - série pouze 50 kusů!

Expected delivery of the reward: February 2021

Number of available rewards: 45/50

Reward unavailable

CZK 2,500Propagace na obrazovce v MUZEU HER - střídavá

Ideální způsob, jak se zviditelnit! Celý měsíc budeme vysílat na jedné z obrazovek v přední části muzea Vaše video s Vaším logem, pořadem, reklamou, zkrátka s čímkoli rozumným, co neodporuje dobrým mravům a my s tím budeme souhlasit :) Obrazovka je hned vlevo od muzejního vstupu k recepci, velmi dobře viditelná. Garantujeme, že video na obrazovce poběží minimálně 15 minut z hodiny.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 22/24

Reward unavailable

CZK 2,950NAROZENINY 20 - oslava na kterou se nezapomíná

Narozeninová oslava v obklopení videoher a kreativní tvoření! K dispozici je dětem po celou dobu akce naše obsluha, která dětem vysvětlí ovládání her a dále je zabaví kreativním tvořením a děti si pak mohou odnést dáreček, který si sami vyrobí. Oslava probíhá v rámci otevírací doby muzea po dobu 3 hodin a nad rámec tohoto voucheru jsme schopni zajistit Vám dort, občerstvení a dále Vám oslavu upravit dle Vašich představ. Balíček pro skupinu až 20 dětí + 4 rodiče jako doprovod. Pro děti od 4 do 14 let.

Expected delivery of the reward: April 2021

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 3,000Staň se hostem natáčení RETRO GAME SHOW

Poznejte na vlastní kůži, jaké to je a staňte se hostem RETRO GAME SHOW. Předejte své herní poselství. Moderátoři Čeněk a Bludr s Vámi v muzeu natočí až 15 minutový bonusový díl, kde si popovídáte o hrách, o tom co Vás baví a co rádi hrajete. Budou dopředu vypsané tři termíny natáčení.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 12/20

Reward unavailable

CZK 3,333Úžasné LÉTO 2021 pro Vaše děti

Přichystali jsme ideální program na 5 dní pro všechny děti ve věku 8 - 15 let nejen zapálené do do hraní videoher, ale i pro ty, kdo si rádi hrají a tvoří. U nás se ocitnou doslova v ráji, kde si svou oblíbenou herní postavu mohou nejen užít ve hře, ale také jí ztvárnit v každodenním tvořivém programu a odnést si jí pak domů. Bude přes léto 6 turnusů, takže si vybere určitě každý. V ceně je vše potřebné pro kreativní činnost :)

Expected delivery of the reward: July 2021

Number of available rewards: 60/60

Reward unavailable

CZK 3,500CELÉ Muzeum Her jen pro TEBE a Tvé kámoše

Nebaví Vás se mačkat s ostatníma pařanama? Chcete přijít do muzea později, než je otevírací doba? Nebo si chcete prostě jen udělat akci se svými kamarády, kolegy, rodinou? Nabízíme Vám možnost pronájmu celého muzea pro účely hraní jen pro Vás, a to od zavíračky v 19:00 až do 22:00 (noční klid). Maximálně pro 20 lidí.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 5/30

Reward unavailable

CZK 4,000Propagace na obrazovce v MUZEU HER - permanentní

Ideální způsob, jak se zviditelnit! Celý měsíc budeme vysílat na jedné z obrazovek v přední části muzea Vaše video s Vaším logem, pořadem, reklamou, zkrátka s čímkoli rozumným, co neodporuje dobrým mravům a my s tím budeme souhlasit :) Obrazovka je hned vpravo od muzejního vstupu k recepci, velmi dobře viditelná. Obrazovka bude jen pro Vaši potřebu, a to po celou otevírací dobu muzea :)

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 15,000Propagace na obrazovce v MUZEU HER - RECEPCE

Ideální způsob, jak se zviditelnit! Celý měsíc budeme vysílat - na obrazovce přímo nad recepcí muzea - Vaše video s Vaším logem, pořadem, reklamou, zkrátka s čímkoli rozumným, co neodporuje dobrým mravům a my s tím budeme souhlasit :) Obrazovka je viditelná už od vchodu muzea, bude jen pro Vaši potřebu, a to po celou otevírací dobu muzea :)

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 25,000Automat do obýváku

Byl Vaším snem mít vlastní automat doma? V obýváku vedle gauče, nebo v kuchyni místo ledničky? Nebo ještě hledáte pro sebe Vánoční dárek? Nějakou zajímavost do své MANCAVE? Tak tato odměna je přímo pro Vás. Nejen, že budete umístění v muzeu her na tabuli mezi TOP donátory, ale my Vám splníme Váš sen a dáme Vám jeden z 5 retro automatů SEGA NAOMI - VIRTUA STRIKER, nebo VIRTUA TENNIS!

Expected delivery of the reward: December 2020

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 29,000SPASITEL

Jako jednoho z pěti největších zachránců muzea her v Praze si rozhodně zasloužíte oslovení SPASITEL. Kromě našeho respektu a uznání Vás čeká osobní setkání v muzeu s poděkováním celého týmu, při společně propařené, projedené a propité noci. V MUZEU HER bude u recepce umístěná plaketa s Vaším jménem, či jménem Vaší firmy a také na webových stránkách, v titulkách pořadu, na tabulích donátorů, a to vše tím největším FONTEM. K tomu samozřejmě patří i další privilegia společně se zapsáním jako čestného člena na Guest list a volného vstupu do muzea po celý rok 2021.

Expected delivery of the reward: January 2021

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable