malý obrázek.jpg

Z pekla do pekla Film & Video

Vhoďte své dukáty do naší pokladnice a dáte tím vzniknout nevšední pohádce plné čertů, ze kterých se konečně strachy po… sadíte na zadek!

Z pekla do pekla

ReachedCZK 113,629(114%)

114%
CZK 100,000requested
96contributors
ContributeRewards

 

 

Hlavička.jpg

verze-pro-ty-co-neradi-ctou.png

Co chystáme

Chceme natočit krátkou akční fantasy pohádku s názvem Z pekla do pekla. Jak titul napovídá, největší důraz budeme klást na postavy čertů a při jejich ztvárnění si dáme záležet především na strašidelnosti. Ve snímku najdeme prostor pro akční bojové scény nebo pro neobvyklého záporáka!
Půjde zkrátka o studentský film, jaký svět ještě neviděl...

Proč potřebujeme Vaši podporu

Čeká nás velký projekt, na němž se již v tomto okamžiku podílí řada nadšených dobrovolníků. Díky nim se finanční náročnost filmu “omezí pouze” na výrobu autentických masek pro čerty, dopravu štábu a herců do místa natáčení a jejich následné ubytování. Rádi bychom tedy vybrali alespoň takovou finanční částku, která pokryje tyto náklady a pomůže nám splnit si náš sen!

Co z toho “kápne” pro Vás

Svou podporou tohoto projektu vložíte naději do nastupující filmové generace a dáte našemu režisérovi poslední šanci vytvořit něco naprosto nového, v čem může popustit uzdu své kreativitě.
Samozřejmě pro Vás máme připravené i tematické odměny, jako možnost zúčastnit se natáčení, lístky na premiéru filmu, jeho digitální kopii a ještě mnohem více.

 

Krčma_společná.jpg

verze-pro-ty-co-radi-ctou.png

Jsme parta mladých a (příležitostně) přátelských lidí, nadšených do hraného i animovaného filmu. Rádi bychom si splnili jeden z našich snů a nějakému scénáři vdechli život. Nejde ovšem o jen tak ledajaký scénář.

Bude se jednat o akční pohádku, jež bojuje proti všem rytířům z ušlechtilého rodu Stereotypovců, jež bere dech svými nevodníkovitými vodníky a neprinceznovskými princeznami. Obrazně řečeno. Hodláme překvapit hlavní postavou s (pro ni naprosto netypickými) zápornými rysy, neokoukanými lokacemi z prostředí jižních Čech a především strašidelnými čerty oplývajícími dávkou respektu. Nechceme pekelníky, kteří budou všem pro smích, od pusy jim poteče slina a když zrovna nebudou mít komu zatopit pod kotlem, budou si přivydělávat jako víla Zubněnka. V tom všem nám zajisté pomohou skvělé masky Jakuba Gründlera.

Příběh

Neradi bychom vám zkazili budoucí překvapení, proto vám z filmového příběhu ukážeme jen tolik, kolik byste zvládli okoukat klíčovou dírkou:

Mladý šlechtic neprávem propadne peklu místo princezny, kterou si naivně namlouvá. Peklo si ho nemůže nechat, ale ani ho jen tak propustit. Může se však z pekla vykoupit, pokud na místo sebe přivede jiné dvě hříšné duše. Šlechtic je tedy vržen zpátky na svět, aby splnil svůj nelehký úkol. 

Zvládneme to?

Nehodláme předstírat, že nejde o velmi komplikovaný projekt, za nímž stojí ještě mnoho práce a nelidského utrpení. Film bude náročný především svou výpravou – prvotřídní kostýmy, masky, rekvizity a speciální efekty. Za tím vším je spousta obětavosti, dobrovolnosti a také peněz. Během našeho působení v minulých letech se nám podařilo získat cenné partnery, kteří se rozhodli náš projekt podpořit. Nic ale není zadarmo, a proto potřebujeme finanční podporu i od Vás.

Partneři

partneři.png

Reference

Máme za sebou několik krátkých filmů a zkusili jsme si i trochu té historické výpravnosti. Náš snímek Ta pravá získal druhé místo v divácké kategorii festivalu Černá věž a třetí místo na festivalu KLAPKA v kategorii krátký film. Podařilo se mu též obstát v těžké konkurenci studentského filmu a běžel dokonce ve dvou televizních blocích věnovaných studentskému filmu. Naším dalším dílem je krátký dokumentární film Jazzman, který vznikl ve spolupráci s Českou televizí, a je ke zhlédnutí na jejím iVysílání. 

Reference.png

O nás

Náš tým čítá několik nadšených dobrovolníků a milovníků axolotla, kteří denně překonávají svou lenost a nástrahy prokrastinace, aby mohlo vzniknout něco báječného – naše pohádka! Tyto amatéry koriguje tým profíků, které Vám představíme na následujících řádcích.

Daniel Habrda - režisér

Začínající český režisér, scenárista a občasný divadelní herec. Absolvoval studia na SVOŠF v Písku i na Filmové akademii Miroslava Ondříčka. Někteří z Vás ho jistě znají z jeho Youtubového kanálu, kde tvoří pod přezdívkou Endy. Dan vytvořil scénář a celou pohádku bude režírovat.

Barbora Šanderová - Vedoucí produkce

Bára je mozkem celé akce. Tato absolventka oboru Produkce na FAMO v Písku, která má zkušenosti jako produkční z Jihočeské televize a v současnosti pracuje jako asistentka režie v Jihočeském divadle, vše naplánuje, zařídí i zorganizuje. Zná odpovědi na všechny otázky a otázky, které předcházejí všem odpovědím. Do konce natáčení má zakázáno se dotýkat jakýchkoli ostrých předmětů a chodit ven bez vodítka, protože kdyby se jí něco stalo, budeme bezradní (a taky smutní)!

Marek Kubát - choreograf

Aktivní šermíř a začínající choreograf Marek by na všechny své projekty potřeboval alespoň dalších osm startovačů. Má za sebou menší role různých zbojníků a rytířů v divadle i televizi a vytvářel choreografii soubojů populárního studentského muzikálu Cyrano. Tyto zkušenosti  jistě využije i při práci pro nás, když bude kontrolovat jakýkoli pohyb herců delší jak deset milimetrů.

Jakub Gründler - FX masky

Jakub je náš hlavní čertovský maskér. Je to jeden z mála lidí v České republice, jenž vytváří protetické masky. Tento milovník horrorů začínal s filmovými maskami v roce 2014, v současné době se podílí na seriálu Carnival Row, který se natáčí pro Netflix pod vedení Nicka Dudmana (tvůrce masek pro sérii Harry Potter, Hvězdné války či Batman z roku 1989 od režiséra Tima Burtona).

Náš tým se neustále rozrůstá, proto se na další dávku našich otroků těšte v budoucích aktualitách!

Herecké obsazení

Herci3.png

Zbytek našeho ansámblu budeme postupně odhalovat v aktualitách.

Odměny

Co za svůj projev lásky a důvěry v naši věc můžete získat?
Naše odměny prozatím nemají přesnou fyzickou podobu, avšak protože peklo nikdy nespí, naše kreslířka pro nedočkavce vytvořila alespoň kouzelné náčrtky. Doufáme, že prozatím uspokojí všechny Vaše touhy a jejich krása Vám vytře zrak!

100 Kč.png

200 Kč.png

300 Kč.png

350 Kč.png

420 Kč.png

450 Kč.png

499 Kč.png

500 Kč.png

666 Kč.png

800 Kč.png

900 Kč.png

999 Kč.png

1400 Kč.png

1450 Kč.png

2000 Kč.png

2500 Kč.png

5000 Kč.png

6000 Kč.png

7000 Kč.png

10000 Kč.png

25000 Kč.png

50000 Kč.png

100000 Kč.png

666666 Kč.png

ReachedCZK 113,629(114%)

114%
CZK 100,000requested
96contributors
Contribute

project authorDaniel Habrda

Rewards

CZK 100Smlouva s peklem

Jako důkaz našich nejvřelejších díků obdržíte oficiální digitální smlouvu s peklem. Stačí podepsat vlastní krví.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Smlouva s peklem a něco navíc

K Vaší pekelné smlouvě obdržíte zároveň odkaz ke stažení speciální verze filmu Z pekla do pekla, která bude obsahovat naše krátké poděkování.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Čertovský balíček

Čertovský digitální balíček obsahuje soundtrack k filmu, smlouvu s peklem a digitální kopii filmu Z pekla do pekla.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Plakát přímo z pekla

Nejen, že samozřejmě získáte náš filmový plakát, ale zároveň se Vaše jméno objeví v titulcích filmu, a navíc obdržíte i Čertovský balíček!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 420Čertíkův korbel

Získáte hrníček s motivem z našeho filmu Z pekla do pekla. Součástí tohoto balíčku je nejen Vaše jméno zmíněné v titulcích, ale zároveň Čertovský balíček.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Zvuky pekel

Jako odměnu Vám pošleme soundtrack filmu Z pekla do pekla na CD, zmíníme Vaše jméno v titulcích, a navíc přihodíme i Čertovský balíček.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Tričko s Luciferem

Oděv vhodný do každé společnosti! Navíc Vaše jméno ukážeme v titulcích a k tomu všemu přidáme i Čertovský balíček.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Čerti až do domu

Speciální odměna pro milovníky fyzických médií – dostanete náš film na DVD! Navíc zmíníme Vaše jméno v titulcích a pošleme Vám pro radost i náš Čertovský balíček.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Lístek na premiéru

Pro ty, kteří chtějí užít náš film na velkém plátně, tu máme lupeny na premiéru. Premiéra se bude konat v Českých Budějovicích, v Českém Krumlově a v Praze. Součástí této odměny je Čertovský balíček a Vaše jméno zmíněné v titulcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Podepsaný scénář

Získáte originální scénář podepsaný všemi hlavními členy štábu. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno zmíněné v titulcích.

Number of available rewards: 47/50

Reward unavailable

CZK 900Pekelný komparz

Užijte si s námi všechny slasti a strasti natáčení, zatímco budete stát půl dne na sluníčku a předstírat, že jste strom nebo že jste strom, co zrovna náhodou jde kolem. PS: Peklo bohužel nedělá rozvoz, na natáčení se tedy budete muset dopravit sami. Součástí této odměny je Čertovský balíček a Vaše jméno zmíněné v titulcích.

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 999Jsem bohatý a nechci nic

My sice víme, že nic nechcete, ale přesto dostanete Čertovský balíček a jméno do titulků.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,400Svatá trojice

Vybíraví lidé si mohou vybrat tři odměny z naší nabídky. Tu tvoří DVD s filmem, CD se soundtrackem, tričko, plakát a hrnek. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno zmíněné v titulcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,450Čertovská mikča

V zimě hřeje, v létě o trochu víc. Pořiďte si mikinu s pekelným motivem. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno zmíněné v titulcích.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Ďábelské kousnutí

Vyrobíme Vám na míru čertovské tesáky, vhodné na strašení tchyně nebo Vašeho zubaře. Neužívejte místo zubní protézy, nedoporučuje 11 z 10 hříšných důchodců. Pro dosažení pekelné přesnosti Vám budeme muset sejmout otisky zubů, odměna tedy obsahuje i prohlídku dílny našich zubních víl v Českých Budějovicích, kam se budete muset sami dopravit. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno většího formátu v titulcích.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 2,500Prohlídka pravého pekla

Dojeďte se za námi podívat a my Vám dovolíme nahlédnout do naší filmařské a audio laboratoře v Českých Budějovicích. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno většího formátu v titulcích.

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 5,000Čardáš s paní Pekelníkovou

Soukromá lekce tance s naší nejskvělejší produkční. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno velkého formátu v titulcích.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 6,000Pohádkové karaoke

Nahrajte si u nás vlastní cover verzi ústřední písně z filmu. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno většího formátu v titulcích.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 7,000Peklo s princeznou Zlatovláskou

Zažijte skutečné peklo s princeznou! Peklo – trénink šermu, princezna Zlatovláska – náš blonďatý choreograf Marek Kubát. Pocení v ceně. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno většího formátu v titulcích.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,000Na koberečku u Vládce pekel

Nechte se brutálně zčajovat naším režisérem. Součástí této odměny je i Čertovský balíček a Vaše jméno většího formátu v titulcích.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 25,000Čert III. kategorie

Mecenáš: Možnost uvedení zmínění a loga v titulcích.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 50,000Čert II. kategorie

Sponzor: Možnost uvedení zmínění a loga v titulcích. Možnost uvedení loga na plakátech a reklamních prospektech.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 100,000Čert I. kategorie – nejvyšší čert

Generální sponzor: Možnost uvedení zmínění a loga v titulcích. Možnost uvedení loga na plakátech a reklamních prospektech. Možnost uvedení loga na začátku filmu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 666,666Odpustek pro zkorumpované politiky

Máte už po letech braní úplatků a tunelování státního rozpočtu černé svědomí? Pokud ano, tak nám neváhejte přispět drobným finančním obnosem. Zn. Odpuštění stoprocentně zaručeno!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable