woodslack_footer.jpg

WoodSlack Fest Ostatní

Podpořte nezávislý festival, který si šlape svojí cestou. Přijďte se pobavit, za hudbou, sportem nebo relaxovat. A nezapomeňte nás podpořit! :)

Děkujeme :)
7/21/2017

Děkujeme :)

Je to skoro dva měsíce co jsme zrealizovali multižánrový, sportovní festival WoodSlack Festival 2017. A to díky Vám :)...

Chtěla bych za celou crew of WoodSlack poděkovat všem, kteří nám pomáhali festival realizovat. Byl to třetí ročník a byl pro nás zlomový. Věděli jsme, že pokud se letošní rok nenaplní, tak jak jsme chtěli, je tu možnost, že to bude poslední ročník. Vsadili jsme na všechny karty co jsme v rukávu měly a jedna z nich byla i podpora projektu Startovac.cz. Ukázalo se, že to byla výborná volba. Nejenom, že jste nás nakopli pozitivní energií ve chvílích, kdy my si trhali vlasy a kousali nehty, ale taky jste díky svým příspěvkům docílili toho, že jsme mohli rozdávat radost dál. Bez peněz vybraných zde na startovači, bychom nikdy nemohli docílit tak kvalitního zázemí po celou dobou festivalu pro více než 2.500 lidí.

Festival se povedl, počasí vyšlo, jídlo bylo báječné, kapely hrály na výbornou... Po dvou měsících jde dnes ven video, které má na svědomí Philip Bitnar, jemuž patří velký dík. Vy se můžete v klidu usadit, vychutnat si atmosféru našeho festivalu a od srdce cítit, že jste podpořili dobrou věc.

Děkujeme a jsme rádi, že jste s námi.

Budeme se těšit (zase třeba) příští rok, tady nebo na festivale :)

Nikol 

3/13/2017

Finišujeme

Jdeme do finále.... :-)!!!

Tak lidi :), 

dneska ráno jsem se probudila a startovač hlásil částku 17.300,-... Částka to je nemalá a my si jí VÁŽÍME!! :-) Během dne, jste se mi začali ozývat a podporovat a mě v tu chvíli veškerý splín přešel a poslední vlna energie mě zvedla ze židle. Přidali jsme pro Vás ještě odměnu v podobě trička, protože jste ji chtěli a my se rozhodli Vám udělat radost. Zbývá 20 hodin do konce a já věřím, že se celková částka vybere... :) 

 

Děkujeme Vám za projevenou podporu, za sdílení, za korunky i morální podporu. Tento rok je pro nás v mnoha ohledech prvotina a díky Vám, máme chuť to zase pořádně rozjet a dotáhnout do konce i věci, které jsme zatím měli jen v hlavě... 

Teď momentálně, když píši tenhle příspěvek je vybráno 20. 100 Kč a mě nezbývá než smeknout pomyslný klobouk a zatleskat Vám... :)

Sledujte naše facebookové stránky a brzy dorazí více informací.. :-) 

Crew of WoodSlack 

2/20/2017

Sladká polovina

Ufff, něco za námi a kus cesty před námi :).

Jsme tak nějak v půlce, ať se to týká času nebo peněz. Jsme velmi vděční za dosavadní podporu všech lidí kolem projektu. Momentálně však přichází část nejdůležitější a tou je, to trošku našlapat a dotáhnout naši cílovou částku do konce. 

Všem, kteří přispěli moc děkujeme a vážíme si podpory a důvěry v nás vloženou.  

Pojďte teď s námi znovu do toho a dejte vědět známým, rodině o našem projektu zde na startovaci, sdílejte nás, podpořte nás :).

 

ReachedCZK 38,600(154%)

154%
CZK 25,000requested
45contributors
Contribute

project authorWolfka

Rewards

CZK 100Až to vymyslíme :)

Poděkování na našich facebookových stránkách a neskutečně hřejivý pocit z podpoření našeho festivalu :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Slackline pásek

Dobrý pocit a pásek k tomu :)... Originální pásek do kalhot, vyrobený ze slacklinových popruhů. Poděkování na našich facebookových stránkách a ještě jednou dobrý pocit k tomu.. :) [URL="http://www.imagehosting.cz/?v=10opasek.jpg"]Slackline pásek[/URL]

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 800Krása přichází s našimi tričky

Originální tričko s logem festivalu. A samozřejmě poděkování na facebookých stránkách našeho festivalu :). [URL="http://www.imagehosting.cz/?v=trikonahle.jpg"]tričko s logem festivalu[/URL]

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 800Krása přichází s našimi tričky

Originální tričko s logem festivalu. A samozřejmě poděkování na facebookých stránkách našeho festivalu :). [URL="http://www.imagehosting.cz/?v=trikonahle.jpg"]tričko s logem festivalu[/URL]

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 1,200Buďte součástí festivalu

Originální tričko s potiskem festivalu, poděkování na facebookých stránkách :), plakát, slackline pásek do kalhot a navrch přihazujeme pásku na ruku, díky které se Vám dostane během WoodSlacku pár milých slev na alko i nealko nápoje a občerstvení v našich stáncích. Materiální věci doručíme poštou nejdéle týden před začátkem festivalu. Pásku na ruku dostanete pouze osobním odběrem na WoodSlacku Festivalu 2017.

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 4/8

Reward unavailable

CZK 1,500Poznej slackline

Za podporu WoodSlacku Vaší patnáctistovkou, nabízíme, kromě dobrého pocitu, soukromou lekci slackline, kterou Vás provedou Lukáš Černý a Michal Pírek. Mistři České republiky v Trickline cup a profíci ve svém oboru. Nalezněte nejen svůj vnitřní balanc pod vedením kluků (česká top trickline scéna). První kroky, statické nebo dynamické triky za podpory těch nejpovolanějších. https://www.youtube.com/watch?v=IEd2LsYgmls Odměnu je možné vybrat v průběhu festivalu WoodSlack Fest 2017 nebo po předchozí domluvě.

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 2,000Poznej slackline II

Za podporu částkou né tak docela malou, nabízíme, kromě dobrého pocitu možnost, vyzkoušet si posadit se/postavit se na highline. Za dozoru zkušených higlinerů budete mít možnost tenhle jedinečný zážitek pocítit na vlatní kůži. Vy, Vaše odvaha a kuráž na dvacet dva metrů dlouhé a deset metrů vysoké highline. Sedák, odsedka a ostatní potřebné vybavení Vám samozřejmě zdarma zapůjčíme. Odměnu je možné vybrat v průběhu festivalu WoodSlack Fest 2017 nebo po předchozí domluvě.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable