16-9_2.png

Vzpomínky mistrů Knihy

Podpořte vydání knihy Vzpomínky mistrů. Na nejúspěšnější období v novodobé historii fotbalové Slavie Praha budou vzpomínat hráči tehdejšího kádru.

Vzpomínky mistrů

ReachedCZK 72,400(132%)

132%
CZK 55,000requested
79contributors
ContributeRewards

PODPOŘTE VYDÁNÍ KNIHY O SLAVII PRAHA

Autorské duo Ondřej Zlámal a Václav Hanzlík vám na konci roku 2014 přineslo vzpomínkovou knihu SPLNĚNÝ SLÁVISTICKÝ SEN. Na nejslavnější období novodobé historie klubu v ní vzpomínal právě někdejší tiskový mluvčí Slavie Praha Ondřej Zlámal.

V připravovaném titulu VZPOMÍNKY MISTRŮ však autoři hodlají vyzpovídat samotné hráče, kteří se o tohle nezapomenutelné období zasloužili přímo na hřišti. O unikátní vzpomínky se tak se čtenáři knihy podělí Martin Vaniak, Zdeněk Šenkeřík, David Hubáček, Mickael Tavares, David Kalivoda, Petr Janda a další.

_660px.png

Podpořte prosím vydání knihy zakoupením některého z nachystaných dárků a staňte se součástí VZPOMÍNEK MISTRŮ! Získat můžete například exkluzivní vzpomínkové kartičky, jejichž autorem je známý karikaturista Milan Kounovský. Ten během své kariéry nakreslil řadu karikatur slávistických hráčů i událostí týkajících se červenobílého klubu a právě výběr z jeho tvorby se objeví na sadě 15 kusů kartiček formátu 65x100 mm (běžné hrací karty), které můžete získat EXKLUZIVNĚ právě jen během naší kampaně!

karticky_2.png

Z prostředků, které nám poskytnete hodláme financovat především sazbu i samotný tisk. Chceme, aby kniha byla dobře řemeslně zpracovaná a vytištěná na kvalitním křídovém papíru. Zkrátka, aby se vám čtenářům líbila a mohla ve vaší knihovničce zastávat čestné místo. Podobně jako u Splněného slávistického snu počítáme s formátem A5.

Podle toho, kolik se nám podaří nashromáždit prostředků, vydáme buďto 1 000, nebo 2 000 kusů. Podívejte se na naše milníky. 

660px_alt.png

Jak funguje crowdfunding? Podívejte se na video, které jsme pro vás natočili a pamatujte, že nemusíte mít strach. Pokud se nám potřebnou částku nepodaří nastřádat, o své peníze nepřijdete - vrátí se Vám!

Děkujeme za vaší podporu.

ReachedCZK 72,400(132%)

132%
CZK 55,000requested
79contributors
Contribute

project authorVzpomínky mistrů

Rewards

CZK 400Kniha

Pošleme Vám knihu. Částka je včetně poštovného a balného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kniha s podpisy autorů

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka. Částka je včetně poštovného a balného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kniha podepsaná od autorů a Martina Vaniaka

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a svůj podpis připojí také slávistická legenda Martin Vaniak. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 34/50

Reward unavailable

CZK 800Podepsaná kniha a balíček vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak a navíc obdržíte také 1 balíček originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 1,4002 podepsané knihy+2 balíčky vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a navíc obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 3,000Jste součástí VZPOMÍNEK MISTRŮ!

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak, obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 5,000Získejte karikaturu svého oblíbence!

Pošleme Vám 4 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, připojíme 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů, Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy a navíc dostanete zarámovaný obraz se zvětšenou karikaturou Vašeho oblíbeného hráče - výběr ze sady 15 kusů je na Vás. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 20,000Pozvánka na křest knihy

Pozveme Vás na křest knihy! Krom toho dostanete 6 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 4 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 30,000Staňte se kmotrem VZPOMÍNEK MISTRŮ

Za tuhle cifru se na křestu knihy můžete zhostit role jejího kmotra! Krom toho Vám ale pošleme také 10 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 6 balíčků originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable