16-9_2.png

Vzpomínky mistrů Knihy

Podpořte vydání knihy Vzpomínky mistrů. Na nejúspěšnější období v novodobé historii fotbalové Slavie Praha budou vzpomínat hráči tehdejšího kádru.

VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou. DĚKUJEME!
10/19/2015

VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou. DĚKUJEME!

Díky 79 slávistům-startérům se nakonec podařilo nashromáždit cílovou částku a VZPOMÍNKY MISTRŮ skutečně vyjdou!

Za podporu moc děkujeme a hluboce si jí vážíme. Bez vašeho přispění by kniha nevznikla a to by určitě byla škoda. Nastřádali jsme famózních 72 400 Kč, což je 132 % cílové částky. DĚKUJEME VÁM!

Oproti původnímu plánu sice kniha vyjde “až” v listopadu 2015, ale věříme, že tuhle drobnost nám prominete. Jakmile dorazí peníze ze Startovače, začneme řešit také doručení vašich odměn. Sledujte tedy náš web i facebookový profil, kde se včas dozvíte všechny potřebné detaily.

Ať žije věčná Slavia!

Kampaň jde do finále!
10/9/2015

Kampaň jde do finále!

Už zbývá jen pár posledních dnů naší kampaně na Startovači. Cílová částka je ale stále v nedohlednu.

Proto mobilizujte slávisty ve svém okolí a řekněte jim o možnosti podílet se na vydání knihy VZPOMÍNKY MISTRŮ. Věříme, že nakonec se nám podaří vybrat cílovou částku a sešívaní fanoušci tak budou mít krásný dárek. Třeba pod vánoční stromeček :-)

 

DĚKUJEME!

VZPOMÍNKY MISTRŮ před derby
9/24/2015

VZPOMÍNKY MISTRŮ před derby

Před nedělním derby se chystá bohatý doprovodný program, který proběhne ve fanzóně před OC Tesco Eden. Svojí prezentaci tam bude mít také připravovaná kniha VZPOMÍNKY MISTRŮ!

Proto neváhejte a přijďte na kus řeči. Prozradíme vám, kdo všechno v knize na mistrovské časy zavzpomínal a možná přidáme i pár (nezveřejnitelných ;-) ) zábavných historek. Prozradíme také v jaké fázi se kniha nachází a co dalšího si pro vás chystáme.

Budete mít také možnost zakoupit si knihu Splněný slávistický sen (cena 250 Kč).

Hledejte nás u stánku Slávistických novin. Budeme se na vás těšit :-)

Stáhněte si fotografii z obálky VZPOMÍNEK MISTRŮ na pozadí svého počítače nebo mobilního telefonu!
9/22/2015

Stáhněte si fotografii z obálky VZPOMÍNEK MISTRŮ na pozadí svého počítače nebo mobilního telefonu!

Pouze zde na Startovači si můžete ZDARMA stáhnout nádhernou fotografii Michala Šuly z mistrovských slávistických oslav ročníku 2008/2009!

Michal Šula - autor fotografie, která se objeví na obálce knihy, nám poskytl rozhovor (čtěte pouze na www.vzpominkymistru.cz) a také samotnou fotografii. Tu si teď můžete stáhnout coby pozadí do vašeho počítače nebo mobilního telefonu!


DESKTOP verze
800x600 | 1024x768 | 1280x720 | 1280x800 | 1280x960 | 1280x1024 | 1440x900 | 1600x1200 | 1680x1050 | 1920x1080 | 1920x1200 | 2560x1440

MOBILNÍ verze
480x800 | 1196x740 | 1392x744 | 1608x852 | 2662x2662

FACEBOOK úvodní fotka
851x315

FOTOGRAFIE V PLNÉM ROZLIŠENÍ
3309x2336


* Vyberte si, které rozlišení je pro váš počítač nebo mobilní telefon nejvhodnější. Fotografie se otevře v novém okně, kde na ni klikněte pravým myšítkem a zvolte "Uložit obrázek jako..." :-)

Vzpomínky mistrů nabídnou exkluzivní rozhovor s Karlem Jarolímem!
9/18/2015

Vzpomínky mistrů nabídnou exkluzivní rozhovor s Karlem Jarolímem!

Připravovaná kniha VZPOMÍNKY MISTRŮ nabídne svým čtenářům mimo jiné také původní rozhovor s trenérem tehdejšího týmu Karlem Jarolímem.

Lodivod, který dovedl Slavii ke dvěma mistrovským titulům i účasti v prestižní Lize mistrů odpovídal na otázky Ondřeje Zlámala. Těšit se můžete třeba na to, jak vzpomíná na samotný začátek ročníku 2007/2008 nebo na poslední ligový zápas sezóny proti Jablonci, kdy se rozhodlo o titulu pro sešívané.

Původní rozhovor bude exkluzivní součástí pouze VZPOMÍNEK MISTRŮ a nikde jinde si ho nepřečtete! Věříme, že i tenhle fakt přispěje k tomu, aby se nám podařilo vybrat dostatek prostředků a kniha skutečně vyšla.

Svým dílem můžete přispět i Vy! Stačí si vybrat některý z dárků a tím přispět k vydání VZPOMÍNEK MISTRŮ.

DĚKUJEME všem startérům, kteří už přispěli i těm, kteří se na to teprve chystají :-)

Prohlédněte si unikátní fotogalerie z archivu Ondřeje Zlámala
9/16/2015

Prohlédněte si unikátní fotogalerie z archivu Ondřeje Zlámala

Pro ty, kdo VZPOMÍNKY MISTRŮ sledují už od srpna, kdy jsme spustili webovou prezentaci knihy na www.vzpominkymistru.cz, to vlastně žádná novinka nebude. Ale pro naše milé startéry - první členy posádky slávistické rakety, to nejspíš novum bude.

Na facebookovém profilu knihy pravidelně nepravidelně zveřejňujeme dosud nezveřejněné fotogalerie z archivu Ondřeje Zlámala. Bývalý tiskový mluvčí červenobílého klubu má v šuplíčku dostatek zajímavého materiálu, takže neváhejte a knížku si lajkněte. Jedině tak vám neunikne žádný exkluzivní obsah, který budeme servírovat.

Zjistíte třeba, jak to vypadá v zákulisí online rozhovorů, kdo inklinuje k hudebním nástrojům atd. Všechna alba si můžete prohlédnout zde a další budou přibývat. Ty nejlepší fotky si ale schováváme až do samotné knihy, takže pokud jste ještě nepřispěli na její vydání, budeme rádi, když nás podpoříte.

DĚKUJEME! :-)

ReachedCZK 72,400(132%)

132%
CZK 55,000requested
79contributors
Contribute

project authorVzpomínky mistrů

Rewards

CZK 400Kniha

Pošleme Vám knihu. Částka je včetně poštovného a balného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kniha s podpisy autorů

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka. Částka je včetně poštovného a balného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kniha podepsaná od autorů a Martina Vaniaka

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a svůj podpis připojí také slávistická legenda Martin Vaniak. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 34/50

Reward unavailable

CZK 800Podepsaná kniha a balíček vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám knihu podepsanou od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak a navíc obdržíte také 1 balíček originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 1,4002 podepsané knihy+2 balíčky vzpomínkových kartiček

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala i Václava Hanzlíka a navíc obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 3,000Jste součástí VZPOMÍNEK MISTRŮ!

Pošleme Vám 2 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, svůj podpis připojí i slávistická legenda Martin Vaniak, obdržíte také 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 5,000Získejte karikaturu svého oblíbence!

Pošleme Vám 4 knihy podepsané od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, připojíme 2 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů, Vaše jméno uvedeme v poděkování uvnitř knihy a navíc dostanete zarámovaný obraz se zvětšenou karikaturou Vašeho oblíbeného hráče - výběr ze sady 15 kusů je na Vás. Částka je včetně poštovného a balného.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 20,000Pozvánka na křest knihy

Pozveme Vás na křest knihy! Krom toho dostanete 6 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 4 balíčky originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 30,000Staňte se kmotrem VZPOMÍNEK MISTRŮ

Za tuhle cifru se na křestu knihy můžete zhostit role jejího kmotra! Krom toho Vám ale pošleme také 10 knih podepsaných od autorů Ondřeje Zlámala a Václava Hanzlíka, 6 balíčků originálních vzpomínkových kartiček s karikaturami hráčů a Vaše jméno uvedeme ve speciálním poděkování uvnitř knihy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable