vyvrhel-bg-startovac.jpg

Autobiografie Samira Hausera a minialbum Vanessy

7/22/2024

Hotovo!

Dík všem za vzrušující zážitek, je to tady! Dokázali jsme to! Kampaň skončila a vybralo se neuvěřitelnejch 622 347 Kč. To je rekord.

Víc než na best of Vanessy "Meisterstücke" a mnohem víc než na Mortal Cabinet. Je skvělý vidět, kolik lidí mi věří a kolik lidí je zvědavejch na paměti stárnoucího seladona, kterej nešel pro fet nikdy daleko. Věřím, že si to užijete.

A to se týká i novýho merche Vanessy a novýho EP "Škleb". Chci vás informovat, že odměny začnu připravovat v srpnu a během podzimu vám je začnu rozesílat. A jak jsem říkal v úvodním videu kampaně, budete mít k Vánocům ty nejlepší dárky ever.

Díky! Samir

7/20/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Láska na kolečkách”

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Láska na kolečkách".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Můj život byl jeden čas koncert za koncertem, město za městem, a kufr, kterej jsem vláčel všude s sebou, se stal mým nejvěrnějším společníkem. Nebyl to obyčejnej kufr. Měl svý vlastní kouzlo, eleganci, kterou jsem nikdy předtím neviděl. Jeho povrch byl jemnej na dotek, a zapínání, který ho zdobilo, mu dodávalo jistou vznešenost. Každej večer jsem se vracel do hotelovýho pokoje, unavenej z vystoupení, a kufr stál vždycky věrně vedle postele. Vyprávěl jsem mu o svejch pocitech a o tom, co se stalo při koncertě. Jednou, po zvlášť vydařeným koncertu v Brně, jsem se vrátil do svýho pokoje pozdě v noci. Seděl jsem na posteli a díval se na svůj kufr, kterej stál vyzývavě u mejch nohou.
Bylo to zvláštní, ale měl jsem pocit, jako by mi rozuměl. Jako by mě chápal více než kdokoliv jinej. Cejtil jsem se s ním propojenej, jakoby byl víc než jen věc. Ten večer jsem se opil a usnul vedle něj. Když jsem se ráno probudil, byl jsem překvapenej. Ležel jsem vedle kufru, kterej byl otevřenej a celej pomuchlanej. Když jsem si ho podrobně prohlíd, bylo jasný, co se mezi náma v noci stalo.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. POSLEDNÍ DEN... V NEDĚLI KONEC. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!

VANESSA REMIX CONTEST: Nejlepší remixy songu Meth Head
7/20/2024

VANESSA REMIX CONTEST: Nejlepší remixy songu Meth Head

Ahoj, je tady čas na vyhlášení remix contestu a představení nejlepších remixů songu Meth Head.

Všechny remixy nás bavily a některý nás hodně příjemně překvapily. Tady je pět vítězů a dík za skvělou práci!

1. Vanessa - Meth Head BST Remix

BST  - Vítěz, kterej nás nadchnul brutální a zvukově dokonalou kompozicí. S jeho prací se setkáte i na novým EP.

2. Vanessa - Meth Head Frenzy RMX

Frenzy – Parádní remix včetně obrazovýho doprovodu. 

3. Vanessa - Meth Head mulpHia / Stormfront Remix

Mulphia – Klasik žánru a dva kulervoucí remixy. 

4. Vanessa - Meth Head Mikulas Remix

Mikulas – Skvělá atmosféra. Zajímá nás, kdo to je.

5. Vanessa - Meth Head Deflect RMX

Deflect   - Taky skvělý, moderní, zvukově téměř dokonalý.

Remix contest proběhl jako součást kampaně VYVRHEL. Máš poslední možnost objednat si Samirovu autobiografii VYVRHEL, novým EP Vanessy ŠKLEB a unikátní merch, kterej se nebude nikdy opakovat:

V NEDĚLI KONEC!

https://bit.ly/VYVRHEL_STARTOVAC

7/20/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Drogy, drogy, drogy!”

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Drogy, drogy, drogy!".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Moje svoboda vždycky zahrnovala i braní drog. Nikdy jsem nebral víc drog než ostatní, byl jsem vždycky spíš víkendovej kalič, ale paradoxně o to víc se o tom mluvilo – a ne že bych to nepodporoval. Lidi chodili na moje koncerty, aby se ubezpečili, že oni sami na tom ještě nejsou tak špatně – sloužil jsme jim jakotakovej lakmusovej papírek jejich vlastních závislostí.
S nálepkou smažka jsem se srovnal, vlastně mi kolikrát imponovala. Ale jak řek John Lennon: „Drogy sice otevíraj okna, ale zavíraj dveře.“ A já? Já jsem se snažil ty dveře několikrát rozkopnout, ale bez úspěchu. Často se zdá, že ať udělám cokoliv, ty dveře se zavřou moc rychle, než stihnu prozkoumat, co je za nima.
Ale čert to vem, vlastně mě baví i to.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. POSLEDNÍ DEN... V NEDĚLI KONEC. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Jak nenatočit v Česku film”
7/19/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Jak nenatočit v Česku film”

Ahoj, v další ukázce z knihy VYVRHEL se dočteš o tom, jak jsme nenatočili film “Prokopat se ven”.

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete, v neděli končíme.

Samir

Všichni byli vyděšený, ale nakonec se chytil Čestmír Kopecký. Ten se pro projekt nadchnul a začal shánět prachy. Nejdřív jsme požádali o grant od státního fondu kinematografie a dostali pár set tisíc na přípravu. Udělali jsme malej casting, vybrali pár herců a natočili teaser, kterej jsme chtěli použít při žádosti o velkej grant na výrobu filmu. Jenže když žádáte o grant, scénář putuje k tzv. nezávislejm hodnotitelům. To jsou většinou starý, nekompetentní lidi, co se nuděj v důchodu a rádi by do něčeho žvanili. Tak se scénář dostal k několika babičkám – jedna z nich byla třeba bejvalá dabingová režisérka Olga Walló (ročník '48). Babičky byly zděšený a psaly do posudku, že je to naprosto zvrácený a nemá to morální poselství. Prostě ten bolševickej přístup, co tady přetrvává – odsoudit kapitalistickou společnost, feťáky, nebo prostě někoho, kdo je zrovna na černý listině. Jedna stará drbna se dokonce ptala, kde na ty drogy lidi ve scénáři berou.


Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. POSLEDNÍCH DNY... V NEDĚLI KONEC. Díky!

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jak se dostal na Flashback cover od Legendary Pink Dots?
7/19/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jak se dostal na Flashback cover od Legendary Pink Dots?

Jak už jsem se někde zmínil, já i Rodný jsme v tý době poslouchali úplně jinou hudbu než elektroniku.

Moc jsme o ní nevěděli. Naštěstí jsme měli manažera Karla Hrona, kterej nás s celou scénou seznamoval. Jednou přines album od Legendary Pink Dots „The Maria Dimension“ a to se stalo na dlouhou dobu kulisou našich tripovejch večírků. 

Na jednom z tripů Rodnýho osvítilo a řek, že od nich musíme něco předělat. Zrovna hrál song "A Space Between". Karel Hron se spojil s Edwardem Ka-Spelem a dostal od něj pro cover jejich songu požehnání. 

Takhle vypadala Ka-Spelova odpověď potom, co naši verzi "A Space Between" uslyšel.


Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, EP Vanessy “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. UŽ TUTO NEDĚLI KONEC! Objednávej

Díky, Samir

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jak vzniknul text „Zrcadla“
7/18/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jak vzniknul text „Zrcadla“

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. Osmý díl seriálu.

Během svejch nejdivočejších jízd na všem možným jsem měl různý halucinace a stíhy. Pamatuji si například, že v období desky „Flashback“ jsem byl přesvědčenej, že jsem mentálně postiženej a ostatní mi to ze slušnosti nechtěj říct. Často jsem stál před zrcadlem s fotkou různejch mentálů a hledal drobný rozdíly. Zkoumal jsem tvar hlavy, šířku pysků a podobně. Na jednu halucinaci si ale pamatuji dodneška, a to, když jsem pronásledoval sám sebe.

Začalo to na Palmovce v tramvaji – nejdřív se začal chovat divně můj odraz v okně, různě na mě pomrkával a významně se šklebil. Několikrát mi dokonce vyhrožoval tím, že si přejížděl prstem po krku. Potom mě pronásledoval i po ulici, vždycky když jsem se otočil, tak jsem ho viděl mizet v davu. Ráno, když jsem se probudil, jsem si oddechnul, že to byl jen sen, ale potom se v koupelně objevil v zrcadle zase. Bylo to docela intenzivní a díky tomu vznikl text „Zrcadla“ z desky „Ave Agony“. Byl jsem tehdy dost vyděšenej, že to je Doppelgänger, protože potkat svýho ďábelskýho dvojníka je považovaný za zlý znamení.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. UŽ TUTO NEDĚLI KONEC! Objednávej

Díky, Samir


Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Mrtvý projekty”
7/18/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Mrtvý projekty”

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Mrtvý projekty".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Dětská televize Pum Pum TV se měla skládat z několika seriálů, z nichž každej měl mít jinou výtvarnou formu. „Kamarádi na díře“ byl seriál o plyšovejch medvědech, který ztratili práci dětskejch bavičů a museli kouřit čůráky na díře (Glory hole). Byl to dojemnej příběh o přátelství dvou vyděděnců.
„Tajemství dámského koše“ byl loutkovej seriál o bytostech, který žijou v dámskejch koších na toaletách. Bydlej tam spolu použitý vložky, tampóny (to jsou děti vložek), použitý těhotenský testy, pomrdkovaný ubrousky, opuštěný embrya...no prostě všechno co ženský vyhazujou do koše.
„Češi v kalifátu“ byl dobrodružnej seriál, ve kterým muslimové ovládli Evropu a zavedli v Česku Islám. Češi začali hromadně kolaborovat, studovat korán a vyznávat islámský právo.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. POSLEDNÍCH PÁR DNÍ... V NEDĚLI KONEC. Díky!


7/17/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Ayahuasca”

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Ayahuasca".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Šaman začal nalejvat lektvar do panáků a okamžitě se u něj vytvořila fronta. Kopnul jsem do sebe štamprle a čekal, co se stane. Nic se nedělo. Požádal jsem teda o další příděl. Zase nic. Přišel jsem si nalejt potřetí a šaman mi neochotně načepoval další rundu. Pořád nic. Zavolal jsem teda na šamana, jestli mi nalije ještě. Ozvalo se nasraně: „No.“
Ok, lehnul jsem si na karimatku a čekal, co se bude dít. Všichni okolo mě začali zvracet a v místnosti zavládnul smrad, kterej se dal krájet. Šaman vyslal svýho pomocníka s kadidlem a ten začal vykuřovat místnost. Najednou jsem cejtil, že se něco děje. Začaly halucinace. Během pár minut se mi šaman proměnil v obrovskou stonožku a já byl spokojenej. Užíval jsem si mejdan, když jsem najednou zaslech podezřelé zvuky. Byl to mužskej hlas, kterej říkal: „Obkličte budovu a nenechte nikoho utéct!“
Začal jsem bejt lehce nervózní a pozoroval ostatní, jestli to slyšej taky. Bohužel bylo vidět, že jsou taky vystíhovaný. Mužskej hlas začal řvát: „Nenechte žádný svědky!“ To už bylo jasný, že se něco děje. Chlápek vedle mě byl evidentně v prdeli, začal balit karimatku a kýbl a chystal se zdrhnout.
Nakonec se zjistilo, že se šel jeden z účastníků vyprázdnit a nechal si tam telefon, ve kterým se spustilo internetový rádio, kde zrovna pouštěli nějaký drama z války.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. POSLEDNÍCH PÁR DNÍ... Díky!


7/15/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly “Orgie v Biskupcový”

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Orgie v Biskupcový".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Když jsme u toho hrocha, pamatuju si, jak jsme si vzali do parády jednu šílenou prasnici, která slyšela hlasy a z cecků jí stříkalo mlíko, i když nebyla těhotná…ty hlasy na tom byly nejlepší. Týhle chropyni totiž našeptával ňákej démon recepty na vaření. Schýza jako prase. Nemohla kvůli tomu vůbec spát: (démonickej hlas) „Tak teď vezmeš ty voteklá svině dvě vejce, droždí a trochu cukru a všechno to zamícháš…“ 

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Podpoř tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!


Side-project Vanessy. Jak vznikla skladba "Černý myslivec"
7/14/2024

Side-project Vanessy. Jak vznikla skladba "Černý myslivec"

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. V sedmém dílu seriálu se podíváme na skladbu side-projectu Mortal Cabinet, kterej jsme vydali v roce 2015 společně s Řezníkem a Frantou Štormem.

Song "Černej Myslivec" se zrodil na Sicílii, konkrétně v Cefalu, kam jsme se vydali s Františkem Štormem. Naším cílem bylo strávit noc v Crowleyho Černým opatství. Dostali jsme se dovnitř a Štorm mezi Crowleyho fresky přimaloval symbol Mortal Cabinet. 

Tyhle fresky odhalil a zrestauroval v 50. letech režisér Kenneth Anger. Původně s námi měl do Cefalu letět i Řezník, ale jeho tehdejší žena nečekaně potratila den před odletem. "Černýho myslivce" jsme nakonec se Štormem nahráli v karavanu, kde jsme bydleli. Na noc v Černým opatství jsme byli moc pohodlný.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout tento společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. Bez tebe to nepůjde. Objednávej, ať to můžem realizovat. Díky, Samir


7/14/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly "Kabaret Zlatá Kozačka"

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Kabaret Zlatá Kozačka".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Na jedný divadelní soutěži jsme s kolegou Yarem Pružincem uvedli pohádku "Kurvínek a pekelnej kuchař." Kurvínek a kuchař s pentagramem na čepici spolu vařili "Chudáka nadívanýho ještě větším chudákem." Kritika nás nemilosrdně ztrhala a pamatuju si na větu z recenze v Divadelních novinách: "Byli jsme svědky scény, kdy kuchař s židovskou hvězdou na čepici upekl bezdomovce. Tohle se může stát jen v benevolentním Česku."


Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Pomůžeš i tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!

7/11/2024

Kniha VYVRHEL - úryvek z kapitoly "Dva kamarádi na cestě do buzerlandu"

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Dva kamarádi na cestě do buzerlandu".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Prej se omotal elektrickejma svíčkama a před Warholem se rozsvítil. Čekal bych, že bylo zapotřebí víc, ale jistý je, že si ho tam nechali jako kadeřníka. Asi to bylo tím, že pocházel z Medzilaborců, stejně jako Warhol. Po čase mu dovolili fotit a jemu se podařilo blejsknout Jima Morissona a Jacqueline Bisset. Zajímavý bylo, že se jednou rozpovídal, jak to vlastně Andy Warhol dělal. Byl to typickej „volizovač mozků“. Nazval si k sobě nejlepší umělce tý doby, narval do nich drogy a chlast a pak je umělecky podojil: „Salvatore, co si myslíš o tomhle…“ „No já bych tam asi dodělal ještě tohle…“ „No jo, to mě nenapadlo, tak dík…dáš si lajnu?“

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Pomůžeš i tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!


PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jimmy Jones
7/4/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Jimmy Jones

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. Šestý díl seriálu.

Jimmy se potkal s Bohem
S bohem anebo Ďáblem
Guyana žlutá řeka
Sedm set ovcí čeká…

Song Jimmy Jones vzniknul někdy v roce 1993. V tý době ještě nikdo neměl internet, takže sem si informace o takový úžasný události musel hledat jinde. Všechno jsem si odjakživa hledal v textech metalovejch kapel... to byl můj internet. Tam jsem nacházel věci, o který jsem se začal zajímat, a dohledával jsem o nich informace. 

Byl jsem od cca 13 let metalista, měl jsem džísku s našivkama, mařenu, kouřil jsem startky, chodil jsem na Barču a toužil jsem po křivákovi. Toho jsem si přivez až pozdějc z Maďarska – hnusnýho z koženky. Chodil jsem na burzy a kupoval si metalový desky a kazety většinou podle obalů. Takhle jsem objevil Manowar... vím, je to srandovní kapela, ale tehdy mi to tak nepřišlo.

Jdu po tý burze a najednou vidím jejich desku SIGN OF THE HAMMER. Vypadalo to dost náckovsky, byly tam nějaký runy, bylo to celý černý, červený, bílý a vlastně jsem si nejdřív myslel, že to je nacistická vlajka. Tehdy se ten nacismus tak nebral a cokoliv, co nesnášeli komunisti, pro nás bylo vlastně dobrý. 

Navíc s tím pořád koketoval Lemmy, takže mezi metalistama to bylo v pořádku. Ale tak na Depeche Mode taky nechodili samý buzeranti, i když se ta kapela ze všech sil snažila, aby se právě jim v 80. letech zalíbila... takže stejně jako se u fanoušků DM přivíralo očko nad koženou sukní Martina Goreho, u nás metalistů se přivírali oči nad Lemmyho německejma křížema... asi tak nějak.

No teď mi dochází, že ty Manowar byli taky dost homo, ale to mi došlo až pozdějc... ve 14 vám tohle nedojde, dokud nemáte v zadku zaraženej něčí kabanos. Ok... to jsem ale trochu odbočil, takže - koupil jsem tu desku a na ní byl song Guyana (Cult of the Damned), hrozná věc musím říct s odstupem... ale víte co - ve 14 se vám začíná vkus teprve tvořit. 

No, takže jsem z překladu toho textu zjistil, že by mě to téma mohlo zajímat a pak už to šlo samo - šel jsem po tom příběhu a ještě před revolucí jsem s ním mohl oblbovat holky (ne že by zrovna tohle téma na ně zabíralo). 

V textu je ještě jedna věc, která mě dodneska sere - ubral jsem Jimovi počet obětí. Bylo jich víc než 900 a v textu je 700... protože to šlo prostě líp do huby než de-vět-set. Mimochodem ten Jim Jones má něco z Filipa Turka, sice není blonďák, ale něco tam společnýho je.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. Bez tebe to nepůjde. Objednávej, ať to můžem realizovat. Díky, Samir

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Mikronaut
6/30/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Mikronaut

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. Pátý díl seriálu.

Padám zlomený na dno protoplazmy a čas se plazí tvou krví…

Skladba "Mikronaut" má pro mě hořkou příchuť, protože jsme ji vlastně ukradli. Kolem roku 1996 mě kontaktoval týpek, kterej nás fakt zbožňoval a s nadějí nám nabídnul svou písničku, jestli bychom ji mohli dát na naše připravovaný album. Vzal jsem ho k Mirkovi Papežovi, kterej z něj tu skladbu vymámil, a nakonec se pod ní na albu podepsal sám. Já to věděl, on to věděl, všichni jsme to věděli. Faktem je, že ji Mirek zaranžoval; původně to byla písnička zahraná na kytaru s nějakým automatickým bubeníkem.

Ten chlapík se pak smutně několikrát ozval a hledal aspoň nějaký uznání za svou práci, který mu zůstalo odepřený. My ho ignorovali a možná jsme mu i trochu vyhrožovali. Byl jsem v tý době věčně vysmažená sračka a bylo mi to jedno. Ale aspoň text jsem si napsal sám – ten kradenej není.

Někdy v období alba Antidotum jsme se pokusili Mikronauta rekonstruovat znovu s Johnem Fryerem, trochu to pozměnit, ale prokletí už působilo silně a nikoho ten song v nový úpravě nezajímal. Všichni chtěli původní verzi. Takže tak - proto je ta věc úplně jiná než ostatní – je totiž ukradená. Dneska mě to docela sere. Proto Mikronauta nikdy nehrajeme.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. Bez tebe to nepůjde. Objednávej, ať to můžem realizovat. Díky, Samir

6/28/2024

Pražský figurky ze začátku 90. let: Náš muž v Latinský Americe

Některý pražský figurky ze začátku 90. let by neměly zůstat zapomenutý. Tohle je Pavel, náš muž v Latinský Americe. A i o něm se dočtete v knize "Vyvrhel".

Pavel přistál na Kostarice a začal se živit prodejem koksu, většina mu toho ale zůstala v nose, tak zdrhnul do Peru.
První den přišel do baru a barman v tričku s Che Guevarou mu říká: "Tak ty jsi z Čech... a znáš Lenina?" Pavel doufal, že z toho bude drink zadarmo, a nadšeně barmanovi vykládal, jak miluje komunisty. Druhej den si pro něj přišla policie – barman byl policejní udavač. Pavla zavřeli do cely, Pavel se spojil s Amnesty International a nakecal jim, že je politickej vězeň. Ti ho dostali ven.
Chvíli pobyl v Peru a další zastávka byla Panama. Tam sbalil dceru místního mafiána a nakecal jí, že je bohatej gringo z Evropy, vzal si ji a udělal jí dítě. Samozřejmě ho brzy odhalili a Pavel vyprávěl, že její máma byla voodoo čarodějka a že mu v noci se svou dcerou vykousávaly z těla kusy masa. Taky jim prý musel dělat "Gringo bus" a nosit je po městě na zádech... co je na tom pravdy nevím. Bydlel tehdy sám v ohromným loftovým bytě a mafiánská rodina ho asi kvůli dítěti tolerovala. Vypli mu ovšem elektřinu. Tak tam žil sám bez peněz a bez elektriky.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Škleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Pomůžeš i tak, že budeš sdílet kampaň VYVRHEL na Facebooku a v dalších sítích. Díky!

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Den, kdy jsme ztratili koule
6/26/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Den, kdy jsme ztratili koule

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. Čtvrtý díl seriálu.

Den, kdy jsi ztratil ideály
Den, kdy jsi našel předsudky
Den, kdy tě přestaly bavit hádky
Den, kdy jsi zjistil,
že máš spíš kamarádky
a nemáš vtipný hlášky
Den kdy jsme ztratili koule…

 

Možná to říká hodně textařů, nevim, moc jich neznám, ale většinou se mi ty moje texty plněj... může to trvat rok, dva, ale klidně i dvacet let, ale najednou koukám s votevřenou hubou. Každopádně poslední dobou  mám obavy z toho, co ze mě leze. Už na nový EP "Škleb" ze mě vylezlo dost temnejch věcí... asi mám v budoucnu o zábavu postaráno. Co se týká textu "Den, kdy jsme ztratili koule", ten se vyplnil dost děsivě.

Ztráta libida a s tím i větší opovrhování rozmnožováním a existencí, víc volnýho času a hlubší deprese. Zakládal jsem si na tom, jak jsem lehkomyslnej. Ale teď? Cha cha, dejte mi ten provaz! Ukážu vám, jak vypadá nihilismus, vy sračky! Uvědomuju si nesmyslnost bytí čím dál tím víc a neni nic, co by mě rozptýlilo.

Že já ten text kurva dělal – ta hudba stejně stojí za hovno. Ale nevadí, všechno to narvu do týhle knihy a každej, kdo si ji přečte, si to buď hodí, nebo se uchechtá k smrti.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. Bez tebe to nepůjde. Objednávej, ať to můžem realizovat. Díky, Samir


6/26/2024

Autobiografie Samira Hausera: Úryvek z kapitoly Klubový život

Ahoj, pokračujeme v ukázkách z knihy VYVRHEL, přečti si úryvek z kapitoly "Klubový život".

Díky všem, kdo vydání knihy VYVRHEL podporujete!

Samir

Už to ale začalo bejt jednotvárný – v noci jízda, ráno do trafiky pro pornočasopis a celej den honírna. Večer zase sjížděčka a pořád dokola. Spousta mejch kámošů na tom perníku dojela, ale já ne, já pořád honil a jediný, co mě potkalo, byla občasná „bačkora“ – napuchlý péro po masturbačním piko maratónu.
V honění jsem byl mistr. Honil jsem oběma rukama, levou, pravou, napřeskáčku. Honil jsem za chůze, při běhu, ve vaně, ve skříni, honil jsem dobře a honil jsem rád. Honit jsem začal už ve dvanácti a vyrobil jsem si tehdy masturbátor z velkýho plyšovýho medvěda, kterej byl vycpanej slámou. Udělal jsem mu kundu z hadice od vysavače a vystlal ji proužkama syrovejch jater. Mrdal jsem toho medvěda a ten spokojeně bručel. Časem jsem toho chudáka úplně rozmrdal a tak jsem začal mrdat přímo do jater. Ukrad jsem někde játra, udělal do nich díru a bušil do toho, dokud nezbyla jen krvavá sračka. Časem jsem vyměnil játra za holky, a to hlavně díky úspěchu s Vanessou.

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Skleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Pomůžeš i tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Nebo si stáhni obrázek s úryvkem a dej ho na Instagram. Díky!


PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Fízl na speedu
6/23/2024

PŘÍBĚHY SONGŮ VANESSY: Fízl na speedu

Jak vznikaly songy Vanessy a co je inspirovalo. Třetí díl seriálu.

Je to prázdnej bastard, je to sjetej fízl, žádnej kámoš fízl na speedu…

Byl to můj kámoš z dětství, teda pokud se dá věku kolem 16 let říkat dětství. Jeho táta byl estébák, což jsem se dozvěděl až mnohem později, a tenhle kluk šel věrně ve stopách svýho udavačskýho fotra. "Kámoš" se pohyboval celý 90. léta kolem mě, chodil na koncerty Vanessy a brali jsme spolu piko. 

Kdy přesně začal práskat, netuším, ale zajímavý je, jak jsem se to dozvěděl. Skončily 90. léta a já se s dotyčným nějak nepohod...a najednou mě na základě jeho udání sebrali fízlové (obvinil mě, že jsem chtěl znásilnit jeho nezletilou dceru – byl už dost vysmaženej) a vyslýchala mě sympatická ženská...myslím, že to mezi náma i jiskřilo, znala Vanessu, párkrát jsme se nad ní i vyhonil...ne, že bych byl na ty uniformy, ale měla něco do sebe. 

Co je teda zajímavý - mezi policajtama je tahle kapela dodneška podezřele populární. Nechápu. No v každým případě mi jednou mezi řečí řekla, ať si dávám na toho "kámoše" bacha a bylo jasný, jak to myslela. 

Měl jsem z toho tehdy celkem honičku, protože to bylo v dobách, kdy jsme se stýkali s Hells Angels a ten dotyčnej pořád chtěl, ať ho někdy vezmu sebou. Což jsem já debil udělal. Samozřejmě, že se tam hned nějak zaháčkoval a potom co jsem zjistil, že je škodná, musel jsem za tehdejším šéfem Hells Angels a jít s pravdou ven. 

Nic příjemnýho to nebylo, nějak se to vyřešilo a od tý doby jsem je vlastně neviděl. Pár let potom jsme začali dělat na věcech na Ave Agony, a protože to ve mně pořád bylo, vyblil jsem to do tohohle textu.

Tenhle seriál píšu jako bonus pro vás, kdo podporujete naše kampaně. Jen díky vám jsme vydali poslední 3 alba a natočili několik klipů, bez vás by nemoh vzniknout společnej projekt s Frantou Štormem a Řezníkem. Takže! Pokud ještě nemáš objednanou knihu “Vyvrhel”, minialbum “Škleb” nebo novej merch z týhle kampaně, jednej. Bez tebe to nepůjde. Objednávej, ať to můžem realizovat. Díky, Samir

6/22/2024

Pražský figurky ze začátku 90. let: Hubert Pata

Některý pražský figurky ze začátku 90. let by neměly zůstat zapomenutý. Tohle je Hubert Pata. A i o něm se dočtete v knize "Vyvrhel".

Hubert pocházel z nějaký díry v Čechách a chtěl tam s pompou přijet a ukázat jim slavnýho rodáka. Objednal si místní sokolovnu a vylepil ve vesnici plakáty, který avizovali příjezd jejich spasitele Huberta. V sokolovně měli tehdy hrát 2 Unlimited, Technotronic a podobný party.

Jeli jsme s Hubertem v autě a Hubert celou cestu vykládal, co všechno do vesnice koupí, co zařídí a že se nejspíš stane starostou. Tuším, že v autě s námi jel taky Šmucler, což byl velkej Hubertův kamarád. Když jsme dorazili do sokolovny, přivítal nás rozzuřenej lynčovací dav. Vyhnali Huberta z vesnice a já si dodneška pamatuju výkřiky: „Táhni, ty podvodníku, dlužíš mi prachy za fichtla“, nebo „celá vaše rodina skončí v pekle, ty hajzle!“

Ještě nemáš objednanou knihu VYVRHEL? Objednej si ji ještě dnes v týhle kampani na Startovači a přiber si k tomu nový minialbum Vanessy “Škleb” nebo unikátní merch ke knize i k minialbu. Nemáš prachy? Pomůžeš i tak, že budeš kampaň sdílet na Facebooku a v dalších sítích. Díky!


ReachedCZK 629,379(180%)

180%
CZK 350,000requested
513contributors
Contribute

project authorSamir Hauser

Rewards

CZK 300Sada zapalovačů „Vyvrhel“ a „Škleb“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.011.jpeg

Zapalovače s motivy knihy „Vyvrhel“ a minialba Vanessy „Škleb“. Dva a dva kusy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Live album Vanessy v MP3 nebo FLAC

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-live-album.001.jpeg

Profesionální záznam živého koncertu Vanessy ve formátu MP3 (320kbps) nebo FLAC. Tohle dosud nevydaný digitální album nikde jinde neseženeš.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Antimerch: Certifikát

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-final.001.jpeg

Máš Vanessy a Samira plný zuby? Nesnášíš je? Dej to každýmu najevo tímto oficiálním certifikátem zalitým v plastu. V odměnách najdeš i antimerch triko. Objednej si obojí a nebude pochyb, jak to s Vanessou máš. Text Certifikátu: Potvrzujeme, že majitel tohoto certifikátu byl na koncertě Vanessy čistě omylem. Koncert ho navíc nebavil a vlastně ho to celé uráželo. Bylo na něm vidět upřímné rozhořčení a potvrzujeme, že během produkce několikrát plivl na podlahu. Rozhodně už podobnou akci nikdy nenavštíví.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400CD Vanessa „Škleb“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.010.jpeg

Nový minialbum Vanessy „Škleb“ na CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 590Kšiltovka „Vyvrhel“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.007.jpeg

Stylová snapback kšiltovka s motivem knihy „Vyvrhel“.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Triko Vanessa „Škleb“ (unisex)

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.004.jpeg

Triko Vanessy s motivem minialba „Škleb“ ve velikostech S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Dámský triko Vanessa „Škleb“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.003.jpeg

Triko Vanessy s motivem minialba „Škleb“ v dámském střihu ve velikostech S, M, L, XL a XXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Triko „Vyvrhel“ (unisex)

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.006.jpeg

Triko s motivem coveru knihy „Vyvrhel“ ve velikostech S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Dámský triko „Vyvrhel“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.005.jpeg

Triko s motivem coveru knihy „Vyvrhel“ v dámském střihu. Velikost S, M, L, XL a XXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Kniha „Vyvrhel“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.001.jpeg

Kruté střety orientálního křížence s českou realitou. Autobiografie Samira Hausera. V odměnách najdeš také knihu s osobním věnováním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Nenávistný video pro kohokoliv

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.018.jpeg

Nahraju ti video, ve kterým pošlu do hajzlu koho budeš chtít - třeba tvoje plesnivý komoušský rodiče nebo křivýho kámoše.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Rozchodový video

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.019.jpeg

Pošlu do hajzlu tvýho kluka nebo holku a drsně, nebo ohleduplně jim oznámím, že s nima končíš.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Videovýpověď

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.020.jpeg

Oznámím tvýmu šéfovi, že je kokot a že končíš, protože máš na víc. Urazím ho tak, že si to bude pamatovat i na smrtelný posteli.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 666Antimerch: Triko

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-final.002.jpeg

Máš Vanessy a Samira plný zuby? Nesnášíš je? Dej to každýmu najevo antivanessa trikem! V odměnách najdeš i oficiální antivanessa certifikát. Objednej si obojí a nebude pochyb, jak to s Vanessou máš.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 790Kniha s osobním věnováním

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.002.jpeg

Napíšu ti do knihy věnování podle tvýho vlastního přání.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 950Sada VYVRHEL a ŠKLEB

vyvrhel-sady.001.jpeg

Ke knížce dostaneš nový minialbum Vanessy s názvem “ŠKLEB”, který můžeš poslouchat jako hudební kulisu ke čtení.Potvrdit oříznutí

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 950Sada ŠKLEB (unisex triko)

vyvrhel-sady.004.jpeg

Nový minialbum Vanessy a k tomu stylový triko. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 950Sada ŠKLEB (dámský triko)

vyvrhel-sady.005.jpeg

Nový minialbum Vanessy a k tomu stylový triko v dámským střihu. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999NOVINKA: Šňupací čepice VYVRHEL

snupaci-cepice.jpg

Vylepšená čepice VYVRHEL, nyní v luxusní šňupací verzi! Kdo by si nechtěl dát lajnu z kšiltu? Uvnitř čepice je elegantní skrytá kapsička, do které se vejde pytlík s až 5 gramy čehokoliv. Kupte si šňupací čepici a pomozte knize VYVRHEL spatřit světlo tiskárny.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,190Sada VYVRHEL (unisex triko)

vyvrhel-sady.002.jpeg

Samirova autobiografie a k tomu triko v designu knihy. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,190Sada VYVRHEL (dámský triko)

vyvrhel-sady.003.jpeg

Samirova autobiografie a k tomu dámský triko v designu knihy. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,400Mikina Vanessa „Škleb“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.009.jpeg

Mikina s kapucí s motivem Vanessa „Škleb“. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,400Mikina „Vyvrhel“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.008.jpeg

Mikina s kapucí s motivem knihy „Vyvrhel“. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL (napiš do poznámky, jakou chceš velikost).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Brno: 2x VIP vstup na antikřest minialba „Škleb“ + CD

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-final.004.jpeg

Volný vstup pro dva lidi + VIP backstage pass na antikřest minialba „Škleb“ v Brně na Melodce 7.11. 2024. Společné foceni a kalba v backstage. Navíc dostaneš podepsaný CD „Škleb“

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Praha: 2x VIP vstup na antikřest minialba „Škleb“ + CD

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-final.003.jpeg

Volný vstup pro dva lidi + VIP backstage pass na antikřest minialba „Škleb“ v Praze ve Futuru 29.11. 2024. Společné foceni a kalba v backstage. Navíc dostaneš podepsaný CD „Škleb“

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Raritní CD s nevydaným songem Vanessy

Odmeny_VYVRHEL.003.jpeg

CD „Soundczech 03“ se skladbou „Kristus ve vaně“ z roku 2003, která nevyšla na žádném albu Vanessy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Raritní CD s nevydaným songem Vanessy

Odmeny_VYVRHEL.002.jpeg

CD časopisu Rolling Stone z roku 2001 se skladbou „Ztrácím kontakt“, která nevyšla na žádném albu Vanessy.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,390Sada VYVRHEL DELUXE

vyvrhel-sady.006.jpeg

Ultimátní sada pro největší fanoušky. Kniha s věnováním, mikina v designu knihy a kšiltovka s logem VYVRHEL. Uveď do poznámky, jakou chceš velikost mikiny (S, M, L, XL, XXL a XXXL).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Vševědoucí Samir

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.013.jpeg

ODHALTE TAJEMSTVÍ VAŠEHO OSUDU S MISTREM TEMNÝCH UMĚNÍ Předpovědi, které změní váš život 🔮 Pronikněte do skrytých hlubin své budoucnosti. Kdy a jak zemřete? 🔮 Minulé i budoucí životy. Čím jste byli v minulém životě a jaké je vaše poslání? 🔮 Konzultace online 🔮 Diskrétnost zaručena Zkušenosti a přesnost, na které se můžete spolehnout! Věštění pomocí kyvadla a obsidiánového zrcadla. Připravte se na cestu do neznáma!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Davidoffky Terezy Pergnerový z 90. let

davidoffky.001.jpeg

Unikátní artefakt z devadesátek. Origoš zabalený německý Davidoffky z 90. let, který patřily Tereze Pergnerový.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 7,000Spanilá jízda na elektrokolech*

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-kola.003.001.jpeg

Společnej výlet na kole z Prahy do Černošic a zpátky. Zastávky na pivo a kecání o ničem a o všem. * Pokud nemáš elektrokolo, tak si ho někde půjč

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Čtení z knihy a následná debata nejen o klubových postavičkách z 90 let

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac.014.jpeg

Objednej si mě na pokec na vaší domácí party a dozvíš se to všechno. Budu mít trapný kecy, vypiju vám zásoby chlastu, vyšňupu všechen koks a pak vás přede všema pomluvím. Jedinečná záležitost!.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 30,000Depilace tvýho análního otvoru 
od Samirovy matky

Odmeny-depilace.001-2.jpeg

Stačí se před ní ohnout, pořádně vyšpulit a budeš mít konečník jako malé Samirátko.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Pohřbení zaživa

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-final.005.jpeg

Zajímá tě, jaký to je bejt pohřbenej zaživa? Nabízíme ti jedinečnej zážitek s profesionálním dohledem a možností poslechu novýho minialba Vanessy „Škleb“ pod zemí, přímo v rakvi!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200,000Mecenáš knihy „Vyvrhel“

vyvrhel-vyvrhel-samir-hauser-vanessa-startovac-mecenas.001.jpeg

Staň se mecenášem mojí autobiografie a věnuju ti ve svý knížce celou jednu stranu i s tvoji fotkou, kde ti poděkuju. Lidé si tě budou pamatovat jako člověka se zvráceným vkusem. Nasereš hodně zmrdů.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable