radio_1920977c.jpg

Vybavení Rádia Folk Hudba

Pomozte nám vybavit Rádio Folk, abychom zkvalitnili živé přenosy!

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 44,450(117%)

117%
CZK 38,000requested
80contributors
Contribute

project authorRádio Folk

Rewards

CZK 100Jen chci pomoct!

Rádi byste zůstali nenápadní, ale přesto chcete Rádio Folk podpořit? Pak je tato odměna přesně pro vás...

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Jedna hodina písniček na přání

Říkáte si občas, že by vaše rádio mohlo hrát ještě víc písniček, které máte rádi? Využijte této odměny a připravte si svůj vlastní hodinový playlist!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Prohlídka Studia Rádia Folk a divadla Za plotem

Rádi byste pronikli do zákulisí rádia a zjistili, jak funguje? Chtěli byste vidět divadlo Za plotem z druhé strany? To je fajn, tahle odměna je pro vás! Ředitel Rádia Folk Pavel Rada vás provede a odpoví vám na všechny vaše dotazy...

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Přečtu si knihu Mořičvíl od Dennyho Newmana

Denny Newman je spisovatel a taky příležitostný moderátor a přítel Rádia Folk. A napsal pěknou knihu Mořičvíl. A protože nám chtěl pomoct, deset kousků věnoval do téhle kampaně a ještě je vlastnoručně podepsal. Takže pokud máte rádi scifi, anebo víte o někom, komu udělá taková kniha radost těsně po Štědrém dni, neváhejte!

Number of available rewards: 3/10

Reward unavailable

CZK 400Chodím do klubu Kocour

Navštěvujete legendární folkový klub Kocour? Anebo jste o něm slyšeli a rádi byste se tam podívali? Vyberte si tuto odměnu a získáte 2 x 2 vstupenky na libovolný koncert dle vašeho výběru.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 500Hraju na Rádiu Folk!

Jste písničkářky/písničkáři, nebo hrajete v kapele? A máte nahrávky, které v jiných rádiích nemáte možnost pustit? Skvěle! Využijte tuto odměnu a Rádio Folk zařadí vaše písně do playlistu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Chci být na živém přenosu pořadu Muzikantskej bar

Znáte pořad Muzikantskej bar, kde si moderátoři Michal, Pavel a Martin povídají se skvělými muzikanty? A chcete být u toho, když pořad vzniká? A rádi byste hostu položili nějaký dotaz? Vyberte si tuto odměnu a stanete se sami moderátory...

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 700Kurz výroby a degustace Buřtů na černém pivu

Hudebník a zvukař David Alfik Dewetter je dalším spolupracovníkem Rádia Folk. A umí udělat fantastickou pochoutku! Je to nebeská mana... Tak neváhejte a přihlaste se do kurzu...

Number of available rewards: 4/6

Reward unavailable

CZK 800Milostná báseň na přání

Redaktor Rádia Folk, muzikant a textař Mirek Sebera jen pro vás, nebo pro vaše blízské napíše báseň dle vašeho zadání... To by přece mohl být pěkný dárek, ne? Mirek je romantik, ale ani ironie mu není cizí... Je jen na vás, pro jakou příležitost básň potřebujete. V každém případě, kvalita a vysoká umělecká hodnota je zaručena!

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 1,500Kurz hry na akustickou, nebo elektrickou kytaru

Pavel Lipták a Martin Kalenda jsou duší a motorem skupiny Mrakoplaš. Zároveň moderují pořad Muzikantskej bar na Rádiu Folk a hrají na kytary. Martin je specialista na groovy a akustiku, Pavel zas vyniká v tvorbě tónu a sólech na elektrickou kytaru. Jste začátečníci, nebo potřebujete svou hru jen obohatit o nové techniky? Vyberte si 90ti minutovou lekci s jedním z nich!

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 2,4002 vstupenky na koncert Jarka Nohavici

Jarek Nohavica je jednou z folkových legend. A podporuje Rádio Folk. Proto do tohoto projektu věnoval 2 páry vstupenek na jeho koncert v Ostravě, v Heligonce, dle časových možností těch dvou šťastných startérů, kteří tyto vstupenky získají...

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 2,500Prezentace vaší kapely a firmy v rádiu a na webu

Mimořádně zařazujeme pár reklamních bloků. Je to pro dobrou věc, tak to jistě pochopíte. Pokud máte firmu, nebo kapelu a rádi byste ji zviditelnili, natočíme pro vás 30 vteřinový reklamní spot a na týden jej dáme do rotace... Zároveň ji představíme na webu rádia!

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 3,800Gramofon Crosley s podpisy teamu Rádia folk

Tak tato odměna je naprosto jedinečná! Existuje pouze jeden kus! Posloucháte LP desky? Pak je tato odměna přesně pro vás! Tento přenosný gramofon Crosley Messenger je opatřen podpisy moderátorů a redaktorů Rádia Folk. To si nemůžete nechat ujít!

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Soukromý koncert moderátorů a redaktorů Rádia Folk

Rádio Folk tvoří spolu s Pavlem Radou několik spolupracovníků. Mezi nimi jsou i muzikanti, hrající v několika skupinách. Pro účel tohoto projektu se dali dohromady, vytvořili formaci "Latrina v plamenech" a nastudovali 90ti minutový recitál. Chcete je do vašeho klubu, nebo na narozeninovou párty? Neváhejte- je to unikát!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable