103196-logo-nadacni-fond-vorisek-2-jpg-400x.jpg

Voda pro pejsky Ostatní

Koupí našeho charitativního kalendáře přes startovač nám pomůžete vybudovat studnu a tím pádem dostatek i užitkové vody pro pejsky

11884-utulek-vorisel-cechy-pod-kosirem-jpg-775x436.jpg

ReachedCZK 40,320(134%)

134%
CZK 30,000requested
94contributors
ContributeRewards

Bohužel nám hrozí, že budeme bez vody ...

 

Stávající studna nestačí a hrozí nám, že budeme bez vody. Potřebujeme novou studnu a k tomu je potřeba studie a příslušná stavební povolení. Získáme levný zdroj užitkové pro úklid kotců a hlavně zdroj pitné vody pro pejsky v útulku Voříšek.

Útulek Voříšek pro opuštěné pejsky v Čechách pod Kosířem funguje již přes 12 let a prostřednictvím nadačního fondu Voříšek, tento rok vydal svůj druhý charitativní kalendář, který je jednou z krásných odměn za Vaši pomoc.

A i vám může krásný kalendář viset na zdi nebo stát hezky na pracovním stole a připomínat dobrý skutek. Nebo může udělat radost někomu blízkému.

charitativní kalendář.JPG

V případě , že se nám podaří  požadovaná částka  díky Vám získat, objednáme profesionální firmu, která provede studii, vyhledá nejlepší místo pro studnu a vyřídí všechna potřebné povolení včetně  stavební povolení. Pokud, by ještě něco zůstalo nakoupily bychom věci které potřebujeme opravit a jsou nutné pro denní provoz. Jako třeba rozbité zámky, kliky. 

Vodu používáme jako pitnou pro pejsky i jako užitkovou na zdroj vody pro úklid kotců ,ke koupání pejsků,umývání misek, našich rukou.

. . 

button-new.jpg

 

Samozřejmostí je, že se můžete k nám příjít zkontrovat to, že za získané peníze došlo k zadání vybudování studny a následně budou doklady k nahlédnutí u nás na útulku.

 

Jste skvělí děkujeme, že nám pomáháte <3

Rádi bychom, aby jste věděli že vybrané penízky půjdou jak je uvedeno do projektu viz rozpočet projektu, který  bude stát  55 000 kč bez DPH a následně se musí udělat vodařina čerpadla a elektřina.

MOc Vám děkujeme a můžete nás i nadálr podpořitit koupí našeho charitativního kalendáře. Děkujeme

kalkulace.jpg

Máme už i místo kde vyroste nová smlouva, tam kde je fotbalový míč  je dle proutkaře nejvíce vody.

 

 

misto kde bude.JPG

ReachedCZK 40,320(134%)

134%
CZK 30,000requested
94contributors
Contribute

project authorútulek Voříšek

Rewards

CZK 150Placka útulku Voříšek

Za 150 Kč Vám pošleme krásnou placku s poděkováním, která Vám bude připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 29/40

Reward unavailable

CZK 250Samolepka + placka útulku Voříšek

Za 250 Kč od nás dostanete placku a ještě samolepku s poděkováním za Váš dobrý skutek pomoc pro pejsky bez domova v útulku Voříšek.

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 44/50

Reward unavailable

CZK 360Stolní kalendář-útulku Voříšek včetně poštovného

Za 360 včetně poštovného Kč Vám pošleme krásný kalendář s opuštěnými pejsky, s poděkováním. Kalendář Vám bude denně připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek. V případě osobního odběru je cena 280,- Kč

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 700Nástěný kalendář -útulku Voříšek včetně poštovného

Za 700 Kč od nás dostanete krásný kalendář s opuštěnými pejsky včetné poštovného.V případě osobního odběru je cena 600,- Kč

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 12/20

Reward unavailable

CZK 1,000Nástěnný kalendář, placka a samolepka

Za 1000 Kč od nás dostanete krásný kalendář s opuštěnými pejsky k tomu placku a ještě samolepku s poděkováním za Váš dobrý skutek pomoc pro pejsky bez domova v útulku Voříšek. Včetné poštovného.V případě osobního odběru je cena 900. Kč

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 1,500Kalendář,placka s návštěvou útulku a venčením psa

S touto odměnou dostanete kalendář, placku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého na procházku či osvojit a dát jim nový domov.

Expected delivery of the reward: April 2020

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable