Startovač_Moment.jpg

Viva la nation Film & Video

Film o střetu dvou ideologií která rozhodne o zániku jedné a vzestupu druhé strany. Tento film je založen na skutečných událostech.

Viva la nation

Jsme malá skupinka nadšenců, která natáčí své amatérské filmy většinou s historickou tématikou, jelikož náš režisér je do historie přímo zapálený. Naše technika není nijak světoborná, ale snažíme se udělat vše, co se dá. Trailer na film je starý, tedy je to trailer k našemu starému filmu. Dali jsme ho sem proto, aby jste věděli, že nějak podobně bude vypadat i Viva la nation. Tento film je soustředěn do období francouzské revoluce. Je to doslova gigantické téma, takže jsme  vybrali jedno určité období  této  revoluce. Doufáme, že k nám nebudete příliš kritičtí a budete mít dobrý pocit z poslaného finančního příspěvku.

 

 

 

ReachedCZK 8,000(100%)

100%
CZK 8,000requested
19contributors
Contribute

project authorVodníczech s.r.o.

Rewards

CZK 100Dobrý pocit

Když dáte někomu dárek nebo pro někoho něco vykonáte tak máte zkrátka dobrý pocit.

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 300klobouk dolů

Plakát s podpisem štábu, Obrázek s tématikou bitvy u Valmy ve velikosti A4 vlastnoručně nakreslený režisérem, poděkování na konci filmu+ Dobrý pocit :)

Number of available rewards: 95/100

Reward unavailable

CZK 1,000Obrovská poklona!

Plakát s podpisem štábu, Čepice francouzského granátníka(není příliš kvalitní), Dva obrázky ve velikosti A4 vlastnoručně nakreslený režisérem s tématikou bitvy u Valmy, Malý model (diorama)plastikových francouzských vojáčků nabarvené režisérem+ Dobrý pocit:)

Expected delivery of the reward: March 2020

Number of available rewards: 4/6

Reward unavailable